Uni-Dent - opinie - Warszawa, Ortodonta, Stomatolog

Uni-Dent SC
Centrum stomatologii
Personel:
lek. stomatolog Zofia Starzyńska
lek. stomatolog Julita Wojtaszek
lek. stomatolog Marcin Łyżwa
mail: centrum@unident.pl
Więcej informacji na stronie: www.unident.pl

Telefon kontaktowy: 

0 22 669 80 90

Dane adresowe: 

01-864, Warszawa, Literacka 19
woj. mazowieckie

Dni i godziny przyjęć: 

poniedziałek - piątek: 9.00-20.00
sobota: 9.00-14.00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-09-20 15:02, Aktualizacja: 2008-09-20 15:02

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ortodonta Warszawa Stomatolog Warszawa
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Uni-Dent

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Zdecydowanie nie polecam

Zdecydowanie nie polecam usług dr.Łyżwy!!!!

A ja właśnie jestem po

A ja właśnie jestem po konsultacji przed zabiegiem wszczepienia implantów. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu. Do Doktora Marcina Łyżwy zgłosiłam się, ponieważ jest on ekspertem w wielu pismach. I rzeczywiście, jest ekspertem.

Podzielę się też swoją opinią po zabiegu

NIGDY WIĘCEJ!!! Tydzień

NIGDY WIĘCEJ!!!
Tydzień temu wybrałam się do Uni-dentu na skaling. Mimo złych opinii, które słyszałam o tym gabinecie, postanowiłam zaryzykować i pójść na zdejmowanie kamienia, nie zdając sobie sprawy z tego, że takim podstawowym zabiegiem dentystycznym można zrobić tyle krzywdy. Już sam kontakt z Panią higienistką zwracającą się do mnie w formie bezosobowej nie napawał mnie optymizmem, ale pomyślałam sobie, że nie musi być miło, ważne żeby było profesjonalnie. Niestety tutaj po raz kolejny się myliłam. Pani higienistka wykonywała zabieg skalingu BARDZO NIEDELIKATNIE raniąc mi dziąsła, doprowadzając do ich krwawienia. Od ponad tygodnia walczę z opuchlizną, potwornym bólem oraz krwawieniem dziąseł spowodowanym tym zabiegiem. Tutaj pominę już fakt ile pieniędzy wydałam na leki, które przyśpieszą gojenie się ran, bo tym spodobem kwota 250 zł za skaling wzrosła do ponad 300zł...
Jeśli w Uni-Dencie nie potrafią profesjonalnie wykonać prostego zdejmowania kamienia, to aż boję się pomyśleć jak jest w przypadku poważniejszych zabiegów. Ja na szczęście na pewno już się o tym nie przekonam i wszystkim innym również radziłabym OMIJAĆ TEN "GABINET" SZEROKIM ŁUKIEM!

Niestety, rownież jestem na

Niestety, rownież jestem na nie. Straciłam dwa zęby, wmówiono mi leczenie kanałowe którego wcale nie było. Do tego wszystkie leczone tu zeby mam do leczenia ponownego lub wymiany wypełnienia. Kiepski materiał. Nie wytrzymał dwóch lat. Plomba założona w jedynce wypadła juz drugi raz. Potwierdzam brak zmian rękawic po rozmowach telefonicznych.

Też jestem na nie!!! To

Też jestem na nie!!! To najgorszy stomatolog naciagacz
Pracuje również na maciejewskiego w stadent
Wszystkie leczone zeby były zrobione niedbale i po roku konieczna byla interwencja w innym gabinecie. Polecam wszystkim młodych stomatologów którzy naprawdę przykladaja się do swojej pracy. Lekarz Łyżwa zatrzymał się w innej epoce i wciska ludziom kity a tak naprawdę odwala taką chale...szkoda słów!

Niestety nie

Niestety nie polecam.
Leczyłam się u Pani doktor S. i mimo całej sympatii do Pani doktor muszę stwierdzić, ze narażacie pacjentów na zakażenia. Wielokrotnie byłam obsługiwana przez samego lekarza (bez pomocy asystenta). Lekarz w tych samych rękawiczkach regulował sobie fotel lampę i dotykał do klamek od szafek oraz do innych brudnych miejsc. Te same ręce w brudnych rękawiczkach lądowały w moich ustach. Nie wierzę , że po każdym pacjencie odkażacie każdą klamkę i wszystkie miejsca które w trakcie zabiegu dotykacie... Lekarz musi mieć zawsze asystenta !

Pierwszy raz "weszłam" na

Pierwszy raz "weszłam" na tę stronę i jestem w szoku . Jak można tak się odgrywać? Jeśli ktoś jest nie w pełni zadowolony z usługi, może wyrazić swoją opinię i nie korzystać więcej z usług tego gabinetu. Ale żeby oczerniać i rzucać pomówienia??? Ja (i moja rodzina) korzystam z usług tego gabinetu chyba od początku działalności to jest ponad jedenaście lat i jestem bardzo zadowolona. Moim zdaniem usługi są na wysokim poziomie, personel przemiły, uprzejmy, lekarze z ogromnym doświadczeniem. Mam do nich ogromne zaufanie . Jak najbardziej polecam ten gabinet.
stała pacjentka AP

Leczę się u dr. Marcina

Leczę się u dr. Marcina Łyżwy. Dobry stomatolog, niezwykle sprawny. Potrafi też jasno i konkretnie przedstawić problem oraz propozycję jego rozwiązania. Nie wciska niczego na siłę.
Wierny Pacjent

Zgłosiłam się do doktora

Zgłosiłam się do doktora Marcina Łyżwy po tym, jak przeczytałam wywiad z nim w Kobiecie i Życiu. I okazało się, że świetnie trafiłam. Pan Doktor po mistrzowsku wstawił mi specjalna plombę (in-lay), a myślałam, że będę musiała mieć mostek. Jest dokładny i konkretny. Polecam.

Chcecie stracić zęby

Chcecie stracić zęby idzcie do dr Marcina Łyżwy. Straciłam przez tego lekarza dwa zęby.Pozytywne opinie zapewne piszą pracownicy. Najgorszy dentysta u jakiego byłam.Wyciągnął ode mnie mnóstwo pieniędzy za samo płukanie zęba a na koniec stwierdził ,że zęba nie da się uratować (zrobiła się torbiel nad zębem). Pan doktor wziął się za leczenie drugiej szóstki twierdząc ,że jeden kanał nie jest dobrze wypełniony leczył pod mikroskopem okazało się ,że ząb po leczeniu zaczął boleć Pan doktor spiłował zęba aby wyjąć go ze zgryzu ,niestety spiłował tak ,że ząb pękł poniżej linii dziąsła i został sam korzeń. Na koniec Pan doktor ,,umył ręce,, twierdząc ,żebym poszła do innego stomatologa a On zwróci pieniążki co do czego przyszło to kazał napisać mi oświadczenie ,że nie będę wnosić sprawy do sądu wtedy On zwróci 500zł za leczenie u Niego. Straciłam zęby przez brak umiejętności dr Marcina Łyżwy. Zapewne pojawi się odpowiedz dr lub współpracowników . Doktorze gdyby nie Pan miałabym zdrowy pełny uśmiech ,mniej cierpienia fizycznego i psychicznego bo trudno jest się pogodzić ze stratą zębów,które mogły być.
Była Pacjentka.

Szanowna Pani, Na początek

Szanowna Pani,

Na początek mogę Panią zapewnić, że pozytywnych opinii nie pisze nikt z pracowników ani lekarzy. Pani ocena sytuacji natomiast jest bardzo krzywdząca i, niestety, niezgodna z prawdą. Przypomnę, że przyszła Pani do mnie już z istniejącą dużą zmianą w okolicy zatoki szczękowej przy szóstce górnej. Do wyboru mieliśmy jej usunięcie, albo leczenie kanałowe. Próbowałem ją ratować. Mamy mikroskop zabiegowy i najnowocześniejszy sprzęt do leczenia kanałowego. Nie zawsze się udaje. W medycynie nie ma nic na 100%. Nie popełniłem żadnego błędu. Ratuję takie zęby, choć moi koledzy często spisują je na straty i mam udokumentowane 60-70 % sukcesu w takich sytuacjach.

Jeśli chodzi o drugą szóstkę, to miała Pani niewypełniony przedni kanał. Znalazłem go i dodatkowo znalazłem jeszcze czwarty kanał. Oba wypełniłem prawidłowo. Gdybym tego nie zrobił, to powstała by taka sama zmiana jak po drugiej stronie. Nie spiłowywałem zęba. Zrobiłem korektę, żeby właśnie uchronić go przed złamaniem. On po prostu był bardzo zniszczony. Pani nagryzła coś twardego i pękła ścianka zęba, co się często zdarza przy zębach leczonych kanałowo. Nie odesłałem Pani do innego lekarza, a Pani sama podpisała zgodę na leczenie. W jednym z punktów tej zgody jest właśnie opisane powikłanie czyli pęknięcie zęba lub korzenia w trakcie leczenia kanałowego. Lekarz nie może odpowiadać za to, że pacjent nagryzie coś twardego i złamie ściankę zęba.

Proszę mi wierzyć, że ostatnim moim wyborem jest usunięcie zęba. Zawsze staram się, oczywiście za zgodą pacjenta, ratować ząb, choć czasem szanse powodzenia są niewielkie. Nie zawsze to wychodzi tak, jakbyśmy tego chcieli, ale nigdy nie działam na szkodę pacjenta.

Z poważaniem,
Marcin Łyżwa

Panie Marcinie przez Pana

Panie Marcinie przez Pana straciłam dwa zęby i Pan dobrze o tym wie.Jak również wie Pan ,że podczas zabiegu wbił mi Pan wiertło stomatologiczne w klatkę piersiową a gdy byłam przerażona tą sytuacją odpowiedział mi Pan ,że to moje bakterie i raczej nic nie powinno się stać . Jeżeli chodzi o zęba 26 to wyciągnął Pan ode mnie kupe kasy za samo płukanie zęba i spisał na straty a ząb z drugiej strony pękł Panu i niech Pan mi nie wmawia ,że było inaczej bo gdy wyszłam od Pana z gabinetu poczułam na zębie ,że coś jest nie tak i odrazu wróciłam do Pana. Nie przyzna się Pan tutaj do błędów nie chcąc tracić klientów bo tak Pan traktuje Pacjentów jak kogoś od kogo można kupe kasy wyciągnąć a usługi ma Pan marnej jakości. Przez Pana wycierpiałam bardzo dużo i cierpię nadal. Dodam jeszcze ,że przed przyjściem do Pana czytałam negatywny komentarz o Panu ale to zbgatelizowałam teraz tego bardzo żałuję.

Dlaczego pacjenci nie mają

Dlaczego pacjenci nie mają pretensji o to ,że na przykład zachorowali na cukrzycę lub nowotwór ? Mają pretensję o zęby. To, że były leczone kanałowo świadczy ,że to pani je zaniedbała , doprowadziła do próchnicy słabo dbając o higienę. Pan Doktor niepotrzebnie pani odpisał. Tacy roszczeniowi pacjenci doprowadzają do tego, że lekarze nie będą się podejmować problematycznego leczenia tylko extrakcja i implant od 5 tys w górę :-).A co do negatywnej opinii , to nie ma lekarza w sieci ,który by jej nie miał. Jeszcze się taki nie narodził co by każdemu dogodził .

Wsópracownicy doktora

Wsópracownicy doktora ruszyli do ataku i to w jaki bezczelny sposób obrażając pacjentów . Zarzuca się pacjentom brak higieny stąd leczenie kanałowe. Omijajcie ten gabinet z daleka . To Oni mają problem z higieną i to może źle się skączyć dla Pacjenta. Zauważcie ludzie ile nagle pozytywnych opinii się znalazło wiadomo o co tu chodzi ....reklama,reklama,reklama.

Nie jestem pracownikiem

Nie jestem pracownikiem doktora a stażystą w kancelarii prawniczej i zajmujemy się też pomówieniami różnych lekarzy, ogólnie badamy to pole i powiem jedno - chyba nigdzie nie ma tak niskiej kultury niezadowolonego pacjenta. Dentyści w 95 % wygrywają te sprawy, właśnie dlatego,że o zęby trzeba dbać od małego ,a nie jak się sypie wszystko .To jakby 40-latka wymagała od chirurga plastycznego, by wyglądać jak 20-tka.Nie da się.

Cuchnie zastraszaniem to

Cuchnie zastraszaniem to tylko dowód na to aby omijać tego lekarza z daleka !!!
Muszę poinformować z przykrością ,że nie boje się sądu gdyż posiadam dowody w jakim stanie były moje zęby przed wizytą u doktora a w jakim są teraz . Stażysta z kancelarii prawniczej walczy o lekarza przez którego pacjent traci dwa zęby i któremu lekarz wbija wiertło stomatologiczne w klatkę piersiową. Takie bzdury to od dawna nie słyszałam!!! Proszę jeszcze napisać ,że nie należy chodzić do dentysty bo to świadczy o braku higieny !!! Co za tupet i bezczelność z wydawaniem opinii na temat higieny .Jestem pewna ,że osobą ,która obraża pacjentów na tym portalu jest Pani ,która próbowała mnie przekupić z doktorem i rządała abym podpisała dokumenty ,że nie będę miała żadnych roszczeń do dr . Dokumentów nie podpisałam pieniądze nawet górką Wam zostawiłam a pretensje mam i będę miała bo kiepski lekarz = cierpienie pacjenta .Pozdrawiam stażyste i życzę tego same co ja przeszłam oraz opinii o braku higieny !!!

Wiatam, zauważyłam, że

Wiatam, zauważyłam, że lekarze i pielęgniarki w tym gabinecie popełniają często poważny błąd jakim jest odbieranie telefonów podczas zabiegów w rękawiczkach ochronnych. Wszystko było by ok, gdyby później te rękawiczki były zmieniane. Jak wiadomo na słuchawce telefonu gromadzi się masa zarazków. Można w taki sposób złapać np gronkowca lub żółtaczkę - w końcu bywają krwawe zabiegi...

Pan dr Łyżwa jest

Pan dr Łyżwa jest fantastyczny! Uratował mi szóstkę, leczoną kanałowo 7 lat wcześniej przez moją ulubioną panią stomatolog, ale niestety czwartego kanału, chytrze ukrytego, gołym okiem nie było widać. Poszło, że tak powiem kolokwialnie w zatoki... Ząbek ma się dobrze, zatoki wyleczone (antybiotyk, a pan laryngolog w przychodni nie wiedział co jest na rzeczy). S.B.- pacjentka, nr tel. 508 128 050.

Nie polecam, nieprawidłowo

Nie polecam, nieprawidłowo wykonane leczenie kanałowe doprowadziło do zapalania, kanały zostały niedokładnie wypełnione, ząb po leczeniu doktora Lyżwy znajdował sie w gorszym stanie niż przed leczeniem.

Szanowny Pacjencie, Leczę

Szanowny Pacjencie,
Leczę zęby kanałowo od 8 lat używając mikroskopu endodontycznego i najnowocześniejszego sprzętu. Przyjmuję pacjentów na leczenie kanałowe z którymi inni lekarze nie dają sobie rady. Jestem członkiem Towarzystw endodontycznych w tym Europejskiego Stowarzyszenia endodontycznego. Nigdy nie zostawiłem niedokładnie wypełnionego kanału. Są sytuacje kiedy niemożliwe jest wypełnienie kanału na całej długości, ale zawsze informuję o tym pacjenta. Jeśli uważa Pan/Pani ,że taka sytuacja miała miejsce proszę przedstawić się z imienia i nazwiska, albo zgłosić się do mnie bezpośrednio. Tel.22 669 80 90. Wszystko wyjaśnimy. Po prostu uważam ten mail za nieetyczne działanie konkurencji.
Dr Marcin Łyżwa

Gabinet z zadęciem, ale

Gabinet z zadęciem, ale szkoda że nie potrafią się przyznać do błędu gdy coś sknocą. Na przykład plombę. Miałam zrobioną u nich pląbę, wytrzymałą 4 miesiące i wypadła. Lekarz stwierdził, że to moja wina bo ... jjem. Odmówił wymiany w ramach gwarancji i obcesowo stwierdził, żemoże wstawić nową plombę za pełną opłatą. Oczywiście odmówiłam. Nie liczcie, na to że naprawią wam fuszerkę! Zwalą winę na was i jeszcze obrażą! Czyszczenie zębów też robią po łebkach. Nie polecam tego gabinetu.

Korzystam z uslug tego

Korzystam z uslug tego gabinetu juz ponad 3 lata. Glownie z zakresu ortodoncji, jednak zarowno stomartologia zachowacza jak i estetyczna jest tutaj na bardzo wysokim poziomie. Bardzo mily personel, lekarze z ogromna wiedza. Jak juz ktos tutaj wspomnial - nie wciskaja na sile leczenia, nie naciagaja na zadne dodatkowe koszta, a wrecz obnizaja je w miare swoich mozliwosci. Z czystym sumieniem polecam kazdemu!

Gabinet świadczy usługi na

Gabinet świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie. Kulturalny personel, mili, życzliwi, a przede wszystkim rzeczowi lekarze. Krótko i na temat, do tego zawsze dokładnie przedstawiają możliwe rozwiązania - bez "wciskania" na siłę. Ogromna wiedza i doświadczenie daje się poznać już na pierwszej wizycie. Do tego ceny bardzo przystępne, pomimo tego iż posiadają nowoczesny sprzęt. I wysoka higiena - podstawa!! Gabinet rewelacja - polecam wszystkim

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania