Jolanta Dąbrowska - opinie - Olsztyn, Ortodonta, Stomatolog

specjalista ortodonta
aparaty stałe
zawarta umowa z NFZ

Telefon kontaktowy: 

089 533 87 74

Dane adresowe: 

ul.Żołnierska 41B
Olsztyn

Dni i godziny przyjęć: 

pn.,śr.,pt.8:30-13:00
wt.,czw.12:30-17:00
rejestracja telefoniczna codziennie

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-01-10 18:37, Aktualizacja: 2008-01-10 18:37

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ortodonta Olsztyn Stomatolog Olsztyn
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Jolanta Dąbrowska

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Polecam ten gabinet od wielu

Polecam ten gabinet od wielu lat chodzimy do Pani doktor na wizyty

Jeśli poszukiwany jest

Jeśli poszukiwany jest ortodonta z powołania i polecenia to warto umówić się właśnie tutaj do Pani doktor Pani doktor zadba o piękny uśmiech dostosowując odpowiednie leczenie. Zajmowała się moim zgryzem parę lat temu, a efekt jej pracy zadowala do dzisiaj.

Syn nosi aparat stały.

Syn nosi aparat stały. Obawiał się jak to będzie wszystko wyglądać, czy to boli itp. Pani doktor tak mu to wszystko wyjaśniła, że zniknęły wszystkie jego dziecięce obawy:) Polecam.

Pani doktor zajmowała się

Pani doktor zajmowała się moją córką ponad rok i aktualnie zrezygnowałam z jej usług. Po ostatniej wizycie wyszłam już tak zbulwersowana, że nie zamierzam tam wrócić. Szukam nowego ortodonty. Zaangażowanie i podejście pani doktor do pacjentów ( dzieci ) oceniam średnio. Szarpanie głową w prawo, w lewo, chyba końską szczękę ogląda się z większym wyczuciem. Dziecko rozpłakało mi się na pierwszej wizycie i trudno było przekonać do dalszych wizyt. Wizyta co miesiąc 100zł. Wymiana gumek, dwa zdania ble ble. Jeśli chcę coś więc płacić więcej. Apetyt na pieniądze pani doktor za to jest bardzo duży. Kasuje bez skrupułów robiąc przy tym słodką minę. Cennik ustala chyba na bieżąco "na twarz", przynajmniej takie jest moje wrażenie. Pozdrawiam.

a do jakiej poszliscie na

a do jakiej poszliscie na poprawkę ??

Pani doktor, kasę kasuje

Pani doktor, kasę kasuje nieźle. Zarejestrowałam córkę informując,że chodzi mi o stały aparat. Pani przejrzała szczękę mojego dziecka, zrobiła zdjęcie pantomograficzne, skasowała 100,po czym powiedziała,że ma już za dużo dzieci ze stałymi aparatami. Poleciła mi koleżankę obok dr Ptak. Ta pani za pierwszą wizytę diagnostyczną zażyczyła sobie (informacja od rejestratorki) 400zł. I jak mają wyglądać zęby Polaków, szarego człowieczka nie stać na taki komfort.

Pani doktor prostuje zęby

Pani doktor prostuje zęby tylko dzieciom i młodzieży.W rejestracji niezwykle gburowata kobieta.Ogólnie ma opinię w Olsztynie, jako "dobra" ale niestety nie pzrykłada się, dobrze kasuje pieniądzę. córce zrobiła się dziura w policzku od wystających i uwierających drutów,a pani doktor na to : Tak musi być.Córka męczyła się , płakała nocami, nie mogła jeść ani pić, w końcu pani doktor się zdenerwowała i powiedziała ze złością,że mozemy zmienić specjalistę.I tak też się stało.Nie polecam!Kolejna ortodontka niechętnie(bo kto lubi po kimś poprawiać) zgodziła się na leczenie zębów mojej córki, dodała ,że zęby wprawdzie były dobrze prowadzone,ale też powiedziała ,że jestesmy kolejnym pacjentami jej koleżanki, którzy trafiają do niej na leczenie.Okazało się ,że córka miała jakieś czopy pod aparatem, starszny brud.Co więcej przez rok prowadzenia zębów i pani Dąbrowskiej nie dowiedziała się , jak dbać o higienę.
U nowej ortodontki "musiała" przećwiczyć przy lekarce technikę mycia zębów specjalną szczteczką i t d.Najważniejsze ,że aparat już nie rani policzków.Niestety pozostały straszne zrosty i blizny.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania