Indywidualna Praktyka Lekarska Anna Szkop-Dominiak - opinie - Gdańsk, Ginekolog

Indywidualna Praktyka Lekarska Anna Szkop-Dominiak
USG, cytologia Gdańsk

Telefon kontaktowy: 

585110111

Dane adresowe: 

Ul. Krzywoustego 15
Gdansk Oliwa

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-07-24 04:37, Aktualizacja: 2014-02-11 12:25

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ginekolog Gdańsk
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Indywidualna Praktyka Lekarska Anna Szkop-Dominiak

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Miałam bardzo niepokojące

Miałam bardzo niepokojące objawy ginekologiczne, więc pojawiłam się w szpitalu bez wcześniejszej rejestracji, jednak kiedy poprosiłam o wizytę Panią doktor, bez wahania się zgodziła. W czasie wizyty była pełna empatii, rozwiała też moje najgorsze obawy, a dzięki zleconym przez Panią doktor badaniom laboratoryjnym wykryto u mnie niebezpiecznego gronkowca (prawdopodobnie wynik wcześniejszego pobytu w szpitalu). Zlecony antybiogram wytypował właściwe antybiotyki, jestem w trakcie kuracji i już nawet bóle, które przypisywałam niezależnie zmianom reumatycznym ustępują. Mam nadzieję, że uda mi się skutecznie wyjść z tej opresji, a to zawdzięczam właśnie postawie Pani doktor. Wydaje się, że tak powinna wyglądać właśnie normalność w naszej służbie zdrowia, ale niestety tak nie jest, oby więcej takich lekarzy, bardzo dziękuję Pani Aniu.

Bardzo dobry lekarz,

Bardzo dobry lekarz, profesjonalista ale oprócz tego bardzo dobry,ciepły człowiek co w tych czasach jest niestety rzadkością! pozdrawiam Panią Doktor Monika J.

BARDZO WSPANIAŁA DOKTÓR

BARDZO WSPANIAŁA DOKTÓR MARIA

U doktor Anny byłam raz i z

U doktor Anny byłam raz i z pewnością będzie to moja ulubiona Pani ginekolog z jaką miałam dotychczas doczynienia.Przesympatyczna, otwarta na wszystkie problemy, osoba kompetentna, z powołaniem jeśli chodzi o swój zawód.Nie miałam żadnych problemów jeśli chodzi o wstydliwość ,bo niestety tego typu badania nie należą do najprzyjemniejszych rzeczy w życiu kobiet,oraz zaufanie co tez jest bardzo ważne u lekarza prowadzącego.Będę polecała każdemu kto tylko poprosi mnie o kontakt do dobrego ginekologa:))

Wspaniały lekarz, ale

Wspaniały lekarz, ale przede wszystkim człowiek o wielkim sercu.
Jej podejście do pacjenta daleko wybiega poza obowiązki, daje ciepło i wsparcie w ciężkich chwilach. Minęły miesiące od czasu naszych ciężkich chwil...dała nam wtedy siłę do walki...wygranej walki. Słowa nie oddadzą tego co czujemy...DZIĘKUJEMY PANI DOKTOR ...Sabina i Roman

Miła, ciepła i rzeczowa.

Miła, ciepła i rzeczowa. Trafiłam do Pani doktor po poronieniu. Wytłumaczyła mi wszystko. Zaleciła badania. Uspokoiła. Odpowiedziała na każde moje pytanie i poświęciła tyle czasu ile potrzebowałam. Po traumie przywróciła wiarę w lekarzy. To jest mój lekarz i mam nadzieję, że Ona poprowadzi wkrótce moją ciążę a w razie problemów razem poszukamy rozwiązania.

Pani Doktor jest

Pani Doktor jest super!:-)mimo iż profesja związana jest z nieco wstydliwymi problemami,to zawsze jest mi radośnie,że mam taką fajną Panią Doktor:-)
p.s Pani Położna również fajna kobieta!:-) Pozdrawiam obie serdecznie:-)

U Pani dr byłam tylko na

U Pani dr byłam tylko na badaniu profilaktycznym. Bardzo sympatyczna. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak miłego lekarza! Na moje pytania udzieliła wyczerpujących odpowiedzi. Bez pośpiechu, z pełną uwagą dla pacjenta.

Bardzo dobry lekarz! Bardzo

Bardzo dobry lekarz!
Bardzo kompetentna Pani dr, ma bardzo rozległą wiedzę i potrafi z niej korzystać. Umie czytać bardzo dobrze obraz USG i widzi to, co inni przeoczyli. Bardzo uprzejma i miła, poświęca tyle czasu pacjentce ile tego potrzebuje. Odpowiada bardzo skrupulatnie na wszelkie pytania i chętnie wszystko tłumaczy. Mogę z czystym sumieniem ją polecić w różnych przypadkach.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania