Niechirurgiczny lifting.

Nikt nie lubi tego co czas robi naszemu ciału. Każdy z nas na zawsze chciałby pozostać piękny i młody jak za najlepszych czasów. Lecz czy da się taki efekt osiągną bez pomocy skalpela kliniki medycyny estetycznej? Najlepszym wyjściem z takiej sytuacji jest zabieg Thermage – odpowiedni dla każdego typu cery i skutecznie wygładzający i napinający skórę.

Zabieg Thermage polega na używaniu fal radiowych o dokładnie określonej częstotliwości i długości i jest to technika polecana przez wiele salonów estetycznej medycyny. Warto jednak wiedzieć iż w trakcie zabiegu fale docierają głęboko w głąb skóry i nagrzewają ją do 70-80 stopni C. takie zjawisko powoduje iż zawarte w niej kolagenów włókna znowu stają się giętkie i elastyczne a twarz nabiera znacznie młodszego wyglądu. Poprawa widoczna jest na skórze bardzo szybko a w miarę upływu czasu od przeprowadzenia zabiegu staje coraz bardziej widoczna. Po zabiegu można od razu wykonywać każe codzienne prace czego żaden inny sprzęt nie gwarantuje. Thermage powoduje najmocniejsze rozgrzanie skóry i daje jak dotychczas najlepsze efekty. Niestety jest to metoda bardzo często nadużywana przez osoby pragnące zachować wieczną młodość. Wybierając właśnie ten typ odmładzania należy sprawdzić czy w rzeczywistości jest przeprowadzana na oryginalnym sprzęcie który jako jedyny daje pożądany efekt.

Zabiegi również można stosować na innych częściach ciała niż tylko twarz i działają bardzo podobnie i równie skutecznie.

Źródło: biomdical.pl

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania