dr Piotr Ziajka - opinie - Sopot, Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

Telefon kontaktowy: 

+48 662 314 367

Dane adresowe: 

Centrum Chirurgii Plastycznej, Małoinwazyjnej i Otyłości ORCHID
ul.J.J.Haffnera 10/2
81-717 Sopot

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-09-06 15:19, Aktualizacja: 2009-09-06 15:19

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o dr Piotr Ziajka

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Nie jestem zwolenniczką

Nie jestem zwolenniczką tego typu opinii, ale pomyślałam, że takich zachowań nie można zamiatać pod dywan i może mój przypadek może być przestrogą dla innych. W klinice robiłam piersi, potem nos. Kontakt z dr Ziajką przy korekcie piersi był od początku fantastyczny – rozumieliśmy się bez słów, był dla mnie wzorem prawdziwego lekarza, moim idolem i nauczycielem. Niesamowite, że o każdej porze mogłam do niego napisać w różnych sprawach i zawsze odpisywał, służył radą. Bardzo go polubiłam. Przeszedł ze mną ‘na Ty’, zaproponował nawet współpracę przy medycynie estetycznej. Okoliczności wydawały mi się idealne, by zrobić tu też korektę nosa, o której zawsze marzyłam. Po operacji odwiózł mnie do domu, cały tydzień dopytywał jak się czuję i kontrolował gojenie. Nastąpił czas zdjęcia gipsu, po miesiącu pierwsza wizyta kontrolna.. wtedy widziałam doktora po raz ostatni. Okazało się, że nos po całości jest krzywy (i z upływem czasu nie wyprostował się). Kontakt z Piotrem od tego momentu zaczął się psuć, mimo, iż nie miałam żadnych pretensji co do wyniku operacji (nos jest skomplikowany, takie rzeczy się zdarzają i będzie trzeba to będziemy go poprawiać.) Niestety wkrótce lekarz całkowicie uciął ze mną kontakty – zostałam zablokowana na wszystkich komunikatorach, przestał odpisywać na maile, smsy, nie odbierał tel. Przez jakiś czas próbowałam w jakiś sposób dotrzeć do niego, bezskutecznie. Otrzymałam wiadomości, że nie mam do niego pisać, mam znaleźć sobie innego lekarza a poprawkę nosa najlepiej zrobić w innej klinice. Na pytanie, dlaczego tak się zachowuje i odcina od wszystkiego – odpowiedział, ze nie widzi powodu, aby musiał mi się tłumaczyć. Niewiarygodne co czytasz, prawda?? Dopiero później dowiedziałam się, ze Piotr znany jest w środowisku z tego typu nieobliczalnych zachowań i nie jestem pierwszą pacjentką, którą tak potraktował i zostawia. Bardzo to przeżyłam i nie życzę nikomu, a to nie koniec sprawy. Zastanawiasz się nad wyborem bezpiecznej kliniki? Może warto 2 razy przemyśleć, czy warto podjąć tak duze ryzyko..?
Piotrze, Twój sarkastyczny komentarz doprawiony pogardą i mnóstwem gorzkiem ironii jest tu zbędny.
Pozdrawiam serdecznie, miło wspominam te dobre chwile, mimo że bardzo boli, co mi zrobiłeś. Gosia
C.D.N…

Scams UK people, Stole just

Scams UK people, Stole just under £4,000 , pretend they cant speak English, remove any negative comments on their site and only keep the Rare 'positive' Piotr Ziajka is a Fraud, even his staff members no this, british tv bbc news know about this and soon to be publicly shamed so others no, Don't let them steal your money!! doesn't matter how many times they delete this i'l make it clear all over the web, im still waiting to hear from their 'lawyer' if they even have one because with all the proof I have, the court would just laugh, you my DEAR have scammed the wrong person

Niestety w naszej pracy

Niestety w naszej pracy trafiamy też i na takie "kwiatki" , konkurencja międzynarodowa

Polecam profesjonalna

Polecam profesjonalna obsługa. Bardzo szeroki przekrój usług. Niewiele miejsc spotyka się tak rzetelnych. Pan doktor celująco doradza przy tym co najważniejsze nie naciąga nas klientek na zbędne wydatki.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania