Mirosława Skrycka - opinie - Poznań, Pediatra

Mirosława Skrycka - lekarz medycyny, pediatra w Poznaniu

Telefon kontaktowy: 

(061) 877-84-33

Dane adresowe: 

SALVITA SP. Z O.O.
Os. Lecha 120,
61-298 Poznań

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-04-20 22:19, Aktualizacja: 2009-04-22 08:20

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Pediatra Poznań
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Mirosława Skrycka

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Gorszego lekarza nie znam.

Gorszego lekarza nie znam. No chyba, że weterynarz. Zapisanie antybiotyku na układ moczowy bez wykonania badań. Okazało się, że błędnie.
Po tygodniu decyzja do szpitala. Kamienica u dziecka 6 letniego. O zgrozo. W szpitalu nie będe cytował komentarzy lepiej na temat tej decyzji.
Rozumiem, że z braku jakiejkolwiek wiedzy i zaangażowania najlepiej pozbyć się problemu i skierować do szpitala.
Nigdy więcej takiej lekarki.
Odradzam i przestrzegam wszystkich.

Ja jestem zadowolona. Jeśli

Ja jestem zadowolona. Jeśli ktoś jest przeciwny antybiotykom, myślę, że trzeba to powiedzieć i wtedy Pani dr zapisze inne lekarstwa. Wszystko jest kwestią rozmowy, ale jednak to Pani Dr jest specjalistą.
Zawsze spokojna, opanowana, skrupulatna no i właściwe podejście do dzieci.

Ja niestety dołącze do

Ja niestety dołącze do grona osób które Pani doktor nie lubią. Może i jest skrupulatna ale wizyta bez antybiotyku wizytą straconą. Jesli ktos lubi dziecko faszerować lekami to ta lekarka jest idealna do zapisywania zbędnych medykamentów. Mam wieloletnie doświadczenie z tą Panią doktor i zdarzyło się że zapisywała antybiotyki kiedy wcale nie były koniecznie-zaprzestałam wizyt u tej lekarki. Lista leków po wizycie jest bardzo długa-nawet przy zwykłej alergii-niestety ale moim zdaniem firmy farmacetyczne zarabiają na tej lekarce i to sporo. Ponadto na wizycie sama z siebie niewiele mówi o chorobie - trzeba ją mocno ciągnać za język.

Nie podzielam zdania

Nie podzielam zdania poprzedników. Pani dr Skrycka na wizycie z moim 2miesieczną córką była bardzo opryskliwa. Schematyczniepodeszla do problemu... A przyszłam po indywidualna poradę gdyż schematy już wykorzystaliśmy i nie przyniosły rezultatów. Odniosłam wrażenie ze przeszkadzamy owej Pani dr. Odniosłam wrażenie ze pani dr mnie absolutnie nie słucha, tylko klepie swoje rady zupełnie nie adekwatne do problemu i tak pewnie już od kilkudziesięciu lat... Poczułam się tak jakbym zabierała jej cenny czas, wręcz miałam wrażenie że wygania mnie z gabinetu, nie odpowiadała na zadawane przeze mnie pytania. Jestem zbulwersowana postawą tej Pani dr! Pomijam złośliwe "dobre rady" typu: może to pani powinna udać się do specjalisty gdyż jest pani bardzo zdenerwowana" ... Już wiecej do niej nie pójdę i nikomu nie polecę, wręcz przeciwnie odradzę wszelkie wizyty. Oprócz tego najstaraszyła mnie chorobami jakie moze miec moje dziecko, krwotokami itp - zupelnie bezpodstawnie. Uważam ze jest fatalnym lekarzem.

Nie podzielam zdania moich

Nie podzielam zdania moich poprzedniczek. Pani doktor, owszem jest skrupulatna, ale tylko w wypisywaniu swojej dokumentacji.
w gabinecie pacjentowi poswieca 1-2 minuty, nastepnie wypisuje karte i NIE WOLNO nic w tym czasie mowic. Pani doktor wielokrotnie wypisala recepty z bledami, co uniemozliwilo wykupienie lekarstw.

Korzystam z opieki Pani

Korzystam z opieki Pani Doktor od lat i stwierdzam, że jest we wszystkim bardzo skrupulatna. Badanie nigdy nie trwało 1 min.. Owszem, w czasie wypisywania karty, nie wdaje się w pogawędki z pacjentami, ale to chyba nie wada...

dr Skrycka działa na

dr Skrycka działa na zasadzie schematów! wciaż te same leki-kontrola-zakreślacz!!!

Jestem pacjentką

Jestem pacjentką p.Mirosławy od samego początku.Leczy Ona również moje rodzeństwo i wszyscy stwierdzamy, że jest to lekarka najlepsza na świecie. Zawsze spieszy z pomocą i daje cenne porady lekarskie.
Jest to lekarz zasługujący na medal!
Bardzo Pani Doktor dziękujemy za to wszystko co Pani dla nas uczyniła i serdecznie pozdrawiamy : )

Profesjonalistka w każdym

Profesjonalistka w każdym calu.Skrupulatna,cierpliwa,kompenentna.Świetne podejście do małego pacjenta

Wspaniała pani doktor,nie

Wspaniała pani doktor,nie tylko sympatyczna i traktująca rodziców z szacunkiem,a nie z często spotykanym u lekarzy protekcjonalnym tonem,ale co najważniejsze stosowane leczenie zawsze skuteczne!
Rewelacyjne podejście do małego pacjenta-to także nie bez znaczenia.

Wspaniały lekarz, zawsze

Wspaniały lekarz, zawsze chętnie służy radą. Cierpliwa, sumienna,skrupulatna. Zawsze bardzo szczegółowo przebada dziecko i nie pozostawia niewyjaśnionych spraw. Jeżeli coś budzi jej wątpliwości wysyła do specjalistów. Będąc u Pani Doktor wiem, że moje dzieci są pod dobrą opieką. Dziękujemy, że zawsze możemy na Panią liczyć.

Zgadzam się w 200%. Bardzo

Zgadzam się w 200%. Bardzo dobry lekarz.

Bardzo dobry lekarz, czujny

Bardzo dobry lekarz, czujny na wszystko i zawsze podejmuje odpowiednie działania na czas.
Dziękujemy Pani Doktor :)

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania