Jacyna Krzysztof - opinie - Olsztyn, Chirurg

Jak najgorsza opinia- powiedzenie ?specjalisty chirurga? jest i tu cytat: ?Ruscy nauczyli konia tańczyć ja was nauczę chodzić?. To nawet nie jest rzeźnik (przepraszam wszystkich rzeźników). U ?pana doktora? leżałem na oddziale 30 dni- Rozpoznanie: Przepuklina pachwinowa prosta prawostronna. W 2002 roku tylko w ciągu tygodnia sześć zgonów pacjentów w trakcie operacji. Mnie samego mało co nie ?wyglancował? na tamten świat. Po mnie operowany z Włocławka (przepraszam nie pamiętam nazwiska) zmarł zaraz po operacji. To nie lekarz to bandyta- Dr Josef Mengele miał by się od kogo uczyć. W razie potrzeby dokumentacja medyczna do wglądu.

Telefon kontaktowy: 

089 533 58 85

Dane adresowe: 

10-501 Olsztyn, pl. Konstytucji 3 Maja

Dni i godziny przyjęć: 

Środa w godz. 11:00 - 13:45
8:00 - 10:30
14:30 - 17:30

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-11-30 08:41, Aktualizacja: 2008-12-05 18:54

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Chirurg Olsztyn
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Jacyna Krzysztof

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Pierwszy raz widziałem tak

Pierwszy raz widziałem tak dobrego fachowca. Szwagier mój był hospitalizowany trzy razy, robiono mu mnóstwo specjalistycznych badań, a dopiero Pan doktor w jeden wieczór na SOR (21.02.2018) trafnie zdiagnozował i skutecznie wziął się za leczenie. Polecam, polecam. polecam. Sławomir K.

Nie znam właściwych

Nie znam właściwych słów, by móc wyrazić swoją wdzięczność dlatego powiem tylko- Panie Doktorze DZIĘKUJĘ!
Wdzięczna pacjentka Ania.

Ani dobry, ani uczciwy. Mój

Ani dobry, ani uczciwy. Mój z nim kontakt nadaje się w zasadzie dla prokuratora. Nie zgłosiłam, bo zorientowałam się w sprawie dopiero po czasie, jak się już lepiej poczułam (nie dzięki doktorowi Jacynie!). Aż wstyd, bo porządne nazwisko.

wspaniały lekarz, można na

wspaniały lekarz, można na nim polegać. Bardzo dokładnie wszystko wyjasnia pacjentowi a o to kazdemu chodzi, zna się na swojej pracy wszystkim polecam doktora , miły i życzliwy.

Fantastyczny lekarz taki

Fantastyczny lekarz taki prawdziwy z powołania. Bardzo dobry specjalista i jeszcze pełen zrozumienia i empatii dla pacjenta. Dziękuję panu Doktorze- dawna pacjentka.

Bardzo życzliwi i znający

Bardzo życzliwi i znający się na rzeczy lekarz...To prawda chirurgia rządzi się swoimi prawami i nawet czasami najlepszy specjalista nie pomoże.

Nikt nie ma prawa oceniać

Nikt nie ma prawa oceniać bez dowodów, praca na oddziale chirurgii to mega ciężka praca i niestety ludzie tam odchodzą częściej jak na innych oddziałach. Mi dr. Jacyna bardzo pomógł, jako pierwszy trafnie zdiagnozował już na izbie przyjęć co mi dolega. Później okazał wiele serca, a byłam dość panikującą pacjentką. Jest super człowiekiem, świetnym fachowcem, miły, spokojny, rzetelny i wspaniały lekarz. Polecam z całego serca, obym na takich ludzi tylko trafiała. Wielki Szacunek dla Pana Doktora. Sylwia Kawałko Olsztyn

Bardzo dobry

Bardzo dobry lekarz.
Przeprowadził sprawnie zabieg usunięcia znamienia z dłoni.Wyjątkowo życzliwy człowiek co się rzadko zdarza wśród lekarzy.
Polecam.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania