Szczoteczki soniczne

Szczoteczka do zębów soniczna - zdjęcie partnera

Najpopularniejszym produktem w ostatnim czasie są nowoczesne szczoteczki soniczne. Szczoteczki te to połączenie szczoteczki tradycyjnej z elektryczną. Produkt ten dokładnie myje zęby i przestrzenie międzyzębowe oraz dogłębnie usuwa płytkę nazębną. Urządzenie to zapewnia optymalne czyszczenie zębów, dlatego warto kupić nowoczesną, praktyczną, skuteczną i niezawodną szczoteczkę soniczną do zębów. Szczoteczka ta to dobry wybór dla każdego, kto w prawidłowy sposób dba o higienę jamy ustnej.

Szczoteczka soniczna to bardzo popularny produkt, który jest łatwy w użyciu. Produkt ten mogą używać osoby dorosłe, dzieci oraz osoby niepełnosprawne. Szczoteczka soniczna posiada grubą rączkę, która w środku posiada wbudowany akumulator. W rączce szczoteczki został również umieszczony panel sterujący z kilkoma przydatnymi przyciskami. Szczoteczka soniczna różni się od szczoteczki sonicznej jedynie główką szczoteczki.

Końcówka szczoteczki sonicznej tak naprawdę bardzo przypomina szczoteczkę manualną. Ta wymienna końcówka posiada miękkie włosie, które doskonale i delikatnie wymiata nieczystości z przestrzeni międzyzębowych. Dzięki temu może dokładniej czyścić zęby niż okrągła główka szczoteczki.

Szczoteczki soniczne, a technologia

Wybór odpowiedniej szczoteczka do zębów to jeden z podstawowych i najważniejszych elementów niezbędnych do higieny jamy ustnej. Nowoczesne szczoteczki soniczne wykonują ruchy wymiatająco-pulscacyjne około od 31 000 do 62 000 na minutę. Metoda działania tej szczoteczki polega głównie na tym, że główce szczoteczki znajduje się generator, który emituje fale dźwiękowe, a te z kolei wywołują drganie włosia szczoteczki. Myjąc zęby drgania te rozchodzą się po jamie ustnej i tworzą z pasty do zębów, wody oraz śliny bąbelki. Dzięki temu wytwarzają się mikrobąbelki, które dostają się w przestrzenie, których nie oczyszcza zwyczajna szczoteczka.

Codzienne używanie dobrej szczoteczki sonicznej do zębów pozwala cieszyć zdrowym i pięknym uśmiechem. Szczoteczka soniczna to produkt, który dokładnie usuwa resztki pokarmu, bakterie zarówno z powierzchni gładkich zęba, jak i z przestrzeni międzyzębowych. Sprawdź więcej na https://www.happydental.pl/category/szczoteczki-soniczne.

Ceny szczoteczek

Zdrowy, piękny i zadbany uśmiech to wizytówka każdego człowieka. Szczoteczka do zębów to jeden z podstawowych i najważniejszych elementów niezbędnych do higieny jamy ustnej. Podczas wyboru odpowiedniej, warto zdecydować się na model, który dobrze wyczyści zęby, zadba o dziąsła oraz taki, który nie będzie powodować dodatkowych podrażnień.

Idealnym wyborem dla ludzi, którym zależy na higienie jamy ustnej jest zakup szczoteczki sonicznej. Produkt ten to udoskonalona i unowocześniona wersja szczoteczki elektrycznej do zębów. Sprzęt ten jest bezpieczny i prosty w użytkowaniu, dlatego mogą go używać dzieci. Ceny dobrych szczoteczek sonicznych wahają się od 200 zł do 700 zł.

Wybierając szczoteczkę dla siebie musimy uwzględnić jej działanie, funkcje również i te dodatkowe: timer, bateria akumulatorowa czy bateryjna, czy Quadpacer. Niektóre modele wyposażone są również we wskaźnik poziomu baterii, który mówi nam, kiedy należy naładować szczoteczkę oraz we wskaźnik nacisku końcówki na szkliwo.

Artykuł zewnętrzny

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania