Andrzej Zduńczyk - opinie - Kraków, Hematolog, Internista

dr hab. nauk med. Andrzej Zduńczyk

Telefon kontaktowy: 

tel. / fax: 0 12 411 54 88

Dane adresowe: 

31-534, Kraków, Masarska 7 lok. 77
woj. małopolskie

Dni i godziny przyjęć: 

drugi i czwarty wtorek m-ca 14:30-15:30

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-09-19 21:50, Aktualizacja: 2009-01-15 17:16

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Hematolog Kraków Internista Kraków
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Andrzej Zduńczyk

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Pełne rozczarowanie.

Pełne rozczarowanie. Absolutnie nie polecam. Córka ma wyznaczony termin na 20 września br. (drugi, bo pierwszy musiał zostać odwołany ze względu na kłopoty z krzepliwością krwi o czym został szanowny pan doktor poinformowany. Skierowanie było na cito. Wizyta u lekarza trwała około 3 minut po czym wyszła z wyznaczonym terminem kolejnej wizyty na 8 listopada i pouczona że ma się zgłosić z morfologią i próbami wątrobowymi, Nadmienię, że miała te wyniki przy sobie w ciągu 6 tygodni robione trzykrotnie. Zero zrozumienia tematu, brak skierowania na jakiekolwiek poszerzone badania celem ustalenia przyczyny.
Niezbędne minimum dodatkowych badań wykona odpłatnie (koło 200 zł) - może mu o to chodzi, wycieczka po skierowanie do innego hematologa bo ten albo nieżyczliwy albo półgłupek nie rozumiejący tematu. Absolutnie zastanówcie się zanim się do niego zapiszecie, strata skierowania i czasu. Pani w rejestracji znalazła szybki termin , wiem, że były też wolne terminy przed 20 wrześnmia ale czemu nie pokazać swojej wyższości. Mógł pomoc ale widać brakło wiedzy lub zrozumienia.

Dramatyczny lekarz. Powinien

Dramatyczny lekarz. Powinien stracić prawo wykonywania zawodu. Moja mama leczyła się u niego UWAGA! Żelazem!!!! Na szczęście lekarz pierwszego kontaktu zareagował na coraz gorsze wyniki badań (Zduńczyk twierdził, że są coraz lepsze-komedia). Moja mama ma obecnie zdiagnozowaną białaczkę szpiku kostnego. Zduńczyk to ignorant. Na stwierdzenie, że pacjent źle się czuje odpowiada, że on też. Brak mi słów, my na pewno będziemy pisać skargę.
Proponuję aby Zduńczyk został kowalem jak tak miłuje się w żelazie.

Podzielam całkowicie zdanie

Podzielam całkowicie zdanie pacjetów.Mój Tato leczył sie pare lat u Pana "doktora"dzisiaj już go nie ma wsród nas.Tydzień po wizycie kontrolnej u P.Zduńczyka (wyniki się poprawiły to słowa P.Doktora) trafił do szpitala dzieki lekarzowi pierwszego kontaktu po 3 tyg.zmarł i to zawdzięczamy P.Dotorowi Zduńczykowi. Lekarze w szpitalu byli w szoku że aplikował tylko tabletki lub zastrzyki nie zalecił ani razy pobrania szpiku
Tato zmarł na białaczke której nie zdiagnozował Doktor bo pobranie szpiku to już chyba dla Pana Doktora zbyt duzo czasu poświęconego pacjentowi.To jest dramat że może taki człowiek "leczyć"ludzi.Chciałam przestrzec pacjetów przed tym Panem bo wiem że gdyby od razu pobrano szpik Tato by dziasiaj żył.!!!!!

Moja historia jest niemal

Moja historia jest niemal idetyczna. Mąż chyba z 15 lat się leczył u dr Zduńczyka wizyty trwały ok 2 min. Rzut oka na wyniki i recepta. Po kilku latach usg czy można dalej podawac te same leki. Poinformowany na kilku wizytach o nowych objawach nie zainteresował się typowymi objawami szpiczaka nie zlecił badań. Zaniepokojeni ciężkim stanem męża zmieniliśmy hematologa, który natychmiast skierował męża na badanie szpiku. Tylko czy nie jest o te conajmniej 5 lat za późno ( 5lat temu już były wszystkie charakterystyczne objawy). Miałam nie pisać tu bo nam to nic nie pomoże a kosztuje mnie to wiele zdrowia. Ale jeśli ta opinia uratuje zdrowie czy jak poprzednik pisał życie choć jednej osoby to będę mieć poczucie że to była db decyzja. Nie można się opierać na opinii jednego lekarza, bo czasem może się mylić, zlekceważyć oczywiste symptomy lub oszczędzać na badaniach. Choć to ostanie nie jest usprawiedliwieniem, zawsze może odesłać do lekarza rodzinnego.

Zdecydowanie odradzam tego

Zdecydowanie odradzam tego "pseudo specjalistę". Nie leczy, nie zleca specjalistycznych badań. Nie wiem dlaczego jeszcze przyjmuje pacjentów. Osoby chore ostrzegam przed tym lekarzem.

wręcz szydzi z pacjenta,

wręcz szydzi z pacjenta, odpowiada zdawkowo i z wielką łaską na zadawane pytania. nie leczy tylko wypisuje recepty, bez doszukiwania się konkretnych przyczyn choroby i robienia szczegółowych badań. wszystko z czego czerpie informacje to morfologia!! to żałosne. u lekarza pierwszego kontaktu można zrobić więcej badań i niż u tegoż "specjalisty". zdecydowanie odradzam tego lekarza-filozofa.

beznadziejny. tyle na ten

beznadziejny. tyle na ten temat. zero podejścia do pacjenta. ma wygórowane widzi mi się, bo jest dr hab. zadufnay i w ogóle nie słucha co się do niego mówi.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania