NZOZ 'Jolly Med' Sp. z.o.o. - opinie - Warszawa, Chirurg, Chirurg plastyczny

NZOZ 'Jolly Med' Sp. z.o.o.
badania laboratoryjne Warszawa
http://www.jollymed.pl

Telefon kontaktowy: 

022 659 78 89

Dane adresowe: 

ul. Lelechowska  5
02-351 Warszawa

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-06-04 04:02, Aktualizacja: 2009-06-04 04:02

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o NZOZ 'Jolly Med' Sp. z.o.o.

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Zapisana jestem na operacje

Zapisana jestem na operacje usuniecia żylakow na nodze. Dr. W. Franas na wizycje kwalifikującej bardzo niegrzeczny, wg niego pacjent to głupek, który nic nie wie i w dodatku pozwala sobie na zadawanie głupich pytań jezeli chodzi o zabieg laserem. Wg dr. Franas pacjent nie powinien zadawac zadnych pytań dotyczących zabiegu.Dr. franas nic nie tłumaczy pacjentowi jeżeli chodzi o zabieg, i ogólnie JEST ZWOLENNIKIEM USUWANIA ZYLAKÓW METODA TRADYCYJNA, czyli ciecie i wyrywanie żył.moze tak, że jest stary i nauczył sie wyrywać żylaki metoda tradycyjna.Czyli ten laser w jjoly med to pic na wodę? A poza tym wg dr. W. Franasa , na pytanie pacjenta: Co bedzie jak beda komplikacje po zabiegu? odpowiedź tegoż dr. W. Franasa - "kolegów lekarzy trzeba bronic !" wyglada na to, że pacjent to tylko kupa mięsa, nic wiecej. BARDZO BOJE SIE TEJ OPERACJI, SZCZEGÓLNIE PRZY TAKIM PODEJŚCIU dr. W. Franasa, który to ma mnie operowac. JJOLY-MED, obecnie PJ MED UL. WAFLOWA REKLAMUJE SIĘ , ŻE JAKO JEDYNI USUWAJA ŻYLAKI LASEREM , chodzi o refundację NFZ.

Jestem w TAKIEJ SAMEJ

Jestem w TAKIEJ SAMEJ SYTUACJI. W tym roku bylam na konsultcji u dr. Franasa własnie odnośnie usunięcia żylaków na nodze. Też jestem zapisana na zabieg którego sie obawiam miedzy innymi wlasnie ze względu na podejcie dr.Franasa podczas konsultacji. Jego zachowanie było niemalże identyczne do tego jak przy twojej wizycie. Bałam sie o co kolwiek pytać a na jaką kolwiek odpowiedź na poziomie, nie mogłam liczyć. Też ma mnie operować i sama zastanawiam sie czy udam sie na ten zabieg.

najpierw szukają

najpierw szukają pracowników, mówią kiedy przyjść do pracy, potem przekładają terminy i tak zwodzą przez kolejnych parę miesięcy. PO jaki ch.. informują ludzi, że zostali przyjęci do pracy skoro przedkładają ich z miesiąca na miesiąc i karzą jeździć na jakieś chore kursy, ludzie pieniądze tylko marnują w nadziei, ze otrzymają pracę, a tak tylko tracą czas, pieniądze i inne potencjalne oferty pracy - TO SĄ ZWYKLI OSZUŚCI- PRZESTRZEGAM UWAŻAJCIE NA NICH!! Co do usług to też mówili ludzie, którzy się tam "stołowali", że jest beznadziejnie, opieka na poziomie zera albo i mniej, a za usługi sobie liczą chorendalne kwoty!! Lepiej się pięć razy zastanowić niż tam raz pójść jako pracownik czy pensjonariusz.

Zapisując się na wizytę

Zapisując się na wizytę do Jolly Med dopytywałam się, czy przy usuwaniu zmian skórnych używane jest laser - otrzymałam odpowiedź twierdzącą. Już podczas przygotowania do zabiegu coś mi nie pasowało i spytałam dr Farnasa, czy użyje lasera. To wywołało jego oburzenie! Stwierdził, że ma zamiar ciąć skalpelem, że coś mi się chyba w głowie pomieszało i jak nie jestem zdecydowana to mam mu nie zawracać głowy. Próbowałam wyjaśnić tę dezinformację w recepcji, ale szanowne panie powtarzały tylko 'nie' i 'niemożliwe'. Oczywiście, przecież to wbrew prawom natury, żeby recepcjonistki mogły źle poinformować pacjenta! To Ci zapisujący się u nich idioci są głusi i nie rozumieją co się do nich mówi. Podsumowując - strata czasu i nerwów, kompletny brak profesjonalizmu i arogancja personelu - to podsumowanie moich doświadczeń z Jolly-Med.

Magda

TAK SAMO BYŁO U MNIE! NIE

TAK SAMO BYŁO U MNIE!

NIE POLECAM-trzymajcie się od tej kliniki z daleka, od 2miesięcy biegam po lekarzach, żeby ustalić co mi w rezultacie zrobili zamiast "lesera"

Zapisując się do Jolly Med

Zapisując się do Jolly Med dopytywałam się, czy w gabinecie używa się lasera do usuwania znamion. Otrzymałam odpowiedź twierdzącą. Już na samej wizycie u dr. Franasa w czasie przygotowań do zabiegu coś mi nie pasowało i spytałam kolejny raz, czy użyty będzie laser. To wywołało ogromne wzburzenie u Pana Franasa. Stwierdził, że on nie ma zamiaru używać lasera i skoro nie jestem zdecydowana na skalpel to mam mu nie zawracać głowy. Był bardzo arogancki i opryskliwy. Kiedy poprosiłam o wyjaśnienia szanowne panie z recepcji stwierdziły, że z pewnością coś sobie wymyśliłam. Oczywiście to wbrew prawom natury, żeby recepcjonistka źle poinformowała pacjenta. To pacjent jest głupi i nie rozumie co się do niego mówi! Żadnego przepraszam tylko próba ośmieszenia idioty-pacjenta. Nie polecam tego miejsca, gdyby nie moja czujność to wbrew mojej woli i otrzymanej informacji przy zabiegu użytoby skalpela i 5-mm niewidocznego guzka zamienionoby na 5-mm bliznę.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania