Instytut Stomatologii 'Vita Medical' Sp. z o.o. - opinie - Kraków, Chirurg szczękowy, Ortodonta, Stomatolog

Instytut Stomatologii 'Vita Medical' Sp. z o.o.
Nasz Instytut jest jedną z najnowocześniejszych placówek stomatologicznych w Polsce i oferuje usługi w zakresie współczesnych dziedzin stomatologii, począwszy od leczenia zachowawczego poprzez stomatologię dziecięcą, ortodoncję, protetykę, chirurgię stoma Kraków
http://www.vitamedical.pl

Telefon kontaktowy: 

012 426 55 50

Dane adresowe: 

ul. Basztowa  3
31-143 Kraków

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-06-24 13:10, Aktualizacja: 2009-06-24 13:10

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Instytut Stomatologii 'Vita Medical' Sp. z o.o.

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Wydałem kiklkanaście

Wydałem kiklkanaście tysięcy złotych na prace protetyczne w tym roku /2016/, korony w tej firmie. Zęby nie były leczone kanałowo, lekarka od razu zrobiła korony. Kilka miesięcy po wykonaniu pracy zęby są nadwrażliwe na chłodne napoje, w tym same lekko pobolewają, co absolutnie nie powinno mieć miejsca. Lekarka - dr Kubit nie reaguje na maile. Natomiast podejrzewam, że to nie tylko kwestia jej, ale całego zespołu i włascicieli, którzy patrzą, żeby zarobić jak najszybciej jak najmniejszym nakładem pracy.
Sprawa prawdopodobnie pójdzie do sądu, o ile leczenie nie zostanie powtórzone i właściwie wykonane na koszt firmy.
Generalnie firmy nie polecam.

Jestem wlasnie po wizycie i

Jestem wlasnie po wizycie i nie chce tu sie rozwodzic nad tym ze tydzien temu wyrwalam zeba i dzisiaj tak samo dziaslo boli jak wtedy i ze Pan Dorozynski po wyrwaniu wciskal mi L4 tygodniowe na sile. nie jestem porofesjonalista w tej dziedzinie, moze sie zagoi. Ale chce tylko napisac o wszechobecnym cwaniactwie, nie da sie rozmawiac z tymi ludzmi, ja zadaje pytania a tu cisza, mozliwe ze dlatego ze spaprali robote. Nie liczy sie zab pacjenta i jego zdrowie byle swoj tylek ochronic. Jest tam pani o nazwisku Kubit ktora moze jest, moze nie dobrym stomatologiem ale zarozumiala ogromnie i juz wiecej tam nie wroce.

Czy złożyła Pani sprawę

Czy złożyła Pani sprawę w sądzie?

Korzystałam z usług

Korzystałam z usług centrum Vita Medical przez dłuższy czas. Lekarzem, do którego chodziłam był p. Łukasz Ozga. Niestety nie polecam tej placówki. Założono mi koronę na zęba, który nie został kanałowo wyleczony dokładnie. Z 4 kanałów został wypełniony tylko jeden! W rezultacie musiałam zęba leczyć kanałowo jeszcze raz i zapłacić za kolejna koronę. Do tego doszła wymiana pozostałych plomb zrobionych przez p. Ozgę, gdyż okazało się, że nie wyleczył dokładnie ubytków. Straciłam kilka tysięcy złotych. Samo centrum przyznało się do błędu, ale nie zaproponowało jakiegokolwiek zwrotu pieniędzy za leczenie. Powiedzieli, że zostaje droga sądowa.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania