Marek Gatz , Prywatny Gabinet Dentystyczny DENS V.I.P. - opinie - Bydgoszcz, Chirurg szczękowy, Implantolog, Implantoprotetyka, Stomatolog

Mam przyjemność zaproponować Państwu leczenie na najwyższym poziomie w moim gabinecie implantologii stomatologicznej i stomatologii estetycznej.

Moim celem jest zapewnienie Państwu pięknego uśmiechu, który jest najlepszym sposobem pokazywania zdrowych zębów. Za sprawą nowych technik i metod leczenia oferuję możliwość idealnego odtworzenia brakujących zębów. Największą satysfakcją dla mnie jest obserwowanie jak przeprowadzone leczenie zmienia ogólną kondycję pacjentów, pewność siebie i poczucie własnej wartości. Często zaraz po przeprowadzonym zabiegu pacjent wychodzi z uśmiechem na ustach mimo, iż jeszcze niedawno nie widział możliwości poprawy swojej sytuacji w jamie ustnej.

W trosce o Państwa zadowolenie oraz aby leczenie mogło zostać przeprowadzone kompleksowo wykonuję usługi stomatologiczne ze wszystkich dziedzin stomatologii z wyjątkiem ortodoncji, . Jednak głównym obszarem działalności jest leczenie z wykorzystaniem implantów oraz stomatologia estetyczna. Moje zainteresowanie implantologią i szkolenia z zakresu implantologii związane jest z faktem, iż zastosowanie implantów jest najbardziej naturalnym sposobem uzupełniania utraconych zębów. Cały czas od ukończenia studiów szkolę się na różnego rodzaju kursach, szkoleniach , sympozjach co jest potwierdzone licznymi certyfikatami i dyplomami.

Ostatnio ukończyłem podyplomowe Curriculum Implantologiczne na Uniwersytecie im. Johana Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem w Niemczech.

Telefon kontaktowy: 

052 3631278

Dane adresowe: 

Bydgoszcz, Bohaterów Kragujewca 11, tel. 052 3631278

Dni i godziny przyjęć: 

poniedziałek 10.00 - 20.00
wtorek 09.00-15.00
środa 09.00-17.00
czwartek 09.00-20.00
piątek 09.00-15.00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-05-24 21:45, Aktualizacja: 2009-05-24 21:45
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Marek Gatz , Prywatny Gabinet Dentystyczny DENS V.I.P.

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Bardzo dobry fachowiec a

Bardzo dobry fachowiec a zarazem przemily czlowiek. Jestem po wstawieniu 3 implantow u doktora Marka Gatza. Wszystko przebieglo bez powiklan. Jestem pod wrazeniem profesjonalizmu i zyczliwosci do pacjenta. Dzieki doktorowi odzyskalam dawny komfort jedzenia. Zabki wygladaja bardzo naturalnie i sa w pelnym komplecie :-). Widac , ze Dr Marek Gatz lubi swoja prace . Jego praktyka potwierdza wieloletnie doswiadczenie oraz imponujace wyksztalcenie. Dr Marek Gatz bez watpienia jest specjalista w dziedzinie Implantologii. Polecam. Jesli kiedykolwiek bede miala jakis problem z brakujacym uzebieniem , napewno wroce do doktora. Pelne zaufanie , nie wyobrazam sobie nikogo innego.

Marta S.

Ceny jedne z tych

Ceny jedne z tych wyższych, ale gdyby były tego warte , nie narzekałabym, bo gabinet nieźle wyposażony.U mnie niestety doktor nie poradził sobie z moim problemem stomatologicznym, który ostatecznie rozwikłano w innym gabinecie.

bohaterow kragujewca 11

bohaterow kragujewca 11 ładna nazwa vip ceny i tyle na ten temat, jesli za wypelnienie placimy ponad 200zł to jest zeczywiscie dla vipow , ja nie polecam jesli chodzi o dr Gatza podjerzewam ze jest dobrym specjalistą ale jesli chodzi o pracowników i cennik za wypelnienia niestety nie.

Co tu dużo

Co tu dużo pisać...znakomity profesjonalista i człowiek o duuużym sercu....:):):) jeszcze raz dziękuje za piękny uśmiech serdecznie pozdrawiam E.M.

leczenie wydłużyło się o

leczenie wydłużyło się o 2 miesiące i za wszystko musiałem dodatkowo dopłacać. jeśli niechcecie wtopić pieniedzy nie polecam tego gabinetu.

Dr Marek Gatz wszczepił mi

Dr Marek Gatz wszczepił mi implanty w miejsce brakującej czwórki,piątki, szóstki i siódemki na górze po stronie prawej. Moje obawy związane z zabiegiem rozwiał już drogą mailową prezentując szeroką wiedzę (o wiele większą od potrzebnej specjaliście). Podczas wizyty w gabinecie nabrałem jeszcze większego zaufania. Byłem już bardzo dobrze przygotowany do tematu implantów więc zadawałem sporo pytań dotyczących mojego stanu. Nie zraził się tym. Wykazał się olbrzymią cierpliwością i życzliwością odpowiadając dokładnie na moje pytania. Tłumaczył co i jak. Poświęcił mi tyle czasu ile jako pacjent potrzebowałem, żeby poczuć pewność i nabrać zaufania. Zabiegi były przeprowadzone bardzo sprawnie ale bez pośpiechu - w odpowiedni sposób by dobrze mnie obsłużyć. Po zabiegach nawet nie potrzebowałem środków przeciwbólowych. Opanowanie i wysoka kultura i pewne ręce doktora sprawiły, że polecam go wszystkim znajomym, którym brakuje zębów. Misja doktora - odbudowa zębów i pięknego uśmiechu pacjentom, których przypadki są bardzo trudne bardzo mi imponuje. Cieszę się, że jest ktoś kto pacjenta traktuje z takim zaangażowaniem.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania