EURO-MEDIC - opinie - Olsztyn, Rezonans magnetyczny, Tomografia komputerowa

warmińsko mazurskie centrum medyczne

Telefon kontaktowy: 

089 535 48 40, 089 535 48 50

Dane adresowe: 

ul.Niepodległości 44
Olsztyn

Dni i godziny przyjęć: 

rejestracja telefoniczna od pn. do pt. w godz. 8:00-20:00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-02-04 14:59, Aktualizacja: 2008-02-12 09:26

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o EURO-MEDIC

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

To jest jakas katastrofa !

To jest jakas katastrofa ! Czemu nie mozna sie dodzwonic ,masakra. Trzeba cos z tym zrobic

od 3 godzin nikt nie raczy

od 3 godzin nikt nie raczy odebrać telefonu, dzwonię non stop nie mam jak zarejestrować wizyty-skoro mało ludzi do odbioru telefonu, to skrócić godziny rejestracji ale niech ktoś ten telefon odbiera. NFZ lub media winni się zainteresować jak się traktuje pacjentów. STRASZNE W 21 WIEKU telefonu nie umieją odebrać.

Podawane są numery

Podawane są numery telefonów, na które nie można się dodzwonić.

Owszem, kiedyś czekało

Owszem, kiedyś czekało się na opis bardzo długo.Teraz wszystko się zmieniło, i czeka się max 3 tyg, z oddziału pacjenci wyniki mają tego samego dnia , lub nastepnego. Proszę się nie dziwić,że opisy trwają az 3 tygodnie, ponieważ badanie jest naprawdę bardzo skomplikowane , a dziennie przyjmujemy ok 70 pacjentów. Jesli Państwo chcą aby opis był poprawny to warto czekać na wyniki. Dodzwonić do rejestracji jest mozliwe, ale najlepiej robić to popołudniami. W recepcji pracuje na zmianie 2-3 dziewczyny i cięzko im ciągle odbierać telefony i jeszcze przyjmować pacjentów, zwłaszcza że obecnie jest bardzo dużo papierów do wypełnienia razem z pacjentem. I telefony są odbierane , dlatego też cięzko się dodzwonić. Jesli nie byłyby odbierane jak ktoś sugerował, nie mielibyśmy tylu pacjentów na badania. Inny personel-technicy , niestety mają bardzo mało czasu na rozmowę z pacjentem nad czym ubolewamy, ale tylko dlatego,że tak wielu pacjentów przyjmujemy i ważny jest także czas zwłaszcza na rezonansie magnetycznym-bo jesli nie, to potem pacjenci mają pretensję że jest opóźnienie. Z naszej strony staramy się aby obsługa była profesjonalna, a badania najlepszej jakości, dlatego prosimy także o wyrozumiałość.

2 - 3 dziwczyny w recepcji?

2 - 3 dziwczyny w recepcji? To powinno sie zatrudnic jeszcze 3 , ktore odbieralyby telefony.

Haha w dzisiejszych czasach

Haha w dzisiejszych czasach gdzie każda placówka oszczędzan czym się da chcecie państwo 10 osób w rejestracji? smieszne . Gdzie nie chodzę to zawsze są po 2 -3 osoby na zmianie 8 godzinnej.

JAK SIĘ DO NICH DODZWONIĆ

JAK SIĘ DO NICH DODZWONIĆ ??? SKORO NIKT NIE ODBIERA TELEONU !!!

dostaslem skierowanie na

dostaslem skierowanie na rezonans i sugestie zeby zrobic w euromedic w szpitali im.Marciniaka..
tylko ze nie mozna wogle sie dodzwonic.Bezsensu.po co sa komputery,telefony jak nie mozmna sie skontaktowac,kto kolwiek siedzi w recepscji powinien wyleciec.

Witam, miałam skierowanie

Witam,
miałam skierowanie na rezonans magnetyczny kręgosłupa z Polmedu. Odbywało się to o dziwo w niedzielę. Obsługa w recepcji bardzo miła, pani poinformowała mnie o zabiegu i przygotowaniu się. Opóźnienie było raczej niewielkie bo zaledwie 15 minut. Może mam drobne zastrzeżenie do samego badania bo niewielki kontakt był z panią technik wykonującą badanie, nie uprzedziła że będzie bardzo głośno. Dała co prawda stopery ale nie spodziewałam się takiego przebiegu. Uprzedzam pacjentów- wciskajcie mocno stopery do uszu!!!
Na wynik czekałam zaledwie 3 dni więc byłam mile zaskoczona. ja osobiście polecam ten gabinet!!! Pozdrawiam - Anna z Olsztyna

Wybieram się własnie na

Wybieram się własnie na rezonans magnetyczny części szyjnej kręgoslupa 07.11.1010.,i jestem bardzo ciekawa,jak zostanę potraktowana:)Dodam tylko,że idę na badanie,mając prywatne ubezpieczenie pracownicze Medicoveru.

Znalazłam jedyne w

Znalazłam jedyne w Olsztynie miejsce które wykonuje Dopplera po godz. 16.00 (Odpłatnie zresztą), zatem,żeby zdążyć nie zwalniając się z pracy, wzięłam taxi, po to, by zdążyć na umówioną 16.30.W poczekalni sporo pacjentów, którzy jak się okazało- też na Dopplera, częśc z nich zresztą z NFZ. Na pytanie jak długo przydzie mi czekać Recepcja odparła, że może być niewielki poślizg, a następnie" rozebrać się, usiąśc i czekać na wezwanie". Wszystkie te atrakcje za moje potencjalne 120 zł. Po prawie 40 min. oczekiwania zrezygnowałam z tej usługi ku lekkiemu zdziwieniu Recepcji.Pachnie mi to nabijaniem kasy ściąganej ood pacjentów płacących, którzy jak widać i tak muszą czekać w kolejce.
Konkluzja: nie polecam tej przychodni, a właściwie ostrzegam przed nią tych naiwnych myślących , że jak zapłacą to będą normalnie obsłużeni.

Wyniki rezonansu zostały

Wyniki rezonansu zostały dostarczone lekarzowi prowadzącemu po pięciu tygodniach. Nie było specjalisty, który by zinterpretował i opisał wyniki? Nie było komu zanieść na pocztę? Utonęło we wszechpolskim bałaganie?
Pojęcia nie mam.
W tym przypadku wynik potrzebny był potrzebny ortopedzie do wybory sposobu usprawnienia uszkodzonej w wypadku kończyny (operować, czy rehabilitować). A gdyby chodziło o nowotwór, gdzie liczą się dni i godziny?
W przyzwoitych dobrze zorganizowanych pracowniach wynik dostaje się w godzinę po badaniu. Do ręki.
Jeśli zależy Ci na czasie - omijaj EuroMed. Standard tylko z nazwy Europejski.
Zwolennikom prywatyzacji dodam do przemyślenia; firma jest niby prywatna, a ja robiłem badania płacąc z własnej kieszeni. I co z tego? Wyszło, że liczą sobie jak w Euro, a z punktu widzenia chorego od czasu głębokiej komuny zmienił się tylko wystrój wnętrza i makijaż rejestratorki.
życzę zdrowia.

najgorszy co mogło mnie w

najgorszy co mogło mnie w życiu spotkać. Na wynik rezonansu czekam już ponad trzy miesiące i średnio co drugi dzień obiecują mi wynik za kolejne dwa dni (pomijając to, że żeby mieć badanie w październiku zapisałam się na nie na początku sierpnia). I tak w kółko już od 1,5 miesiąca. W przychodni kierującej są już wyniki z listopada, grudnia a nawet stycznia. A mojego ciągle brak. Panie w rejestracji są wredne i w dupie mają pacjentów, przez tyle czasu nie usłyszałam nawet słowa przepraszam. Ciągle mówią tylko, że mają opóźnienie, bo mają dużo pacjentów. Oczywiście pacjenci prywatni, takiego opóźnienia nie mają. NIE POLECAM TEGO MIEJSCA!!!!!

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania