Barbara Gluck - opinie - Łódź, Okulista

Okulista NZOZ
Dr Barbara Gluck
Leczenie chorób oczu
Laserowa korekcja wad wzroku

Telefon kontaktowy: 

0 42 678 31 00 (Matejki) | 042 258 35 50(AK)

Dane adresowe: 

91-402, Łódź, Matejki 7
woj. łódzkie
_________________
Łódź, Armii Krajowej 26a

Dni i godziny przyjęć: 

poniedziałek - piątek: 08.00-20.00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-07-13 18:49, Aktualizacja: 2008-07-13 18:49

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Okulista Łódź
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Barbara Gluck

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Badanie wzroku było nie

Badanie wzroku było nie dokładne, robione na szybko. Przeczytalam dwie linijki prawym okiem, lewym trzy i ok minutę siedziałam przy urządzeniach badajacych wzrok. Cała wizyta trwała maksymalnie 5/6 min.
Pani doktor była nie uprzejma. Bez uprzedzenia zaczęła dotykać mojej gałki ocznej i wywijać powiekę w drugą stronę co było bardzo bolesne.
Nie umyła przed tym rąk ani nie miała założonych rękawiczek. Pierwszy raz spotkałam się z takim badaniem wzroku.
Doktor nie udzieliła odpowiedzi w jakim celu to zrobiła. Po tej czynności przez ponad godzinę oko było zaczerwienione i szczypało. Pod koniec badania doktor podała moją wade wzroku, która była mniejsza od posiadanej.
W następnym tygodniu byłam u innego okulisty, który przeprowadził profesjonalne badanie wzroku.
Nie polecam! Jeśli okulista nie potrafi dokładnie zbadać wzroku to nie chce myśleć jak rozwiązuje poważniejsze problemy dotyczące oczu.

Najgorszy i najbardziej

Najgorszy i najbardziej niedouczony lekarz u jakiego byłam!!! (niech nikt nie nadużywa słowa DOKTOR skoro ktoś nie posiada tego tytułu, na doktora trzeba sobie zapracować)
70zł za wizytę poszło w błoto, nie dość, że wybrałam się do lekarza po nowe szkła, to słowa, które usłyszałam po tym jak powiedziałam, że zdecydowanie pogorszył mi się wzrok, nie widze z daleka, widze niewyraźnie to słowa: taką ma pani budowę oka i myślę, że danie innych szkieł pogorszy wadę. No myślałąm, że ,mnie coś trafi. To mam chodzić ślepa i mrużyć oczy tylko dlatego bo sobie nie dała przetłumaczyć, że wole wymienić szkła! (przy okazji inny lekarz -doktor-jakieś pół roku temu powiedział mi,że pogorszył mi się wzrok i jeśli to zauważę powinnam zmienić szkła. Poza tym, nie umiała odróżnić szkieł od cylindrów, które zakłądała mi na oczy. Nie słuchała co się do niej mówi, czysta olewka. Gdybym poszła na NFZ pewnie też bym ją chwalila, płacąc wymaga się czegoś więcej. Poza tym przy mnie wyśmiewała inną pacjentkę- czysta profesjonalistka. Mój problem z soczewkami kontaktowymi totalnie olala, nie dająć żadnych kropli, dając opakowania, za które i tak zapłaciłam (ona dostaje je za darmo),Gabinet wyposażony tak jak każdy inny, zła doległość i kąt między fotelem a tablicą z literami. NIE POLECAM!!!!

Bzdury pełnego jadu nieuka

Bzdury pełnego jadu nieuka

niestety mnie z krwotokiem w

niestety mnie z krwotokiem w oku odesłała na 6 tygosni do ponownej kontroli, w tym czasie odwarstwiła się siatkówka i straciłam wzrok. z powaznym problemem sobie nie radzi. nikomu nie poleciłabym.

Polecam wizyty u Pani

Polecam wizyty u Pani Barbary Gluck.
Jestem zadowolona z wizyty, trafiłam tam z nagłym przypadkiem, zostałam przyjęta, przebadana, jestem w trakcie leczenia. Bardzo miła i pomocna, gabinet dobrze wyposażony, cena za konsultację ustalona z góry, polecam.

Znalazłam ten gabinet w

Znalazłam ten gabinet w Internecie i teraz polecam go innym. Byłam u tej Pani Doktor po raz pierwszy i jak na razie jestem zadowolona. Wspaniałe podejście do pacjenta. Bada bardzo dokładnie. Gabinet dość dobrze wyposażony. Potrafi w przystępny sposób wyjaśnić wszystko, co pacjent chce wiedzieć. Odpowiada na każde pytanie i umie słuchać. Nie naciąga na kasę.
Alina

Jestem bardzo zadowolona z

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Po bardzo wnikliwych i wszechstronnych badaniach okazało się, że na razie ślepota mi nie grozi (już miałam takie podejrzenia). Bardzo sympatyczna i bardzo konkretna kobieta w średnim wieku. Przystępnie wytłumaczyła co się dzieje. Mimo braku uzgodnień, zapisała leki przystępne cenowo - za co wielki plus. Cena wizyty nie na ubezpieczalnię - 30 zł. Podpisany kontrakt z NFZ, płatne tylko dodatkowe wizyty. Przyjmuje wszystkich - pracuje tak długo jak długo ma pacjentów.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania