Dariusz Janczak - opinie - Wrocław, Chirurg, Transplantologia kliniczna

Dr hab.specjalista chirurgii naczyniowej,ogólnej i transplantologii klinicznej

Telefon kontaktowy: 

601798549

Dane adresowe: 

Wrocław,ul.Racławicka 15/19

Dni i godziny przyjęć: 

wtorki-15.00 do 18.00.
Rejestracja-codziennie od 15.00 do 18.00.
Są to dane z wizytówki.

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2010-06-05 19:59, Aktualizacja: 2010-06-07 08:45

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Dariusz Janczak

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Stomatolog Dominika

Stomatolog Dominika Horn
Wspaniała stomatolog, z której usług korzystałam ok.5 lat. Niestety, przy rutynowej wymianie amalgamatu, Pani Horn popełniła błąd lekarski, do którego nie przyznała się i uciekając przed konsekwencjami zmieniła gabinet lekarski. Konsekwencje tego błędu są bardzo uciążliwe i bolesne a koszty leczenia ogromne.
Przykro stwierdzić, że profesionalne podejście do zawodu, jak i do pacjeta jest podyktowane tylko i wyłącznie chęcią zysku i popularności a zaufanie i wiara w zwykłą ludzką uczciwość mierzone naiwnością pacjeta, który sądzi, że jest w rękach fachowca.

nadęty cham z tytułem

nadęty cham z tytułem przed nazwiskiem, przykro że człowiek z takim charakterem jest lekarzem, co więcej że zarządza zespołem ludzi. Do tego nie wystarczy tytuł naukowy, trzeba też lubić, chociaż troszeczkę, ludzi, a tego w moim odczuciu temu Panu brakuje.
Ja odradzam, bo osobiście brzydzę się chamstwem, a jesteśmy w tej dobrej sytuacji, ze we Wrocławiu lekarzy jest wielu i jest możliwość wyboru dobrego lekarza z większą kulturą osobistą.

Wspaniały

Wspaniały lekarz,specjalista i dobry człowiek.Dziękuję Panu Docentowi i całemu zespołowi,że mogę cieszyć się widokiem zdrowego Ojca po pomyślnej operacji tętniaka.

bufon i cham w zachowaniu,

bufon i cham w zachowaniu, jak widzę nie ja jedyny mam takie doświadczenia.

Żyję dzięki Panu

Żyję dzięki Panu Docentowi,podczas ostrego dyżuru zostałam przyjęta na oddział i natychmiast operowana(tętnice szyjne).Wspaniały Oddział,cudowni Ludzie.Jestem zachwycona zarówno opieką,serdecznością jak i czystością.Wyrażam ogromną wdzięczność,życzę zdrowia Wszystkim Pracownikom Oddziału-Janina Mackiewicz.

Znakomity chirurg.Operował

Znakomity chirurg.Operował mi 3.VI.rozległego tętniaka aorty.Operacja określana jako b.ciężka w stanie zagrożenia życia.Dzięki Panu Docentowi i jego Zespołowi profesjonalistów mogę pisać te słowa.
Krytykującym Pana Docenta pragnę powiedzieć: to jest Szpital Wojskowy ,a nie Szpital serialowy w Leśnej Górze.

Stegu

Wspaniały specjalista!.

Wspaniały specjalista!. Super chirurg! Właściwy człowiek na właściwym miejscu. W końcu będzie można nazwać tą chirurgię w wojsku Kliniką.
Polecam Pana Docenta- prawdziwy fachowiec.

Stare trepy co boją sie

Stare trepy co boją sie swojego wizerunku

Lekarz gubrowaty i

Lekarz gubrowaty i wyjątkowo niesympatyczny. W szpitalu wojskowym leczę się na różnych oddziałach prawie 20 lat, miałem do czynienia z różnymi lekarzami ale takiego chama w stosunku do pacjentów i do innych pracowników oddziału w tym szpitalu nie spotkałem. Pacjentów traktuje zdawkowo, z góry, potrafi jednym zdanie zgasić rozmowę. Merytorycznie nie jestem uprawniony do oceny, odniosłem tylko wrażenie, że pan Docent brzydzi się pacjentów ogólnochirurgicznych, zwłaszcza tych z ostrego dyżuru. Wizyta na tych salach jest bardzo krótka, raczej z przymusu. Generalnie odradzam tego lekarza.
Jako emerytowany oficer pragnę pogratulować Panu Komendantowi udanego zakupu. Podobno za 28 tysięcy pensji etatowej miesięcznie. Leżałem na oddziale i jestem przekonany, że korzyść z tego zakupu dla pacjentów i dla szpitala jest żadna, ale zapewne Panu Komendantowi imponuje tytuł przed nazwiskiem.

Bardzo niemiły człowiek. W

Bardzo niemiły człowiek. W 4 Wojskowym szpitalu Wojskowym jest kierownikiem i nie potrafi upilnować porządku. Źle zwraca się do pacjentów oraz podwładnych. W oddziale nacyniowym panuje - mówiąc łagodnie dengregolada. Nie informuje o stanie pacjenta sądząc, że władza nad chorym mu to umozliwia. Nie znam umiejętności , więc tutaj się nie wypowiadam, ale leczenie heparyną na zakrzepicę jest najprostszym wyjściem.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania