Miszczyk - Lewkowicz Irena - Podstawowa Opieka Zdrowotna - opinie - Sosnowiec

Podstawowa Opieka Medyczna

Telefon kontaktowy: 

32/ 263 24 84

Dane adresowe: 

NZOZ Nasza Przychodnia
ul. Kisielewskiego 2
41-219 Sosnowiec
www.nasza-przychodnia.pl
biuro@nasza-przychodnia.pl

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2013-05-23 09:51, Aktualizacja: 2013-05-23 09:51

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy:
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Miszczyk - Lewkowicz Irena - Podstawowa Opieka Zdrowotna

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Moje odczucia z wizyty u

Moje odczucia z wizyty u pani Lewkowicz są bardzo dobre. Trafiłem z napuchniętą twarzą i diagnozą zapalenia zatoki szczękowej wstawioną w szpitalu. Pani doktor poddała tą diagnozę pod wątpliwość i jako, że stan mógł być poważny, poleciła mi laryngologa u którego mogłem się umówić na wizytę na ten sam dzień na NFZ. Po oględzinach okazało się, że przyczyną stanu zapalnego jest ząb - który był odrzucony przez panią stomatolog u której byłem na początku. Teraz jestem wyleczony i jest wszystko ok. Gdyby nie szybka reakcja pewnie leczyłbym się na coś zupełnie innego bez skutku odbijając po różnych lekarzach jak to miało miejsce wcześniej.

Witam, Z przykrością

Witam,
Z przykrością jestem zmuszony podzielić się swoimi kolejnymi (dlatego już postanowiłem napisać) negatywnymi odczuciami związanymi z dr. Lewkowicz. Podejście do pacjenta jest wręcz skandaliczne biorąc pod uwagę obecne standardy panujące w nowoczesnych przychodniach. Ale po kolei:
1. Jestem zdeklarowanym pacjentem POZ pani doktor, ale kilka ostatnich skorzystałem z porady innego lekarza pracującego w tej przychodni. Gdy w karcie Pani doktor to zobaczyła to wpadła we wściekłość: "nie znoszę takiego dziadostwa, nie będę tego tolerowała..", kto jest pana lekarzem.., to jak pana leczyć, gdy skacze pan jak chce z kwiatka na kwiatek.. itp. Mam 35 lat i jestem poważnym człowiekiem, a "waliła" do mnie na Ty jak do szczeniaka..
2. Na każde moje spostrzeżenie: że mam niskie ciśnienie i bardzo źle się czułem - to nic takiego.., takie czy inne objawy - to normalne.., ogólnie nic Panu nie jest, ale dam Panu antybiotyk, a całe badanie sprowadziło się do obejrzenia gardła..
3. Pierwszy raz w życiu w trakcie wizyty lekarz kazał mi iść do pokoju zabiegowego, aby zmierzyć temperature, którą mierzyłem godzine wcześniej i żadnej nie miałem..
4. Na końcu odsyłała każdego pacjenta ponad limit, bo przecież nie jest umierający - takiemu bym nie odmówiła..
5. Starszej Pani, która przede mną wyszła z gabinetu P. dr. powiedziała, ze skoro przyszła do przychodni bez laski, to nie jest z nią jeszcze tak źle.. - ta biedna, żali się, że szła z domu ponad godzinę z uwagi na stan zdrowia, ale widać lepiej udawać i przychodzić z laską - wtedy będzie się uznanym z chorego i potraktowanym jak pacjent..
Zgroza!!! Ale niestety długo można by pisać o standardach panujących w tej przychodni..szkoda słów i nerwów, wielu nie ma wyjścia, ale ja postanowiłem już ja zmienić, bo ileż można żyć w czasach komuny!

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania