mgr Jola Maciejewska - opinie - Poznań, Fizjoterapeuta

mgr Jola Maciejewska rehabilitacja w Poznaniu

Dane adresowe: 

Świt

Koszt wizyty: 
na kase chorych
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-02-18 20:46, Aktualizacja: 2009-02-18 20:56

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Fizjoterapeuta Poznań
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o mgr Jola Maciejewska

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Korzystamy z zajęć z mgr

Korzystamy z zajęć z mgr Maciejewską od pół roku i muszę powiedzieć,że mam mieszane uczucia co do Niej.Efekty pracy z dzieckiem w domu rzeczywiście są i za to bardzo dziękuję Pani mgr.Pewnie rzeczywiście jest dobrym specjalistą.Jednak nie ma podejścia do dzieci,rzeczywiście wprowadza niepotrzebnie nerwową atmosferę i w sposób chaotyczny przedstawia metodę działania.Rodzic po takiej wizycie jest trochę skołowany.Dodatkowo bywa niesympatyczna,szczególnie przez telefon.

Ja równiez polecam

Ja równiez polecam rehabilituje mała 3 miesiace i jest super poprawa, owszem jest haotyczna i wprowadza nerwową atmosfere ale jak sie podzieli przez 2 i robi co karze to super. jak by co to pytac hondaax@wp.pl

Pani Maciejewska potrafi

Pani Maciejewska potrafi tylko zdołować i zestresować nie tylko rodziców ale przede wszystkim dzieci. Jest okropnie chaotyczna, wprowadza nerwową atmosferę, znajduje wszelkie możliwe "odchylenia" i snuje "czarne" wizje dotyczące przyszłości dziecka - skrzywienie kręgosłupa, ADHD, krótsza noga, które nie są potwierdzane przez innych fizjoterapeutów czy doświadczonych pediatrów. Poza tym nie ma kompletnie podejścia do dzieci - już na sam jej widok zaczynają płakać (ale "chłopak musi popłakać - dobrze mu to zrobi bo chłopcy później zaczynają mówić"!). Zaś metody i cwiczenia przez nią proponowane to etap średniowiecza - wszystko siłowo, przygniatanie, wykręcanie, blokowanie naturalnych ruchów - najlepiej zawinąć w kaftan bezpieczeństwa. ODRADZAM!!!

Pani Maciejewska jest

Pani Maciejewska jest haotyczną rehabilitantką męczy niemowlęta i ciągle rozmawia przez telefon nie potrafi pokazać jak ćwiczyć z dzieckiem w domu odradzam

Witam Byłam z córką u

Witam
Byłam z córką u Pani Maciejewskiej na wizycie prywatnej. Nie wypowiadam się o skuteczności rehabilitacji ale moge tylko stwierdzić ze jest bardzo haotyczna, nie tłumaczy jak wykonywać ćwiczenia. A przecież większość rehabilitacji wykonuje się w domu. Krytykuje wszystkich innych rehabilitantów i jest nieuprzejma ( choć pierwsze wrażenie było inne). Próbuje naciągać na kasę bo zaleca hydromasaże u swojej znajomej. Generalnie jak ktoś nie chce się denerwować i zaoszczędzić pieniądze to serdecznie odradzam - są inni rehabilitanci z powołania!

Uważam, że Pani Jola jest

Uważam, że Pani Jola jest doskonałym rehabilitantem. Fakt, że mówi wszystko szczerze i czasem bardzo dosadnie, nie jest to miłe ale mnie zmotywowało do działania. Polecam wszystkim mamom, które mają jakiekolwiek wątpliwości co do stanu zdrowia swoich dzieci. Możecie sobie to podzielić przez 2, ale jeśli zrobicie wszystko co możliwe to będziecie spać spokojnie. POLECAM! POLECAM! POLECAM!

Niesamowita rehabilitantka.

Niesamowita rehabilitantka. Wyprowadziła mi córkę z porażeniem mózgowym , która nie była w stanie raczkować metodą voity na 100%.
Dziecko jest zdrowe, a my jako rodzice szczęśliwi po pachy.

porażenie mózgowe jest

porażenie mózgowe jest niepostepujaca nieuleczalna choroba, jak mozna z tego wyprowadzic?

REWELACJA!!! Polecam Panią

REWELACJA!!! Polecam Panią Jolę wszystkim rodzicom, którzy muszą rehabilitować własne dzieci. Pani Jola potrafi niesamowicie trafnie wybrać odpowiednie ćwiczenia i metodę w stosunku do dziecka. Wcześniejsza rehabilitacja u innego rehabilitanta naszego synka trwająca prawie rok, nie przynosiła efektów. A od momentu kiedy jesteśmy u Pani Joli efekty nas zadziwiają. Według mnie w Poznaniu i okolicach nie ma lepszego rehabilitanta!!! Jeżeli zależy Wam na dziecku i chcecie dla niego jak najlepiej polecam Panią Jolę.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania