Grzegorz Mulczyński - opinie - Poznań, Ginekolog, Położnictwo

Gabinet Ginekologiczny
Lek. med. Spec. ginekolog położnik Grzegorz Mulczyński

Telefon kontaktowy: 

0 601 78 76 67

Dane adresowe: 

60-591, Poznań, Miodowa 22
woj. wielkopolskie

Dni i godziny przyjęć: 

na telefon

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-12 11:40, Aktualizacja: 2008-08-12 11:40

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ginekolog Poznań Położnictwo Poznań
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Grzegorz Mulczyński

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Pan Mulczyński chyba się

Pan Mulczyński chyba się minął z powołaniem.Miałam nieprzyjemność spotkać go rok temu w szpitalu Raszei na oddziale ginekologicznym, gdzie znalazłam się podczas trwającego poronienia.W czasie badania lekarzowi tak trzęsły się ręce ,że głowica do usg wypadało mi co chwila z ciała!Badanie trwało przez to długo i pan Mulczyński nie zechciał nawet poinformowac mnie o jego wyniku.Na moje pytanine czy jest jeszcze jakaś nadzieja ,odfuknął ,że powinnam siedzieć w domu aż się poronienie skończy a nie przyjeżdżać od razu do szpitala i to na noc ,bo zabiegi są rano....Wyzwał mnie i kazał wracac na salę.Stanowczo odradzam wizytę u tego pana.Jest nieprzyjemny ,arogancki,chamski i zdecydowanie przemęczony i znudzony wykonywanym zawodem.Mam do niego ogromny żal za to jak mnie potraktował w trudnym dla mnie momencie i mimo,że upłynął ponad rok od tego zdarzenia,nigdy mu tego nie zapomnę.

bardzo nieprzyjemny i

bardzo nieprzyjemny i arogancki lekarz. Niestety miałam okazję, poznać Pana doktora podczas obchodu na oddziale ginekologii w szpitalu Raszei w Poznaniu. Na moją prośbę o wypisanie mi recepty na infekcję grzybiczną potwierdzona wynikiem z laboratorium, (lekarz nie chciał nawet spojrzeć na wynik badania). w odpowiedzi usłyszałam:" co mam Pani zapisać?! Iladian niech Pani sobie kupi!" (dla uzupełnienia dodam, że do tej infekcji musiałam zastosować antybiotyk dlatego miałam zlecony wymaz do laboratorium). Stanowczo odradzam. Zero zainteresowania pacjentką, lekceważący stosunek.

Na gorszego lekrza podczs

Na gorszego lekrza podczs porodu nie mogłam trafić, ponad dwie godziny partych bez postępu, poród ponad 16 h, ja ledwo żywa a ten mi mądrości prawi, że 1000 porodów odebrał a ja rodze pierwszy raz, i że urodzę naturalnie - pewnie że chciałam, ale skurcze trwały po 40 sekund!!! Syn 4600 waga, myślałam, że tam umrę. Dopiero jak vacum nie pomogło (czego w wypisie nie ujęli ani moim ani syna), to z łaską na cc mnie zabrał! Nigdy więcej nie chcę mieć styczności z tym człowiekiem!

od 10 lat jestem pacjętką

od 10 lat jestem pacjętką Pana Mulczyńskiego, dwie ciąże po drodze - super lekarz, konkretny, miły. Bardzo staranny. Zapobiegliwy. a co byście chgciały zeby zarciki opowiadał. profesjonalny jest i tyle w temacie!!!

MASAKRA! ZERO

MASAKRA! ZERO ZAINTERESOWANIA PACJENTKĄ .SZCZERZE ODRADZAM

zgadzam sie z powyzsza

zgadzam sie z powyzsza opinia w 100%.
odradzam i przestrzegam!

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania