Adam Adamski - opinie - Konin, Chirurg, Ortopeda

lek. med. specjalista ortopeda chirurg Adam Adamski
chirurg, ortopeda w Koninie

Telefon kontaktowy: 

(063) 2420252

Dane adresowe: 

ul. Moniuszki 2/68
62-510 Konin

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-03-17 09:06, Aktualizacja: 2009-03-17 09:06

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Chirurg Konin Ortopeda Konin
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Adam Adamski

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Może i jest nieuprzejmy ale

Może i jest nieuprzejmy ale lekarz przedewszystkim ma pomagać i leczyć a on to robi.Ja w 1994 roku leżałam na oddziale ortopedycznym w Koninie jako 19 letnia dziewczyna i operowal mnie,, bardzo mily'' lekarz że swoim miłym kolęga .
Cóż skutki były takie że parę godzin po operacji pomimo blokady zwijalam się z bolu a po trzech dniach miałam w ranie ropę . Zgadnijcie co na to lekarze ci mili wykrecali się ze to nie ich wina musiałam rozerwać bandaże i dłubac w ranie wyobrażacie to sobie? I zaczął się koszmar gronkowiec lekooporny przeniesienie na izolatke i ponad miesiąc ich niby leczenia co trzy dni zmieniali mi leki a ja nadal cierpialam. Potem wypisali mnie do domu i kazali przyjeżdżać na opatrunki co dwa dni które nic nie dawały ropsko było i ból okropny polykalam masę tabletek . Aż po 3 tygodniach lekarz odmówił przyjęcia mnie na wizytę mówiąc że to i tak nic nie da (ten miły oczywiście który zpieprzyl robote ) Ulitowal się Adamski i przyjoł mnie ,kiedy zobaczył co oni zrobili zaklął i to dosadnie wziol mnie na oddział zoperowal zmieniał opatrunki codziennie i po miesiącu pobytu w szpitalu potem dwu miesięczna rechabilitacja i pod Jego opieka doszłam do zdrowia .
Nadmienię tylko że przed pojsciem na oddział skonsultowalam się z lekarzem z kliniki wojskowej z Bydgoszczy powiedział ze jeszcze 4 mm i kość przegnije i będzie potrzebna amputacja . Powiedział że jeśli jest lekarz w Koninie który podejmuje się leczenia niech operuje jeśli będzie coś nie tak to przymie mnie do Bydgoszczy
Tak więc lekarz nie musi być miły i słodki jak cukierek lekarz niech leczy za co jestem doktorowi Adamskiemu Bardzo wdzięczna

Tak nieuprzejmego,

Tak nieuprzejmego, aroganckiego, przemądrzałego, obwieszonego złotem jak choinka i do tego śmierdzącego potem lekarza to jeszcze nie widziałem i nie słyszałem. Na poparcie mojego zdania podaję jako przykład to, że najpierw nie dopuszcza do głosu opowiadając jak to człowieka przez to złamanie wyrzucą z pracy itp., a potem mówi że gips na 4 miesiące i stabilizator też na 4, zapisując to wszystko czarno na białym. Przy następnej wizycie po wygłoszeniu kolejnych mądrości i nieuprzejmości pod moim adresem oświadcza, iż gips na 6 miesięcy i żadnego stabilizatora. Widocznie nie mógł się doczytać po sobie... Do tego każdy kto raz u niego był twierdzi, że więcej do niego nie pójdzie! Tak więc OSTRZEGAM wszystkich zmuszonych do wizyty u ortopedy: NIE IDŹCIE do tego lekarza jeśli oprócz kłopotu ze swoim zdrowiem nie chcecie się jeszcze niepotrzebnie stresować i do tego wąchać jego smrodliwego potu.

Poprawka. Pisząc miesiące

Poprawka. Pisząc miesiące miałem oczywiście na myśli tygodnie.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania