Beata Olszak-Sokołowska - opinie - Gdańsk, Cytolog, Ginekolog, Położnictwo

Olszak-Sokołowska Beata, lek. med.
Spec. położnictwa i ginekologii
mail: beata.sokolowska@interia.pl

Telefon kontaktowy: 

0 502 52 69 03

Dane adresowe: 

80-369, Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 33

Dni i godziny przyjęć: 

rejestracja telefoniczna

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-07-10 16:21, Aktualizacja: 2008-07-10 16:21

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Beata Olszak-Sokołowska

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Pani doktor ma specyficzne

Pani doktor ma specyficzne poczucie humoru, które nie każdemu przypadnie do gustu. Prawdą jest, że ciężko się do niej dostać i często są opóźnienia (czasem nawet godzinne), ale to dlatego, że Pani doktor ma dobre serce i jeśli jest taka konieczność to przyjmuje poza kolejką. Wiem, bo nie raz miałam problemy wymagające natychmiastowej konsultacji i doktor przyjmowała mnie w ten sposób. Sama wizyta moim zdaniem przebiega sprawnie. Pani doktor rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Tylko trzeba dopytywać, bo sama z siebie może czegoś nie dopowiedzieć, uznając to za oczywiste.
Leczę się u Pani doktor od ponad roku, a obecnie prowadzi moją upragnioną ciążę, która z racji moich schorzeń jest trudna i wymagająca. Mimo problemów wszystko idzie gładko i mam nadzieję, że tak zostanie.

boże dziewczyny co wy

boże dziewczyny co wy wypisujecie, a może wasze podejście jest nie takie, a oczekiwania z góry za mocno przesadzone... jak ze wszystkim.. każda sprawa ma dwa końce, najlepiej wszystko zwalić na lekarza bo ktoś płaci 100 zł - to nie tak, pacjent również powinien umieć rozmawiać z lekarzem, wymagać od niego w odpowiedni sposób, jeśli czuje niedosyt informacji to pytać i pytać - jak coś komuś nie pasuje albo zabolało podczas badania to mówić głośno a wszystko zakończy się dobrze i z satysfakcją... i z własnego doświadczenia potwierdzam, że dr jest BARDZO DELIKATNA, WRAŻLIWA I CHĘTNA DO POMOCY/DZIAŁANIA - zwał jak zwał...zmieńcie podejście, wiary w siebie, pracujcie ze sobą i nad sobą bo lekarz wszystkiego za ciebie i tak nie załatwi..

Nie polecam!!!! Bezczelna,

Nie polecam!!!!
Bezczelna, nie miła. Leczę się na niepłodność, pani nie mam krzty w sobie wyrozumiałości ani współczucia dla osób w mojej sytuacji.
Nie polecam. W trakcie badania bardzo nie delikatna.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM! Ta

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM! Ta pani (bo nie można nazwać jej lekarzem) traktuje pacjentów jak przykrą konieczność. Nie pyta o podstawowe informacje w czasie wywiadu (na przykład kiedy była ostatnia miesiączka), jak by wszystko z góry wiedziała lepiej. Wizyta u niej trwa trzy minuty. Zostawiłam u niej dużo pieniędzy baz żadnej poprawy mojego stanu. Odradzam!

Zdecydowanie polecam. Pani

Zdecydowanie polecam. Pani doktor jest bardzo dociekliwa i skrupulatna, niczego nie bagatelizuje. Chodzę do niej od lat. Dzięki jej dociekliwości wykryto u mnie raka jajnika we wczesnym stadium, podczas gdy inni bagatelizowali moje objawy. Jestem leczona i mam duże szanse na całkowite wyleczenie. Gdybym czekała kolejne miesiące albo nie zrobiła badań, które Pani Doktor mi zleciła, prawdopodobnie miałabym niewielkie szanse na przeyżycie więcej niż 2-3 lata...

ZDECYDOWANIE NIE POLECam!

ZDECYDOWANIE NIE POLECam! Kobieta jest bezczelna, niemila, o bardzo niskiej kulturze osobistej. Wizyta kosztowala mnie 100zl, byla prywatna, a potraktowala mnie strasznie. Prosilam w recepcji o mila doktor i polecono mi ja,ale ja stanowczo odradzam! Na wiadomosc o infekcji nieco sie zdenerwowalam,a ona skwitowala to komenatArzem:' jak sie wspolzyje to takie rzeczy sa'... zero taktu i kultury,ODRADZAM!

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania