Przychodnia-Prima: dr n. med. Piotr Kryst - opinie - Warszawa, Urolog

Dane adresowe: 

Zespół Przychodni Specjalistycznych
PRIMA:
ul. Nowogrodzka 84/86
02-018 Warszawa
(przy Pl. Zawiszy)
tel. 22 629 59 07
kom. 600 385 617
www.przychodnia-prima.pl
recepcja@przychodnia-prima.pl

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2012-11-26 13:19, Aktualizacja: 2016-02-29 16:11

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Urolog Warszawa
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Przychodnia-Prima: dr n. med. Piotr Kryst

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Dr Kryst podjął się

Dr Kryst podjął się operacji usunięcia guza nerki lub całej nerki u mojego ojca, wtedy pana w wieku 75 lat. Decyzję miał podjąć podczas operacji. Usunął guz, który był zlokalizowany tuż brzegu nerki. Lekarz oszczędził nerkę, jak powiedział porządnie przypiekł komórki nowotworowe, które mogły tam pozostać, ale jak stwierdził w tym wieku nowotwór rozwija się powoli,więc z pewnością nic się nie będzie działo. Po czterech latach nerkę trzeba było usunąć wraz z fragmentem mięśni przepony i leczyć ojca, bo rozwinął się nowotwór prostaty. W tej chwili pojawiły się komórki nowotworowe w loży nerki. Nie polecam doktora, zniszczył kilka lat życia całej rodzinie. Usunięcie całej nerki najprawdopodobniej zapobiegło by przerzutom.

Witam dzisiaj byłam w tej o

Witam dzisiaj byłam w tej o to przychodni . Pobieranie krwi jest tam do godziny 17 teoretycznie bo w praktyce sytuacja wygląda tak iż byłam tam przed godziną 15 ,a pielęgniarki powiedziały : proszę przyjść w poniedziałek . Co ciekawe po dłuższej rozmowie jedna z nich chciała pobrać krew , a druga nie . Poza tym mimo iż cierpię na AZS to kobieta chciała mi zrobić badania tarczycy . Zaś panie w recepcji to największa porażka .... Szczerze ODRADZAM tej przychodni !!!

Fachowa wiedza, a tym samym

Fachowa wiedza, a tym samym celna diagnoza problemu, z którym się do Dr Piotra Krysta zgłosiłem. Polecam szczerze. Jerzy

Fachowa wiedza, a tym samym

Fachowa wiedza, a tym samym celna diagnoza problemu, z którym się do Dr Piotra Krysta zgłosiłem. Polecam szczerze. Jerzy

Moja żona była dzisiaj u

Moja żona była dzisiaj u dr. Piotra Krysta, ponieważ na USG wyszło że ma nerki załadowane dużymi złogami. Wizyta była prywatna w klinice LIFE MED w Grodzisku Maz. Ten "wybitny specjalista" zamiast skierować na badanie ustalające rodzaj złogu (np. szczawianowe) to dał dwa nazwiska bez kontaktu żeby sobie poszukała. Na tym zakończył wizytę. Kasę wzięli, a on podaje dwa nazwiska i szukaj doktorków!~!!!!!!!!!!! Chamstwo, bezczelność, złodziejstwo. Tego lekarza nie polecam. Lepiej popytać ludzi na bazarze i efekt będzie ten sam ale za darmo.

Piotr Kryst to chyba

Piotr Kryst to chyba najgorszy urolog jaki istnieje. Ten lekarz zniszczył mi zdrowie podczas prostego zabiegu zwężenia podmiedniczkowego . Po zabiegu obudziłem się z bardzo wysokim ciśnieniem a do tego uszkodził mi nerke która obecnie pracuje tylko w 40% ale o tym dowiedziałem się dużo później. Najgorsze jest to ze tego co zepsuł nie da się już naprawić. Po samym zabiegu próbował mi wmówić ze juz tak miałem czemu wszystkie badania przeczyly. OSTRZEGAM wszystkich jeśli chcecie być zdrowi nie leczcie się u Krysta!

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania