Aleksandra Drozd DENTestica - opinie - Katowice, Stomatolog

DENTestica Katowice dobry stomatolog dr Aleksandra Drozd DENTestica Katowice dobry stomatolog dr Aleksandra Drozd

Prywatną Praktykę Dentystyczną prowadzimy od 1999 roku. Od samego początku naszym priorytetem jest świadczenie najwyższej jakości usług, dzięki któremu pacjenci z pełnym zadowoleniem mogą korzystać z szerokiej gamy oferowanych przez DENTestica usług.

Wiosną 2011 r. zmieniliśmy miejsce prowadzenia praktyki. Nowy gabinet, wyposażony jest w nowoczesny, spełniający najwyższe światowe wymogi sprzęt stomatologiczny. Mamy świadomość, że znakomite urządzenia to nie wszystko. Liczy się wiedza i umiejętności. Dlatego cały czas uczestniczymy w kursach i szkoleniach stomatologicznych, wszystko po to aby zapewnić Państwu opiekę dentystyczną zgodną z najwyższymi światowymi standardami.

Naszym priorytetem jest, aby wizyty na fotelu przebiegały całkowicie bezboleśnie i bezstresowo. Szanujemy czas naszych pacjentów i proponujemy możliwie najkrótsze terminy wizyt, zawsze jednak staramy się pomóc w przypadku nagłego bólu zęba. W trakcie pierwszej wizyty wykonujemy przegląd uzębienia i przedstawiamy najkorzystniejsze możliwe warianty leczenia stomatologicznego. Podczas leczenia stomatologicznego korzystamy z najnowszych rozwiązań w stomatologii oraz z najwyższej jakości materiałów dentystycznych.

Dane adresowe: 

DENTestica, dr n. med. A. Drozd
40-750 Katowice
os. Mała Skandynawia
ul. Armii Krajowej 190B/1

tel. 32 257 09 02
kom. 501 686 310
e-mal: dentestica@dentestica.pl

Dni i godziny przyjęć: 

Gabinet czynny:
poniedziałek-czwartek 9:00 – 20:00
piątek 9:00-17:00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2013-09-11 13:35, Aktualizacja: 2013-09-11 13:35

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Stomatolog Katowice
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Aleksandra Drozd DENTestica

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Pani doktor rozciągała

Pani doktor rozciągała wizyty w czasie miałam
Wrażenie ze kwestie finansowe sa na 1 miejscu!

Polecam gabinet dentystyczny

Polecam gabinet dentystyczny pani doktor Aleksandry Drozd w Katowicach. Bardzo wysoka kompetencja zawodowa, doskonałe podejście do Pacjenta, pełny plan leczenia, ceny nie należą do najniższych ale przynajmniej wiesz że płacisz za wysoki i bardzo skuteczny poziom stomatologii.

A ja jestem raczej bardzo

A ja jestem raczej bardzo zadowolona z tego gabinetu. Nie wydaje mi się aby ceny były wysokie – za dobrą jakość usług i kompetencje lekarzy warto zapłacić, bo masz pewność dobrze wykonanej pracy z ich strony. Leczę się w Dentestice od paru lat i zawsze czułam się było bardzo komfortowo, a tak jak wszyscy wcale nie przepadam za wizytami u dentysty. Z ciekawości zapytam – w którym gabinecie znalazłeś pięć razy niższe ceny?

Dlaczego nikt tutaj nie

Dlaczego nikt tutaj nie napisał o cenach jakie są w tej klinice? 5X wyższe niż w każdym innym gabinecie dentystycznym. Ja rozumiem, że osiedle Bażantowo zobowiązuje, ale bez przesady!

Myślę, że każdy ma prawo

Myślę, że każdy ma prawo do takiego dentysty na jakiego go stać. Jeżeli chcę się leczyć w renomowanym gabinecie z najlepszymi rozwiązaniami - nie tanimi!- to wybieram taki gabinet i wiem za co płacę. Osobiście wolę zapłacić dużo i mieć pewność dobrze zainwestowanych pieniędzy :)

Znakomite podejście do

Znakomite podejście do Pacjenta, fachowa obsługa, bardzo duże kompetencje - POLECAM DENTestike i Panią doktor Drozd.

Zdecydowałam się na

Zdecydowałam się na implanty i jeśli chodzi o mnie to jestem po drugiej wizycie, uzgodniliśmy z Panią doktor bardzo szczegółowo i na spokojnie czego chcemy, doktor doradziła aby przemyśleć wszystko bardzo dokładnie, pokazała jakie są plusy i minusy zabiegu. Pani Doktor nie śpieszyła się i miałam wrażenie, że zależy jej na dobrym przedstawieniu sytuacji.Polecam - bardzo dobry dentysta Katowice.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania