Halina Bręborowicz - opinie - Poznań, Okulista

dr nauk med. Spec. chorób oczu Halina Bręborowicz

Telefon kontaktowy: 

0 61 847 59 91

Dane adresowe: 

60-594, Poznań, Dąbrowskiego 200
woj. wielkopolskie

Dni i godziny przyjęć: 

na telefon

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-22 12:49, Aktualizacja: 2008-08-22 12:49

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Okulista Poznań
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Halina Bręborowicz

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Pani doktor godna polecenia,

Pani doktor godna polecenia, miła i kompetentna, przede wszystkim zaś skuteczna.

Pani doktor jest osobą o

Pani doktor jest osobą o bardzo wysokiej kulturze osobistej, bardzo kompetentna, rzeczowa i rzetelna. Posiada szeroką wiedzę ogólną znacznie wykraczającą poza ramy jej specjalizacji. Odniosłam wrażenie, że ta osoba wykonuje swój zawód z prawidziwą pasją, jest to lekarz naprawdę z powołania, ona po prostu lubi ludzi. Takich lekarzy już rzadko się spotyka w dzisiejszych czasach. Zgadzam się w zupełności z poprzednią opinią, naprawdę pomaga, a poza tym w swojej niespotykanej pokorze nie uważa się za nieomylną i jedyną wyrocznię. Polecam wszystkim zmęczonym przedmiotowym traktowaniem pacjentom

Bardzo dobry specjalista, z

Bardzo dobry specjalista, z delikatnością i precyzją wykonuje badania i zabiegi, jest nieprawdopodobnie troskliwym i ujmująco subtelnym człowiekiem. Połączenie wysokiej kompetencji i wysokiego poziomu usług medycznych z cudownym traktowaniem ludzi.

Do gabinetu dr Bręborowicz

Do gabinetu dr Bręborowicz zgłosiłam się z powodu guzka na powiece, którego żaden lekarz nie chciał usunąc. Dowiedziałam się z internetu o mozliwości usuwania tych zmian przy pomocy lasera, a własnie takie zabiegi wykonuje Pani Doktor. Jest to bardzo kompetentna osoba, wyjasniła mi istotę zabiegu i wykonała go w sposób perfekcyjny, bezbolesny. Bardzo polecam ten gabinet.

Polecam, pełen

Polecam, pełen profesjonalizm i wyjątkowe zaangażowanie!

Od kilku miesięcy

Od kilku miesięcy cierpialam z powodu swędzenia skóry twarzy, okolic oczu. Myslalam, że to alergia, ale żadne wizyty u dermatologów i stosowanie uzyskanych zalecen nie przynosilo poprawy. W związku z tym, że nasilało się coraz bardziej swędzenie w okolicy oczu znajomi polecili mi wizytę u Pani Doktor Bręborowicz. Efekt byl rewelacyjny. Rozpoznane zostalo zakażenie nużeńcem, które obecnie skutecznie leczę pod kontrolą Pani doktor Bręborowicz. Jest to wyjątkowy lekarz i osoba.

Byłem mile zaskoczony, gdy

Byłem mile zaskoczony, gdy trafiłem do tego gabinetu. Pani doktor bardzo kultularna, miła, a przede wszystkim kompetentna. Wyjaśniła przyczyny choroby, omówiła sposób postepowania i dalszego leczenia. Coś wyjątkowego jak na obecne czasy. Spotkała mnie jeszcze jedna miła nirespodzianka. Od kilku lat mialem, bo juz nie mam, brodawkę na powiece, która mi przeszkadzała, nie mówiąc o efekcie estetycznym. Okazuje się, że PAni Doktor usuwa takie zmiany przy pomocy lasera, cały zabieg trwa jedną chwilę, bez bólu. To było coś wyjątkowego.

Miałam kłopot ze swoją

Miałam kłopot ze swoją Matką chodziłam od jednego gabinetu do drugiego. Wszędzie uzyskiwałam odpowiedzi bardzo ogólne, nie rozwiązujące naszego problemu. Dopiero wizyta u Pani Doktor, ktorej adres uzyskałam od znajomych, zmieniła bieg sprawy. Osoba bardzo kulturalna i mądra. Zwraca uwagę na wszystkie problemy, również te,które wydawało mi sie nie zawsze związane z chorobą oczu. Jest to prawdziwy lekarz od trudnych przypadków, który nie obiecuje cudów ale pomaga.

BArdzo dobry lekarz,

BArdzo dobry lekarz, potrafiący spojrzeć na pacjenta w sposób całościowy. Lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania