Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. med. Wiesław Filipkowski - opinie - Elbląg, Endokrynolog, Ginekolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. med. Wiesław Filipkowski
USG, leczenie niepłodności, leczenie zaburzeń hormonalnych Elbląg

Telefon kontaktowy: 

055 235 20 45

Dane adresowe: 

ul. Gałczyńskiego  2
82-300 Elbląg

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-06-27 00:58, Aktualizacja: 2009-06-27 00:58

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Endokrynolog Elbląg Ginekolog Elbląg
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. med. Wiesław Filipkowski

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Moim zdaniem dr. Filipkowski

Moim zdaniem dr. Filipkowski jest bardzo dobrym lekarzem. Zawsze uprzejmy, wszystko wyjaśni, pocieszy. W moim przypadku działa bardzo szybko. Oczywiste jest, że kiedy idzie się na wizytę prywatnie to trzeba liczyć się z kosztami a w porównaniu z innymi ginekologami nie jest wcale droższy. Podczas mojego pobytu w szpitalu był tak samo uprzejmy jak i w prywatnym gabinecie. Osobiście mam do niego pełne zaufanie i wierzę, że dr. Filipkowski mi pomoże. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza!
Monika B.

Wspaniały,rozważny

Wspaniały,rozważny fachowiec -tak mogę powiedzieć po kilku wizytach u doktora Filipkowskiego.Przyszłam na wizytę wzasadzie aby potwierdził potrzebę operacjii torbieli jajnika -miałam już skierowanie.Doktor zrobil USG /ma bardzo nowoczesne USG -żartuje że kupił mercedesa/ i doktor dał mi nadzieję że może torbiel zniknie po lekach.Faktycznie po miesiącu torbieli nie było.Jestem mu bardzo wdzięczna że dał mi szansę i uniknęłam operacjii

Ja niestety po 10 latach

Ja niestety po 10 latach wizyt nieco zmieniłam zdanie. Pan leczył mi tarczycę i hiperprolaktynemię- ok. Miał moje wszystkie wyniki hormonalne, gdzie wyraźnie podwyższone od 5 lat miałam DHEA-S (ok. 60 jedn.), i testosteron (o ok. 3 jedn.)- nic z tym nie robił wtedy. Teraz testosteron mam w normie i DHEA-S nieznacznie podwyższone o 10 jedn. (wtedy o 60 jedn.). W zeszłym roku zachwycał się wynikami mojego usg- "piękne jajniki, piękna macica". W tym roku "No tak ma Pani PCOS"- żenada. Jestem zażenowana tą wizytą i podejściem do mnie. Po 10 latach słyszę: "Teraz spojrzymy na Panią kompleksowo"- myślę, że to nie wymaga komentarza. Tarczyca wyleczona, więc szukamy dalej- komercja i jeszcze raz komercja. Kogo stać w tych czasach, żeby co miesiąc robić wyniki za 150-200 zł i płacić za wizyty 100-150 zł ? Niestety ale ja nie polecam. Zmieniam na prof. Sworczaka.

SZANOWNA PANI.JEŚLI DOBRZE

SZANOWNA PANI.JEŚLI DOBRZE ZROZUMIAŁEM PANI WPIS ZOSTALA PANI WYLECZONA Z NĘKAJĄCYCH PANIĄ SCHORZEŃ.PISZE PANI ŻE PRZED ROKIEM W JAJNIKACH NIE BYLO ŻADNEGO PROBLEMU A PO ROKU POJAWIL SIĘ -CZY TO JEST WINA LEKARZA ? I CZY TO ŻLE ŻE CHCE SIĘ TYM ZAJĄĆ KOMPLEKSOWO ? PROF.SWORCZAK JEST ENDOKRYNOLOGIEM INTERNISTĄ I Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ NIE BĘDZIE LECZYŁ PANI JAJNIKÓW.A JEŚLI ZSUMUJE PANI KOSZT WIZYTY U PROFESORA I NASTĘPNIE U DOWOLNEGO GINEKOLOGA TO MYŚLĘ ŻE BĘDZIE TO NIECO WIĘCEJ NIŻ 100-150 ZŁ
Z WYRAZAMI SZACUNKU WIESŁAW FILIPKOWSKI

Jestem zadowolona z

Jestem zadowolona z wizyty.Doktor miło i rzeczowo podsumował badanie.Mógł być na wizycie mój mąż.Gabinet mimo dużej ilości różnych urządzeń robi wrażenie dobrze zorganizowanego.Polecam.

Miałam 3

Miałam 3 poronienia.Leczyłam się u różnych lekarzy i ciągle roniłam.Jak zaszłam w kolejną ciążę koleżanka powiedziała mi -tylko doktor Filipkowski.Doktor zlecił mi badania i stwierdził zespół antyfosfolipidowy,dał leki i ciąża rozwija się.Sama nie mogę w to uwierzyć.Jest już 22 tygodnie.Doktor mówi ze będzie dziewczynka !!!!

Przyszłam do doktora z

Przyszłam do doktora z problemem ginekologiczny.Doktor wysłuchał mnie uważnie,zbadał,zrobił usg,zapisał leki,i na koniec spytał czy nie mam problemów z tarczycą.Tylko patrząc na mnie rozpoznał chorobę tarczycy która potwierdziła się póżniej w badaniach laboratoryjnych i usg.Okazało się że moje dolegliwości ginekologiczne mają związek z funkcją tarczycy.Po wprowadzemiu leczenia tarczycy czuję się bardzo dobrze.

Ja mam inne

Ja mam inne doświadczenia.Na wizycie u innego doktora stwierdzono torbiel jajnika-skierowanie do operacjii i dziękuję.Wpadłam w panikę bo jeszcze nie rodziłam.Dr Filipkowski spokojnie wyjaśnił mize jeśli nie mam dolegliwości najpierw zrobimy badania leki na 3 miesiace a jak nie będzie efektu operacja. Już po 2 miesiącach po torbieli nie było śladu .Wizyty zawsze umówione na konkretny dzień i godzinę-pełna kultura.

Popełniłam błąd ,że nie

Popełniłam błąd ,że nie przeczytałam wszystkich komentarzy.Pan doktor bardzo miły, ale w prywatnym gabinecie.Niema tam takich kolejek jak sugerują wpisy.W moim przypadku leki nie podziałały,bo zamiast zlikwidować torbiele ,to przez to oczekiwanie na efekty ,zafundowałam sobie kolejną ciąze, dobrze że mąż jeszcze zrabia.Konkluzja jest taka,że warto jest odwiedzić innego specjaliste -przynajmniej przy leczeniu hormonami.

Szanowna Pani.Swoją

Szanowna Pani.Swoją osobowość ma się niezależnie od miejsca -w gabinecie i poza nim.Staram się być uprzejmy w każdych okolicznościach jednakże jestem tylko człowiekiem i trudno się uśmiechać mając jakiś problem Jednakże jeśli czuje się Pani urażona to przepraszam. Co do kolejek - to archaizm.W nowoczesnym gabinecie nie ma prawa być kolejek.Czas jest zbyt cenny by tracić go na przesiadywanie w poczekalni.Pacjentka w moim gabinecie ma umówiony dzień i godzinę i staram się by nie było "poślizgów"czasowych.Kolejny temat torbiel .W trakcie leczenia hormonalnego torbieli jajników nie ma możliwości zajścia w ciążę ponieważ blokowana jest owulacja Jeśli zaszła Pani w ciążę po leczeniu torbieli Swiadczy to o wyleczeniu torbieli i dobrym stanie Pani zdrowia.I jeszcze jedno -jeśli nie chce się zajść w ciążę należy stosować antykoncepcję.Pozdrawiam Wiesław Filipkowski

Po dwóch poronieniach

Po dwóch poronieniach (koszmar)zaszłam w kolejną ciążę.Drżałam ze strachu co będzie dalej.Koleżanka poleciła mi doktora Filipkowskiego i dziękuję jej do dziś.Doktor Filipkowski poprowadził moją ciążę.Dostawałam inne leki niż w poprzednich ciążach i urodziłam piękną,cudowną najpiękniejszą córeczkę.Polecam Pana Doktora

Kompletnie nie rozumiem

Kompletnie nie rozumiem ostatniego wpisu. Od lat przyjeżdżam do doktora spod elbląskiej wsi. Nigdy nie odczułam jakiegokolwiek różnicowania, zawsze jest serdeczny, miły i stara się pomóc, a co do ceny od kilku już lat jest stała i wysokości takiej, jaką biorą inni elbląscy lekarze.

Mnie nie

Mnie nie DOGODZIŁ.Przyjechałam ze wsi więc chyba za wysokie progi.
Widze po wpisach że trzeba mieć zameldowanie w LONDONIE albo PARYŻEWIE,inaczej po łepkach,tak wydaje misie,musisz spóbować,itd bez konkretów.A kasa jak we włoszech ,najlepiej w ojro.

Szanowna Pani.Nie

Szanowna Pani.Nie różnicuję pacjentek w sposób który Pani sugeruje.Jak wszyscy wiemy nie miejsce zamieszkania stanowi o wartości człowieka.Dla mnie nie ma znaczenia status ,wykształcenie,pochodzenie,religia,kolor skóry czy,wyznanie .Ja widzę przed sobą pacjentkę potrzebującą pomocy i takiej pomocy udzielam angażując całą swoją wiedzę i doświadczenieJeśli chodzi o honorarium za wizytę jest ono powszechnie znane i nie odbiega od średniej lekarzy elbląskich Pozdrawiam Wiesław Filipkowski

Kompletnie nie rozumiem

Kompletnie nie rozumiem ostatniego wpisu. Od lat przyjeżdżam do doktora spod elbląskiej wsi. Nigdy nie odczułam jakiegokolwiek różnicowania, zawsze jest serdeczny, miły i stara się pomóc, a co do ceny od kilku już lat jest stała i wysokości takiej, jaką biorą inni elbląscy lekarze.

witam wszystkich. trudno

witam wszystkich. trudno jest dogodzic kazdemu z nas. obecnie mam 35 lat a majac 18 nabawilam sie powaznego zaburzenia hormonalnego ,co przyczyna byla moja anoreksja. mieszkam we Wloszek odkad mam 18 lat, bylam u bardzo dobrych dokt. wloskich i nikt znich mi nie pomogl. dzieki mojej siostrze co mi polecila dokt. Wilipkowskiego, jestem teraz zdrowa. za kazdym razem jak jestem w Polsce, ide tylko do niego. moje leczenie trwalo bardzo dlugo ale bylo warto. fakt ze nie jest ekonomiczny,ale wszystko kosztuje, wiec nie placzmy zawsze i jak ktos jest niezadowolony to nie zmieni to wszystko....pozdrawiam

Wybrałam doktora

Wybrałam doktora Filipkowskiego.Dwie specjalizacje -ginekologia i endokrynologia,nowoczesne USG .Ogromne doświadczenie i wiedza.A cena wizyty-jak u innych lekarzy.Jak tylko przylatuję do kraju zawsze idę na wizytę

Jak to dobrze że jest wolny

Jak to dobrze że jest wolny wybór lekarza.Ja z całej plejady doskonałych lekarzy ginekologów w naszym mieście wybrałam doktora Filipkowskiego i jestem z tego bardzo zadowolona ,szczególnie po operacjii.

NIGDY WIĘCEJ NIE POWIEM

NIGDY WIĘCEJ NIE POWIEM DOBREGO SŁOWA,o dobrych radach.Kosztowało mnie to mnóstwo kasy.Pan ,faktycznie uśmiechniety w chwli zapłaty ,ale jak przyszło do zabiegu to ledwo mnie poznał w szpitalu .Tyle na temat .

Szanowna Pani.Przekazuje

Szanowna Pani.Przekazuje Pani mało precyzyjne informacje.Opłata za wizytę określona jako mnóstwo kasy brzmi dwuznacznie.Szkoda że nie podaje Pani konkretnej sumy.Nie sądzi Pani że wyglądałoby nieco dziwnie i niezręcznie również dla Pani gdybym ją szczególnie wyróżniał w szpitalu wśród innych pacjentek ? Nie pisze Pani nic oprzebiegu zabiegu-sądzę że powiódł się w innym przypadku zapewne napisałaby Pani o niepowodzeniu Pozdrawiam Wiesław Filipkowski

Mój lekarz prowadzący,

Mój lekarz prowadzący, wyjeżdżając na urlop zaproponował mi bym w tym czasie była pod opieką doktora Filipkowskiego.Już po pierwszej wizycie zrozumiałam dlaczego.Kompleksowa opieka i to z dwóch dziedzin-położnictwa i endokrynologii.Moje problemy z tarczycą w ciąży są wyjaśnione na jednej wizycie.Nie muszę już biegać dodatkowo do endokrynologa.

Jeszcze się taki nie

Jeszcze się taki nie urodził coby wszystkim dogodzil.Ja polecam tego doktora.Przyjeżdzam do niego z Gdańska/gdzie wyprowadziłam sie przed laty/ nie dlatego że w gdańsku nie ma dobrych lekarzy-są,ale ja do doktora mam zaufanie.Nie zawiódł mnie ani mojej rodziny od kilkunastu lat.Zawsze mogę na niego liczyć.To świetny lekarz i szlachetny człowiek.

GDZIE - to znaczy: skąd ?

GDZIE - to znaczy: skąd ? czy dokąd ? , bo nie rozumiem ?

BEZNADZIEJNY

BEZNADZIEJNY przypadek,miałam nie pisać ale zmusił mnie ostatni wpis.
Napewno czasem panu F. udaje się czasem trafić na taki beznadziejny przypadek i wybrnąć z tego w glorii.Nie będe opisywać mojego ale irytuje mnie wręczanie swoich wizytówek i wręcz naganianie do prywatnego gabinetu,gdzie nimo wydanej kasy(mocno zawyżonej) efekty były mierne przy bardzo prostym schorzeniu.Może to przemęczenie,nie podejrzewam rutyny.Poza tym komentarze w stylu "kto to pani wybadał" ,sugerujące niedouczenie kolegi jest irytujące,a właśnie taki niedouczony pomógł mi.Dla mnie strata czasu i kasy. Pewnie doktor się domyśli,ale ja już zmieniłam pordnie na zawsze.

Szanowna Pani.Czytając Pani

Szanowna Pani.Czytając Pani wpis odnoszę wrażenie że pomyliła pani osobę o której Pani pisze.Metody promocjii o których Pani pisze są mi obce i nie mam takiej potrzeby.Nie wręczam nikomu wizytówki jeśli mnie o to wyrażnie nie poprosi.Komentowanie negatywne zachowań kolegów lekarzy nie leży w mojej naturze i w tym duchu szacunku dla innych wychowywałem swoich młodszych kolegów specjalizantów Dlaczego nie podpisała Pani swojego wpisu ? Z ciemności internetu łatwo rzucać błotem ale proszę sobie uświadomić że krzywdzi Pani innych Mimo wszystko pozdrawiam Panią sądząc że to nieporozumienie .Wiesław Filipkowski

w moim beznadziejnym

w moim beznadziejnym przypadku / jak słyszałam od innych/ pomógl mi.Jest pan Wielki panie doktorze-tak trzymać

NIe polecam tego pana , mimo

NIe polecam tego pana , mimo że miły, to bezkrytyczny dla siebie.Nie podoba mi się krytykowanie innych lekarzy i rozpoznań przez nich postawionych,w moim przypadku trafnych a normalnie wyśmianych , nie opiszę jakich , zjada pana doktora rutyna -może to ze zmęczenia.

Szanowna Pani.Szkoda że nie

Szanowna Pani.Szkoda że nie chce pani opisać szczegółowo o co chodzi przecież pisze Pani anonimowo nikt Pani nie zidentyfikuje i nie oskarży o zniesławienie.Ogólnymi sformułowaniami można manipulować.Nie mam zwyczaju nikogo wyśmiewać.Różna jest wrażliwość osób .Może fakt niezgodzenia się z rozpoznaniem innego lekarza traktuje Pani jako wyśmianie ?Nie uważam się za nieomylnego ale mam prawo mieć własne zdanie.Jedno jest pewne że w swoim postępowaniu staram się zawsze pomóc pacjentce wykorzystując całą swoją wiedzę i doświadczenie i nigdy nie zapewniam że mi się uda Pozdrawiam Wiesław Filipkowski

Dr Filipkowski to doskonały

Dr Filipkowski to doskonały specjalista,fachowiec w swojej branży,a ponadto,miły,ciepły człowiek,choć nieco,czasami zmęczony.Polecam tego lekarza.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania