Aleksander Żmudziński - opinie - Szczecin, Laryngolog, Medycyna estetyczna

dr Aleksander Żmudziński specjalista Olimedica.jpg Gabinet specjalisty.jpg

Centrum Medyczne OliMedica oferuje Państwu pomoc w zakresie laryngologii, leczenia chrapania, medycyny i chirurgii estetycznej oraz leczenia łysienia i przeszczepów włosów.
Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w diagnostyce, leczeniu zachowawczym oraz chirurgii głowy i szyi zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Skutecznie leczymy chrapanie i bezdech senny, stosując zaawansowaną technologię i najnowsze małoinwazyjne metody leczenia, np. termoterapię bipolarną Celon oraz leczenie chrapania laserem Fotona. Stosujemy najnowsze metody leczenia endoskopowego chorób nosa i zatok przynosowych (operacje FESS). Większość zabiegów laryngologicznych przeprowadzamy w ramach chirurgii jednego dnia, co pozwala Pacjentom na szybszy powrót do zdrowia i pełnej sprawności oraz codziennych obowiązków.

W naszym Centrum wykonujemy również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii estetycznej o charakterze zapobiegawczym (profilaktyka starzenia się skóry) i leczniczym (m.in. poprawa stanu i kondycji skóry, likwidacja zmarszczek). Zajmujemy się również leczeniem łysienia, wykonujemy przeszczepy włosów.

Obecnie współpracuje z kilkoma szpitalami i klinikami: w Szczecinie i Gorzowie. Nasi specjaliści są członekami wielu towarzystw naukowych.
Zdobywają wiedzę i praktykę, biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach, aby zapewnić Państwu dostęp do najnowszych i najskuteczniejszych metod leczenia.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

W Centrum oferujemy Państwu:

zabiegi medycyny estetycznej
- usuwanie zmarszczek
-rewitalizacja skóry
-modelowanie ust
-powiększanie ust
- wolumetria twarzy
-leczenie cellulitu
-leczenie rozstępów
-leczenie łysienia
-bruksizm
-nadpotliwość pach, rąk, stóp
-lipoliza iniekcyjna
-nici PDO
-nici APTOS
-przeszczepy włosów

Służymy Państwu wszechstronną opieką,bo dla nas Pacjent jest najważniejszy.

Telefon kontaktowy: 

tel - 793 138 757

Dane adresowe: 

Centrum Medyczne Olimedica
ul. KRZYWOUSTEGO 9-10
70-250, Szczecin

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2017-04-05 17:56, Aktualizacja: 2018-12-20 14:00

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Aleksander Żmudziński

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Odradzam Zglosilem sie z

Odradzam
Zglosilem sie z problem tłuszczaki. Chodziło mi o zabieg Liposukcji odsysania tłuszczaków. Otrzymałam odpowiedź że taki zabieg nie jest w tej klinice wykonywany. A że ktoś jest łasy czyli stawie korzyści finansowe ponad zdrowie pacjenta zaproponował mi zabieg lipoliza ostrzykiwania owych tłuszczaków podobno jak twierdził metoda nie inwazyjna. Moja winna ,że nie skonsultowałem się jeszcze z innym lekarzem odnośnie tej metody ,ale komu nie wierzyć jak lekarzowi. Od pory tych zastrzyków jeżdżę po lekarzach. Nie chodzi juz o pieniądze ktore cały czas wydaje ale o zdrowie i nerwy. Ogolny stan zapalny , martwica tkanki łącznej, obrzeki i co najgorsze zwapnienie itd. Poprostu nie mial pojecia o tym co robił - kasa. Dzwoniłem po innych lekarzach ,którzy używają tego preparatu każdy bez przecznie określił się, że tłuszczakow nie można tym preparatem ostrzykiwać bo to nie pomoże a może jeszcze zaszkodzić. Odradzali żeby nawet nie brać takiej opcji pod uwagę. Też miałem pecha że akurat musiałem tam trafić. Skazał mnie na ból do końca życia. Obecnie chodze na terapię leczenia bólu tak mnie uszczęśliwił.
Jeszcze raz odradzam poprostu to nie jest lekarz tylko ktos kto dla kasy zrobi wszystko nawet zniszczy komuś życie. Najważniejsze aby był zysk. Oczywiście jak tylko w miarę dojdę do siebie sprawa będzie miała finał w sądzie. Od innych lekarzy mam wszystko na papierze.

Lekarz z powołania -

Lekarz z powołania - zdecydowanie polecam! Ja trafiłam z podejrzeniem nagłej głuchoty. Lekarz wysłuchał, polecił odpowiednie badania, przypisał odpowiednie leki - m.in. sterydy (których się bałam, ale lekarz na spokojnie rozwiał wątpliwości) i po kilku miesiącach leczenia - słuch wrócił :)

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania