Dental Complex - opinie - Ruda Śląska, Chirurg szczękowy, Stomatolog

Dental Complex.
Praktyka stomatologii estetycznej i implantologii

mail: druzba@poczta.onet.pl
Więcej informacji na stronie: www.dental-complex.pl

Telefon kontaktowy: 

0 32 248 10 39 - telefon/fax

Dane adresowe: 

41-700, , Konwalii 8

Dni i godziny przyjęć: 

poniedziałek - piątek: 9.00 - 19.00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-07-19 13:21, Aktualizacja: 2008-07-19 13:22

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Dental Complex

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Była na konsultacji podczas

Była na konsultacji podczas której pan dr nie zajrzał nawet do buzi, za to zrobił Rtg za 100 zł, i powiedział, że koszt leczenia moich zębów wyniesie 70 000,00 zł. A jeżeli mnie na to nie stać to może leczyć paradontozę ale za jakieś 15 tys. Był niezbyt grzeczny i niemiły. Ponadto chciał mi leczyc kanałowo żeby nie wymagające takiego leczenia, co potwierdziłam u innego dentysty. Zdecydowanie nie polecam, jest drogo i nieprzyjemnie. No chyba że ktoś chce zostac głównym sponsorem jego nowego samochodu lub czegoś takiego.

Chciałam jeden implant a

Chciałam jeden implant a mam defekt estetyczny(opis innych lekarzy) uszkodzone podniebienie, ból od pięciu lat i żaden inny lekarz nie chce się podjąć naprawy tego co zrobił mi ten lekarz.Do tego ogromne koszty emocjonalne i finansowe w dochodzeniu odpowiedzialności .

Próbowałam wybielania

Próbowałam wybielania zębów już u kilku stomatologów, niestety bez większych sukcesów. Na szczęście znajoma poleciła mi Dental Complex. Na początku podeszłam do nich bardzo sceptycznie, jednak efekt po zabiegu przekonał mnie, że są numerem jeden na całym śląsku. Zdecydowanie polecam!

Najlepsi! Dzięki nim

Najlepsi! Dzięki nim wreszcie przestałam wstydzić się uśmiechać. Nawet nie zdajecie jaki to dyskomfort musieć ciągle się pilnować, żeby nie pokazać swoich krzywych zębów.

Szczerze polecam. Jeden z

Szczerze polecam. Jeden z najlepszych gabinetów w jakich miałam okazję być. Bardzo zadbane i super wyposażone miejsce. Bardzo żałuję, że dopiero teraz ich poznałam

NIE POLECAM, nic w zakresie

NIE POLECAM, nic w zakresie IMPLANTÓW!!!!
implant tymczasowy jedynka, ktory wypada po 3 dniach! Jak na złość w sobotę, kiedy to szanowny pan doktor nie pracuje, inny dentysta stwierdził, że był Żle założony!

A ja tam jestem bardzo

A ja tam jestem bardzo zadowolona z ich usług. Obsługa zawsze jest bardzo miła i pomocna. Powiem szczerze, że jeszcze nie spotkałem tak kompetentnych ludzi. Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam ich

Zdecydowanie polecam ich usługi!

Skorzystałam z usługi

Skorzystałam z usługi założenia czterech koron. Zostały nieprawidłowo założone, dziąsła zaczęły się co raz bardziej zaczerwieniać, krwawić i co gorsza na dwóch zębach uciekać. Obecnie jestem po zdjęciu tych feralnych koron, mam założone tymczasówki i czekam aż podleczą się dziąsła. Oczywiście już nie w tym gabinecie. Zdecydowanie odradzam!

Drogo i niemiłe podejście

Drogo i niemiłe podejście do pacjenta. Byłem ale nie polecam.

Gabinet dysponuje

Gabinet dysponuje doskonałym sprzętem ale nie podoba mi się podejście samego stomatologa do leczenia. Jak ogólnie nie boję się dentysty to w tym wypadku idę w obawie :( Poza tym ceny, ceny, ceny nic tylko za kieszeń się trzymać - strasznie drogo :(

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania