Poradnia Okulistyczna MEDI-KAT Adam Luba - opinie - Duszniki-Zdrój, Okulista

Poradnia okulistyczna w Dusznikach-Zdroju czynna codziennie. Kontrakt z NFZ.

Telefon kontaktowy: 

74 866 52 43

Dane adresowe: 

ul. Słowackiego 6
57-340 Duszniki Zdrój

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2014-09-06 11:10, Aktualizacja: 2014-09-06 11:21

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Okulista Duszniki-Zdrój
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Poradnia Okulistyczna MEDI-KAT Adam Luba

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Korzystam z usług tej

Korzystam z usług tej poradni i jestem bardzo zadowolona. Byłam świadkiem niejednego niezrozumienia się pacjenta z personelem, ale szczerze mogę stwierdzić, jako świadek, że jedynymi osobami problematycznymi, to pacjenci.

Serdecznie nie polecam.

Serdecznie nie polecam. Najpierw zamiast recepty wydano mi sam numer, dzięki któremu można dopiero odczytać receptę w programie (nie poinformowano mnie o tym, byłam zdziwiona tym numerem, gdy spytałam się Pani na recepcji, powiedziała, że tak to recepta), tyle że nie każdy salon ma taki program, i gdy chciałam zamówić okulary w innym salonie we Wrocławiu, nie mogli jej odczytać. Potem kilka dni później poszłam odebrać prawdziwą receptę, by zamówić sobie przez internet okulary w tym innym salonie, znów nie mogłam tego zrobić, bo nie zmierzono mi w Dusznikach odległości źrenic. Wracam więc znów do optyka w Dusznikach, prosząc o łaskawe zmierzenie mi tej odległości. Odmówiono mi. Powiedziano mi, że tego nie zrobią, bo biorą odpowiedzialności, jakby źle zmierzyli xd (?). I tak oto nie mogę zamówić nawet przez internet i muszę znów jechać do Wrocławia. Nie polecam nikomu okulisty w Dusznikach. Pewnie gdybym chciała u nich robić oprawki, to by mi na luzie zmierzyli. xD Zwykłe naciąganie na hajs i wykorzystywanie tego, że to jedyny optyk w mieście.

Do lekarza nie dostałam

Do lekarza nie dostałam się od razu Musiałam trochę poczekać Ale jestem bardzo zadowolona. Wizyta nie była długa ale badanie profesjonalne. Czas oczekiwania na okulary też był bardzo krótki a cena do przyjęcia.

Z czystym sercem mogę

Z czystym sercem mogę polecić tą poradnie. Obsługa bardzo miła potrafi pomoc przy wyborze okularów lekarz profesjonalny nie ogranicza osób które przychodzą prywatnie a które przychodzą na kasę chorych. Szybko miła i fachowa obsługa

Nie polecam tej poradni,

Nie polecam tej poradni, gdyż lekarze podchodzą do pacjenta na odwal. Niczego się człowiek nie dowie, nie zostanie mu wyjaśniony problem. Ważne jest tam tylko to, aby obsłużyć i jak najszybciej pozbyć się klienta. Nie zdiagnozowano poprawnie mojego schorzenia.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania