Tadeusz Psoda - opinie - Gdańsk, Kardiolog

Psoda Tadeusz, lek. med.
Spec. kardiolog

Telefon kontaktowy: 

0 605 12 16 55 / (0 58) 553 07 39

Dane adresowe: 

80-371, Gdańsk, Jagiellońska 5

Dni i godziny przyjęć: 

poniedziałek - piątek: 8-15

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-07-17 21:15, Aktualizacja: 2008-07-17 21:15

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Kardiolog Gdańsk
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Tadeusz Psoda

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Jest beznadziejny. Nie

Jest beznadziejny. Nie kontaktowy, chaotyczny, pobudzony, nerwowy, nieestetyczny, pracujący za karę, poinformował mnie że ma już dość pracy w przychodni z takimi pacjentami. Strata czasu na takiego lekarza, który nie prowadzi dialogu z pacjentem, bez przerwy mówiącym. Gdy próbuje się mu przerwać nie dopuszcza do tego i zbywa. Odradzam dr. Psodę.

Sama prawda, mogę

Sama prawda, mogę potwierdzić każde słowo.

Wizyta u Pana DOKTORA Psody

Wizyta u Pana DOKTORA Psody była moją pierwszą "konsultacją" kardiologiczną i jestem pewien że, skierowanie mogłem wykorzystać na badanie u specjalisty kardiologicznego, nie marnującego czasu na zgorzkniały monolog i wylewanie żalu że praca lekarza pozbawia go jakiejkolwiek pasji i każdy kolejny pacjent nie ma pojęcia co to znaczy być naprawdę chory. Pan doktor po prostu marnuje czas pacjenta.
Zadaje pytanie po czym gestem ręki daje znać że zna odpowiedź i każe milczeć i tak w kołko.
Że-na-da !
Odradzam wizyt, brak konkretnych wniosków, diagnoza na zasadzie :niby tak/ale, nie wiem/może zrób pan to /albo idź pan na spacer, tak spacer jest ok.
Brrr,Dołująca osobowość .kluchy z olejem a nie specjalista.

Ha! Genialna opinia i trudno

Ha! Genialna opinia i trudno się z nią nie zgodzić.

Dziwny człowiek i dziwny

Dziwny człowiek i dziwny lekarz. Trudny w kontakcie, nie budzi zaufania. Ma nerwowy i chaotyczny sposób bycia, bardzo dużo i niewyraźnie mówi. Sprawia wrażenie rozkojarzonego (4x pytał mnie o wiek, w kółko powtarza to samo). Nie słucha pacjenta, zadaje pytania i sam sobie na nie odpowiada. Już po przeczytaniu skierowania wiedział, że nie jestem jego pacjentem. To taki lekarz co tylko spojrzy i już wszystko wie, a resztą wizyty tylko potwierdza swoje początkowe założenie. Rzuca uwagi niezbyt grzeczne pod adresem pacjenta. Na szczęście (raczej) nie jestem poważnie chory, dlatego podczas wizyty towarzyszyło mi uczucie rozbawienia pomieszane z lekkim osłupieniem.
Doktor zdecydowanie nie ma kojącego wpływu na pacjenta; to aż dziwne, żeby kardiolog był takim mamroczącym nerwusem.

Doktor Psoda nie jest dobrym

Doktor Psoda nie jest dobrym kardiologiem, żadnym specjalistą. Nie polecam wizyt u tego lekarza. Brak rzeczowego podejścia do pacjenta. Ten człowiek bagatelizuje sobie objawy świadczące o chorobie serca i niewydolności krążenia. Miałam wrażenie, że on ma pretensje do mnie że w ogóle przyszedłem na wizytę. Jeśli siedze w poczekalni pół godziny wiadomo ze serce zachowuje sie inaczej niz podczas na przykład chodzenia. Sprawia mi trudność spacerowanie, bieganie a nawet odkurzanie bo wtedy mam chyba 140 uderzeń na minute i kołatanie serca i jest mi słabo. Zaleceniem lekarza były dlugie spacery. Kiedy ja nawet nie moge isc na krotki spacer bo brak mi tchu. I nawet niczego mi nie zapisał. Dodam ze lekarz ten przyjmuje na w przychodni Polmed w Gdańsku. Na pewno zmienię lekarza i wszystkim to radzę

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania