Body Care Clinic Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii - opinie - Katowice, Chirurg plastyczny, Dietetyk, Medycyna estetyczna, Zdrowie i uroda

Gabinet Recepcja

Body Care Clinic to klinika medycyny estetycznej i kosmetologii, w której można kompleksowo zająć się estetyką swojej twarzy i ciała. Zespół bardzo dobrych specjalistów, każdego dnia pracuje z najbardziej wymagającymi Pacjentami, dla których w głównej mierze liczy się naturalny, lecz zauważalny efekt przy zabiegach na twarz i możliwie szybki, jak największy efekt przy zabiegach na ciało.

Podstawowym celem Body Care Clinic jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie szeroko pojętej estetyki. Nasze główne wartości to: zaufanie, szacunek i uczciwość.

Naszą misją jest tworzenie miejsca, do którego Pacjenci będą przychodzili z zaufaniem i spokojem o swoje bezpieczeństwo, a także z przekonaniem, że proponowane programy zabiegowe są najlepszymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku, dopasowanymi do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego Pacjenta.

Unikalne na rynku, stosowane przez nas połączenie pracy kosmetologa i lekarza medycyny estetycznej, a w razie potrzeby dodatkowych specjalistów: dermatologa, stomatologa, chirurga plastycznego, chirurga naczyniowego, trenera personalnego, stylisty i innych, powoduje, że stosowane terapie i programy zabiegowe przynoszą spektakularne efekty. Kluczem ich sukcesu jest współpraca zespołu Body Care Clinic i pacjenta, który chce spełnić swoje oczekiwania.

Telefon kontaktowy: 

32 700 21 53

Dane adresowe: 

ul. Opolska 7/3
Katowice 40-084

Dni i godziny przyjęć: 

Poniedziałek 08:00 - 20:00
Wtorek 08:00 - 20:00
Środa 08:00 - 20:00
Czwartek 08:00 - 20:00
Piątek 08:00 - 20:00
Sobota 09:00 - 15:00

Koszt wizyty: 
Konsultacja z kosmetologiem - bezpłatna, lekarz medycyny estetycznej - 60zł, chirurg naczyniowy - 100zł, chirurg plastyczny 100zł
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2015-02-09 10:15, Aktualizacja: 2015-02-09 10:15
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Body Care Clinic Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania