Prof. dr hab. n. med. Anna Boroń-Kaczmarska - opinie - Skała, Hepatologia, Inne

Prof. dr hab. n. med. Anna Boroń-Kaczmarska

Specjalista chorób zakaźnych, hepatolog, lekarz z ponad 40 letnim stażem pracy jest autorką ponad 150 publikacji naukowych z zakresu epidemiologii, przebiegu klinicznego i leczenia chorób wątroby, terapii antyretrowirusowych oraz naturalnego przebiegu zakażenia.

Prof. dr hab. n. med. Anna Boroń-Kaczmarska przez szereg lat pracownik jednostek uniwersyteckich (m. in Katedry i Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Pomorskiej Akademii w Szczecinie) obecnie zajmuje stanowisko kierownika Oddziału Obserwacyjno - Zakźnego i Hepatologii w Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu. Od wielu lat zgłębia problematyką chorób zakaźnych w Polsce, jest członkiem Polskiej Grupy Ekspertów HCV (wzw C), Polskiej Grupy Ekspertów HBV (wzw B) oraz honorowym członkiem Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego. Od 2011 wiceprzewodnicząca Zarządu Głównego Polskiego Stowarzyszenia Naukowego Zagrożenia Cywilizacyjne i Zdrowie Publiczne, działa na rzecz profilaktyki szczepień m. in chroniących przed wirusowym zapaleniem wątroby typu B, kleszczowym zapaleniem mózgu oraz przeciw grypie.

Dane adresowe: 

ul. Ojcowska 17
32-043 Skała

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2015-07-21 12:03, Aktualizacja: 2016-05-08 14:55

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Hepatologia Skała Inne Skała
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Prof. dr hab. n. med. Anna Boroń-Kaczmarska

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Miałem tę wątpliwą

Miałem tę wątpliwą przyjemność być pacjentem tej pani w 1990 roku.Miałem problemy z wątrobą i leżałem w szpitalu na Żurawiej w Białymstoku.Leczenie luminalem które ta pani mi zaaplikowała omal nie przeniosło mnie na tamten świat!Uratował mnie jej śp.ojciec u którego interweniowali nasi wspólni znajomi.Po tej interwencji prof.Boroń przydzielił mi dr.Bobrowską która w miarę postawiła mnie na nogi.Po podleczeniu na własne żądanie opuściłem szpital.Ale kłopoty ze zdrowiem mam do dziś.Bezcenne było spojrzenie którym prof.Boroń zgromił w/w podczas niedzielnego obchodu gdy przejżał moją kartę...
Może od tamtej pory coś się zmieniło,jednak ja jej nie polecam.Krzysztof W.

Zaleca noszenie maseczce w

Zaleca noszenie maseczce w telewizji, A SAMA PRZYCHODZI DO SWOJEGO LEKARZA BEZ MASECZKI!!!
Beznadzieja i hipokryzja.

ha ha

ha ha

To jest profesor.? Jestem

To jest profesor.? Jestem rozczarowana wizyta u tej pani. Tyle pieniędzy bierze i na wizycie pyta o prywatne sprawy. Czy mieszkam sama. Jak duży mam dom. Raczej nie powinno to ja interesować. Kasę skasowała i pierdol nagadała. Pieniądze wydane niepotrzebnie. Z całego serca nie polecam. Dość narwana.. i niezbyt miła. I wydaje mi się, że na niczym się nie zna..

Poznałem ją i faktycznie

Poznałem ją i faktycznie jest to osoba narwana i chyba dobrze się Pani wydaje, że ona się na niczym nie z... Potrafi być i w stosunku do mnie była niemiła, ale nie o to chodzi gdyż lekarz nie musi być miły, ale powinien być konkretny i profesjonalny a u niej tego nie zauważyłem. Mówi dużo za dużo a najgorsze jest to, że większość 98% tej treści jest bezwartościowa dla pacjenta. Ona ma 74 lata a więc studia medyczne ukończyła +/- 45 lat temu. Osobiście nie polecam kontaktu z tą kobietą. Lepiej udać się do innego lekarza.

Pani doktor jest uznanym

Pani doktor jest uznanym lekarzem od wielu lat z powodzeniem leczy chorych na wszelkie choroby zakaźne. Specjalizuje się w leczeniu boreliozy, chorób odkleszczowych oraz chorób wątroby. Gorąco polecam

Prof. dr hab. n. med. Anna

Prof. dr hab. n. med. Anna Boroń-Kaczmarska
profesor a bzdury opowiada; czy może być autorytetem?
Omijać z daleka.
W.R.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania