dr Wojciech Radwański ENEL-MED Warszawa - opinie - Warszawa, Stomatolog

Telefon kontaktowy: 

1 95 27 - umawianie wizyt

Dane adresowe: 

ENEL-MED
Oddział Blue-City
al. Jerozolimskie 179
02-222 Warszawa

www.enel.pl

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2011-01-17 14:43, Aktualizacja: 2011-01-17 14:43

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Stomatolog Warszawa
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o dr Wojciech Radwański ENEL-MED Warszawa

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Jeśli chodzi o Enel-Med mam

Jeśli chodzi o Enel-Med mam jedną opinię od lat-beznadzieja@!!!~Lekarze słabi, zapisy okropne, labolatorium denne, wyniki zawsze dobre u każdego!! Uciekajcie póki mozecie!!!

dr Radwański nie pracuje

dr Radwański nie pracuje juz w enel-medzie !!!!!

A do tego ten Radwański to

A do tego ten Radwański to pijak i alkoholik :-0

ABSOLUTNIE PRZESTRZEGAM

ABSOLUTNIE PRZESTRZEGAM PRZED WIZYTAMI U PANA RADWAŃSKIEGO!
Historia przytrafiła się w piątkowe popołudnie w czerwcu 2012. Córka lat 7 miała kłopot z prawą górną czwórką mleczną. Był to kłopot chroniczny, gdyż ząb systematycznie się psuł i od jakiegoś czasu – z polecenia naszej dentystki – pozostawał otwarty, jako nienadający się do leczenia i zamknięcia. Jako że takie rozwiązanie jest koszmarnie kłopotliwe zarówno dla dziecka, jak dla rodziców, postanowiliśmy szukać alternatywnych metod leczenia i lekarza, który podjąłby się jednak solidnego przeleczenia mleczaka lub – jeśli okaże się to konieczne – podjął męską decyzję o ekstrakcji. Z polecenia znajomych i z taką właśnie nadzieją udaliśmy się z córką do pana Radwańskiego. Pan Radwański zaczął od prześwietlenia… piątki….LEWEJ!!! (bolała prawa czwórka!!!). Kiedy po wykonaniu i obejrzeniu zdjęcia okazało się, że z zębem wszystko w porządku (nie mogło być inaczej, skoro prześwietlony był zdrowy) pan doktor stwierdził, że wystarczy zmniejszyć wypełnienie, bo to ono zapewne powoduje ucisk i ból. Dopiero podczas tego zabiegu pomyłka wyszła w końcu na jaw: zwróciliśmy uwagę, że nie o piątce i nie z prawej strony mowa. Spokojnie, nie komentując pomyłki, poprosiliśmy o ponowne prześwietlenie – tym razem właściwego, bolącego zęba. Pan doktor nie zgodził się na to (za duża dawka promieni) i postanowił bolący (i bardzo zniszczony, jak już wspomniałem, otwarty mleczak) zakleić … tlenkiem cynku. Zaniepokojony wcześniejszą wpadką, patrzyłem już na ręce lekarzowi: ku mojemu zdumieniu przed zakładaniem tlenku nawet nie oczyścił zęba.
Nie minęły 24 godziny, jak dziąsło nad chorym zębem (wypełnionym tlenkiem cynku) obrzękło i pojawił się paskudny ropień, policzek spuchł. W sobotę rano zmuszeni byliśmy poszukiwać stomatologa dyżurnego, rezygnując przy okazji z weekendowego wyjazdu. Lekarka, do której trafiliśmy „na cito” stwierdziła dyplomatycznie, że „trzeba być naprawdę wielkim optymistą, żeby ząb w takim stanie traktować tlenkiem cynku”.
Dla zainteresowanych po podaniu maila wyśle zdjęcia chorego i zaropiałego zęba „leczonego” przez pana Radwańskiego.

Artur tata 7 letniej Oli

Również przestrzegam przed

Również przestrzegam przed Panem Radwańskim. Brakuje mu kompetencji ("potrafi" wwiercić się w język pacjenta zamiast w zęba), i uwaga na opinie na pozostałych serwisach opiniujących lekarzy - negatywne opinie są usuwane i dr Wojciech Radwański ma zawsze najwyższą note.

Człowieku, ale się

Człowieku, ale się zawziąłeś. Umieść tą swoją opinię jeszcze na stronach Pentagonu... Nie znam dr Radwańskiego, ale ma wystarczająco dużo bardzo dobrych opinii, żeby się na niego zdecydować. Rozumiem Twoje rozczarowanie, ale naprawdę odpuść już wypisywanie tych kalumnii i popracuj nad swoim zajadłym gniewem. Więcej będziesz miał z tego pożytku - Ty i Twoi bliscy zapewne też :)

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania