Kiedy warto powiększyć sobie piersi?

Biust - zdjęcie partnera

Mnóstwo kobiet każdego dnia znajduje w sobie kolejną rzecz, której nie lubią. Mogą być to krzywe nogi, krosty, nadwaga i wiele innych rzeczy. To na pewno utrudnia nam życie, bo po prostu nie czujemy się pewne siebie – a to widać także z zewnątrz. Jeżeli nie wierzymy w to, że dobrze wyglądamy to zaczynamy też wątpić w swoje umiejętności i w to, że w ogóle jesteśmy cokolwiek warte. Nie powinno oczywiście tak być, ale takie są fakty - wygląd jest i zawsze będzie bardzo istotny. Możemy sami wmawiać sobie, że jest inaczej – ale my przecież również oceniamy inne osoby właśnie przez pryzmat ich wyglądu zewnętrznego.

Jednym z poważnych kompleksów u kobiet są bardzo małe piersi. Być może zawsze one tak wyglądały - ale bywa i tak, że ich zmniejszenie się to efekt utraty kilogramów. Jesteśmy zadowolone z tego, że udało nam się schudnąć - ale pojawia się u nas kolejny kompleks, o którym cały czas myślimy. Wtedy może nam pomóc operacja powiększenia biustu. Taką decyzję trzeba jednak dobrze przemyśleć, bo to nie tylko koszty – ale także dosyć bolesny okres rekonwalescencji i możliwe powikłania po zabiegu.

Upewnij się, że na pewno tego chcesz


Wypróbuj sobie najpierw dostępne na rynku kremy i po prostu zastanów się nad tym, czy faktycznie powiększenie biustu jest Ci niezbędne. Jeżeli masz wątpliwości to być może warto jeszcze poczekać - czasami takie decyzje podejmujemy pod wpływem impulsu lub ze względu na to, że namawia nas do tego partner. To nie są dobre powody – to Ty musisz faktycznie chcieć przez to przejść. Inaczej może się okazać, że będziesz żałować tej decyzji do końca życia.

Na taki zabieg musisz naprawdę sporo wydać, więc nie rób tego, jeżeli znajdujesz się w trudnej sytuacji finansowej - powiększenie piersi możesz przecież zrobić sobie za kilka miesięcy czy lat. Nie warto zadłużać się tylko po to, aby potem mieć jeszcze więcej problemów. Zabieg ten zawsze będzie dla Ciebie przecież dostępny.

Przygotuj się psychicznie


Jeżeli kobieta bardzo chce powiększyć sobie biust to na pewno efekt końcowy jej się spodoba – ale zanim dojdziemy do tego momentu, czeka nas jeszcze sporo tych mniej przyjemnych chwil. Po zabiegu będziemy obolałe, czeka nas zmienianie opatrunków i częste wizyty u lekarza. A jak coś pójdzie nie tak to może przecież nawet dojść do infekcji – a wtedy czasami trzeba usunąć implanty. To właśnie dlatego warto być przygotowanym na wszystko – przynajmniej wiemy wtedy, że była to nasza decyzja i bierzemy za siebie odpowiedzialność. W Warszawie wsparcie psychiczne przy zabiegu powiększenia biustu zapewniają specjaliści z kliniki chirurgii plastycznej Timeless.

Artykuł sponsorowany

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania