Doc. dr hab. n. med. Jarosław Kalinka - opinie - Łódź, Ginekolog, USG

CENTRUM MEDYCZNE: Prywatny Specjalistyczny Gabinet : POŁOŻ, GINEKOLOGIA, USG, USŁUGI LABORATORYJNE

Doc. dr hab. n. med. Jarosław Kalinka

USG, KTG, krioterapia, usługi laboratoryjne na miejscu

www.jkalinka.pl

Telefon kontaktowy: 

042 651 11 77; 601 251516

Dane adresowe: 

Łódź ul. Lutomierska 146 A
tel. 042 651 11 77
601 25 15 16
email: j.kalinka@csk.am.lodz.pl
www.jkalinka.pl

Dni i godziny przyjęć: 

wtorki i czwartki od 15.00 do 20.00

Koszt wizyty: 
120 PLN
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-05-25 06:04, Aktualizacja: 2009-05-25 13:16

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ginekolog Łódź USG Łódź
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Doc. dr hab. n. med. Jarosław Kalinka

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Raczej nie polecam

Raczej nie polecam nastawiony na kasę.

Ile prof.Jarosław Kalinka

Ile prof.Jarosław Kalinka bierze za wizytę

Ten lekarz prowadził moją

Ten lekarz prowadził moją trzecią ciążę, po dwóch stratach. Mam niewydolność szyjki macicy, przy której po 12 tyg należałoby założyć szew, oczywiście zapomniał o tym i w 16 tyg z rozwarciem jechałam do szpitala, szczęśliwie wszystko dobrze się skończyło, ale po co było narażać kolejną ciążę. Mieli dodatkowo w szpitalu złożyć mi pessar, ale wstrzymali się, żeby ordynator ( Kalinka) mógł w swoim gabinecie go założyć -za sporą kasę. Faktem jest, że nigdy nie było problemu z przyjęciem mnie na oddział i zawsze byłam dobrze traktowana, poród też przebiegał bez zastrzeżeń. Dobry lekarz jeżeli wszystko jest ok., ale przy komplikacjach nie polecam, dodatkową wadą jest jego nie ukrywane nastawienie na kasę i długi czas oczekiwania na wejście do gabinetu, bo doc. Kalinka idzie na ilośc pacjentek więc najlepiej umawiać się na początku przyjmowania, plusem jest elegancki gabinet i usg podczas każdej wizyty.

Bardzo

Bardzo kompetentny.Prowadził moją ciążę aż do szczęśliwego rozwiązania.Zawsze udzielał odpowiedzi na każde pytanie. Czułam się bardzo bezpiecznie w tym szczególnym okresie. Interesuje się kobietą również po porodzie.Kolejna ciąża też będzie powierzona pod opiekę profesora Kalinki. Dziękuję za wszystko co dla mnie zrobił.

Polecam z calego serca doc.

Polecam z calego serca doc. Kalinke.Po dwoch nieudanych ciążach, szukałam dobrego specjalisty- i trafiłam na Doc. Dzieki niemu poł roku temu przyszedl na świat moj ukochany synek. Doc. Kalika precyzyjnie poprowadzil moją ciaze, na oddziale w Madurowiczu przyjął poród i zapewnił świetną opiekę. Jestem bardzo zadowolona z opieki docenta. Jest On człowiekiem bardzo kompetentnym, rzeczowym i co warto zauważyć bardzo przystojnym:) Wiec polecam doc. Kalinkę z całego serca
Pozdrawiam Malwina

Jak najmniej takich lekarzy.

Jak najmniej takich lekarzy. Kilka lat temu żona wylądowała w szpitalu Biegańskiego i tam miał zająć się nią Pan "doktor", akurat chciał pech lekarze strajkowali, a jak lekarz strajkuje to pacjenta ma w .... Lekarze chyba traktują nas zbyt przedmiotowo, bo zachowywali się jak stoczniowcy podczas strajku. Diagnoza podczas każdego obchodu leki przeciw bólowe i koniec bo my strajkujemy. Nie bedę się rozpisywał, po tygodniu trzymania mojej żony, podczas strasznych bólów, gdzie juz żadne leki nie pomagały udało mi się przewieżdż żonę do Matki Polki. Tam lekarze kleli na personel jak można było tak zbagatelizować pacjenta. Powiem że była to ostatnia chwila że udało mi się zabrać żonę, okazało się że ma zapalenie otrzewnej i pękniętą torbiel. Tak zajął się Pan doktor moją żoną. Nie polecam tego człowieka świeci dyplomami i poradami jak nie ma żadnych problemów z pacjentem. Dodam że koleżanki żony też narzekali.

Pan docent to lekarz przy,

Pan docent to lekarz przy, którym pacjentka może czuć się bezpiecznie. Wiedza i profesjonalizm to główne atuty Pana docenta jak dodamy do tego troskę o dobro pacjenta to mamy już pełen portret tego lekarza. Ja osobiście jestem wdzięczna za opiekę w czasie ciąży, która pomimo komplikacji skończyła się szczęśliwie

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania