Lek. med. Magdalena Domańska - opinie - Poznań, Neurolog

Doktor Magdalena Domańska jest specjalistą-neurologiem z wieloletnim doświadczeniem w pracy na oddziale neurologicznym w Poznaniu.

Zajmuje się leczeniem zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Dzięki szczegółowemu wywiadowi trafnie diagnozuje dolegliwości neurologiczne, a następnie przeprowadza skuteczne leczenie.

Doktor Domańska zajmuje się leczeniem:
- bólu i zawrotów głowy
- zespołów bólowych kręgosłupa
- zaburzeń snu
- osłabionej koncentracji
- porażeń nerwów obwodowych
- padaczki i utraty przytomności

Telefon kontaktowy: 

509 376 900

Dane adresowe: 

LEKARZ Poznań Prywatne Gabinety Lekarskie
ul. Emilii Sczanieckiej 1A/24
60-215 Poznań

Magdalena Domańska
neurolog

lekarz@neurologia.poznan.pl
http://lekarz.poznan.pl/neurolog

Koszt wizyty: 
120
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2011-01-24 12:32, Aktualizacja: 2014-11-19 20:43

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Neurolog Poznań
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Lek. med. Magdalena Domańska

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Dzięki wnikliwym i

Dzięki wnikliwym i konkretnym pytaniom dr Domańska szybko odkryła przyczynę męczących mnie od niedawna migren i znalazła sposób aby je w pełni wyeliminować. To ogromna ulga, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Cieszę się, że znalazłam dobrego neurologa!

Do doktor Domańskiej

Do doktor Domańskiej trafiłam po wielu próbach walki z bezsennością. Teraz wiem, że z tą dolegliwością śmiało można iść właśnie do neurologa. W gabinecie panuje bardzo miła atmosfera, która idzie w parze z kompetentnym podejściem pani doktor. Polecam osobom, które znowu chcą się porządnie wyspać 

Z doktor Domańską

Z doktor Domańską konsultuję moje częste bóle i zawroty głowy. Mieszkam poza Poznaniem więc bywa i tak, że muszę dojechać do pani neurolog w nagłej potrzebie w godzinach popołudniowych. Mimo to zawsze mogę liczyć na miłe przyjęcie, profesjonalną pomoc i wysłuchanie. Ta ostatnia cecha plasuje, moim zdaniem, dr Domańską, w czołówce poznańskich neurologów. Człowiek po takiej wizycie czuje, że nie jest ze swoim problemem sam.

Do neurologa poszedłem

Do neurologa poszedłem pierwszy raz, gdy go naprawdę potrzebowałem. Muszę przyznać, że nie mogłem trafić lepiej. Żadnego czekania, wizyta przeprowadzona bardzo rzeczowo, miła atmosfera, ale przede wszystkim i co najważniejsze - dobrze postawiona diagnoza! Dzięki pani doktor moje bolesne cierpienia minęły, choć naprawdę wątpiłem w szczęśliwe zakończenie. Za to jestem niezmiernie wdzięczny i z pełnym zaufaniem mogę polecić tego lekarza.

Pani doktor mogłaby być

Pani doktor mogłaby być stawiana za wzór innym lekarzom. Nie spotkałam się jeszcze z tym, żeby lekarz był tak zaangażowany w swoją prace i robił to naprawdę z sercem i oddaniem. Gdyby nie pomoc dr Domańskiej może dzisiaj nie mogłabym normalnie pracować i żyć. Jestem jej naprawdę wdzięczna za pomoc.

Miałem okrutne bóle

Miałem okrutne bóle głowy. Na początku próbowałem je zwalczyć zwykłymi tabletkami przeciwbólowymi, ale zupełnie bezskutecznie. Dopiero Pani doktor Domańska dokładnie mnie przebadała i zdiagnozowała przyczyny moich cierpień. W kilka dni później udało się zwalczyć problem. Nie muszę mówić, jaka to była ulga po kilku tygodniach bezustannego bólu.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania