Mirosław Pieróg - opinie - Wrocław, Kardiolog

Pieróg Mirosław, dr nauk med.
Spec. kardiolog

Telefon kontaktowy: 

0 71 339 88 24

Dane adresowe: 

53-017, Wrocław, Wiosenna 15

Dni i godziny przyjęć: 

wtorki, czwartki 15.00-17.00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-18 14:17, Aktualizacja: 2008-08-18 14:17

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Kardiolog Wrocław
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Mirosław Pieróg

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

NIE POLECAM. Dwa miesiące

NIE POLECAM. Dwa miesiące przed śmiercią Mamy na podstawie wykonanego echo serca powiedział, że serce się naprawiło. Mama miała bóle w klatce piersiowej i to zbagatelizował. w listopadzie 2017 r. miała rozległy zawał serca. Gdyby wcześniej wysłał do szpitala na badania to może dzisiaj moja Mama by żyła. wizyty ograniczają się do wykładu a nie do diagnostyki i leczenia.

MNie p.doktor bardzo

MNie p.doktor bardzo pomógł, ustawił leczenie i co nie mniej ważne czytelnie wyjaśnił na czym polega mój problem z sercem. Przestałam się bać, kiedy nadchodzi"podejrzany" skurcz w klatce piersiowej. Mam do niego zaufanie, również dlatego, że nie stawia się na piedestale wszystkowiedzącego - umie przyznać, że medycyna nie potrafi jeszcze wyjaśnić wszystkich dolegliwości pacjenta. Leki, które przepisał mnie - pomagają mi skutecznie już 3 lata. Dziękuję Panie Doktorze!

Może i wspaniały,ale dla

Może i wspaniały,ale dla kogo? Po przebytym NZK i wszczepieniu stymulatora w 3 dniu pojawił się po raz pierwszy p.doktor i pomimo,że nadal czułam się niezbyt dobrze wypisał mnie ze szpitala.21.Xi minie miesiąc od pobytu w szpitalu a ja nie mogę chodzić z powodu bólów serca.A więc siedzę w domu i szukam pomocy u lekarzy kardiologów w miejscu zam.

CHODZIŁAM DO NIEGO 5 LAT

CHODZIŁAM DO NIEGO 5 LAT OCZYWIŚCIE PRYWATNIE. JAK ZACZĘŁAM SIĘ ŹLE CZUĆ NAPRAWDĘ, NOCNE BÓLE SERCA STAN PRZEDZAWAŁOWY TO POWIEDZIAŁ MIZ ŻE NIE MOŻE MI POMÓC I MAM IŚĆ DO JAKIEGOŚ SZPITALA, ALBO TO PORADNI. BARDZO TRUDNO SIĘ SKONTAKTOWAĆ Z NIM TELEFONICZNE.
BYŁ ZAANGAŻOWANY W SWOJĄ PRACĘ ALE 3 LATA TEMU TERAZ TYLKO KASA P PRZYJMOWANIE DO 23 W NOCY, PRZEPISYWANIE LEKÓW, KTÓRE NIE POMAGAJĄ. NIE MARTWI SIĘ O PACJENTA - TERAZ ALE JAK ZACZYNAŁAM DO NIEGO CHODZIĆ BYŁO INACZEJ.
NIE POLECAM

Leżałamna odddziale p.

Leżałamna odddziale p. doktora wspaniały człowiek wyśmienity lekarz. Bardzo zaangażowany w swoją pracę, dbający o pacjentów

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania