Radosław Blok - opinie - Wrocław, Ginekolog

dr nauk med. Radosław Blok, ginekolog, ginekolog położnik we Wrocławiu

Telefon kontaktowy: 

071 361 80 28

Dane adresowe: 

AAVita Lekarska Przychodnia Leczniczo-Profilaktyczna Sp. z o.o.
ul. Racławicka 15/19
53-146 Wrocław

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-02-23 13:06, Aktualizacja: 2009-02-23 13:06

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ginekolog Wrocław
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Radosław Blok

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Czytam opinię i się

Czytam opinię i się dziwię ponieważ uważam że dr Blok to naprawdę dobry specjalista, jeden z lepszych i dokładniejszych lekarzy. Chodziłam do niego z drugą ciążą początkowo rzadko potem częściej w połowie ciąży zaczęły się problemy nasz maluszek przestał rosnąć, bardzo długo diagnozował problem gdzie może leżeć przyczyna. Zdecydował rozwiązać ciąże przez CC opieka w szpitalu bardzo dobra (mimo że sam szpital rodem ze średniowiecza) dr Blok sam wykonał mi operację ponieważ maluszek leżał na patologi często spotykany zawsze pytał o zdrowie w konsekwencji wyszło że sam zdejmował mi szwy po operacji. Zawsze miły i spokojny, mógł by czasem więcej informacji udzielać ale jak się pytam o co kolwiek zawsze odpowie. Jest dokładny i myślę że będę do niego chodzić w dalszym ciągu. U wielu już ginekologów byłam i naprawdę polecam jest profesjonalny.

Potwierdzam negatywne opinie

Potwierdzam negatywne opinie i tym samym absolutnie odradzam tego lekarza ! wystawiam ten komentarz ponieważ może, któras z przyszłych pacjentek zastonowi sie dwa razy nim odda pod opieke siebie i swoje nienarodzone dziecko temu lekarzowi,ja juz czasu nie cofne. Doktor prowadzil moją całą ciążę więc wizyty miałam reguralnie na początku raz w miesiącu pod koniec ciąży częsciej. Niemal całą ciąże bylismy pewni z mężem (bo tak zapewniał nas lekarz) ze dziecko jest zdrowe i rozwija sie prawidłowo. Historia niemal identyczna jak tu wspomniane; nie zlecone odpowiednie badania dla dziecka i dla mnie (moj zawod wymagał zrobienia odpowiednich badan o czym nie wiedziałam a lekarz powinien) poród nagle wywoływany zakonczony cesarką, dziecko zainfekowane przez brak odpowiednich badań i koszmar na patologii noworodka, który wywołał u mnie traumę, zamiast cieszyc sie maleństwem zastanawiałam sie dzien i noc czy dziecko bedzie kiedykolwiek zdrowe. I pomyśleć, że podjełam decyzję o prowadzeniu mojej ciąży przez tego lekarza bo był miły dyskretny delikatny..jednak to stanowczo za mało drogie panie !

Polecam przyszłym mamom

Polecam przyszłym mamom gabinet dr Bloka.
To jest moja druga ciąża która była prowadzona przez gabinet Pana Doktora Bloka. Jestem bardzo zadowolona z opieki i obsługi. Moja ciąża była zagrożona ponieważ miałam mięśniaka który zagrażał mojemu dziecku. Bardzo się bałam jednak przez cały czas Pan Doktor wspierał mnie fachową informacją oraz przygotowywał mnie do porodu. W trakcie ciąży wykonywałam szereg badań laboratoryjnych które zalecał Pan Doktor. Zawsze na zadawane pytania dotyczące mojego dziecka otrzymywałam wyczerpujące i fachowe odpowiedzi. W 38 tygodniu ciąży ze względu na dodatkowy problem z ciśnieniem Pan Doktor zadecydował o rozwiązaniu ciąży. Więc trafiłam do szpitala. Pan Doktor odebrał poród przez cc. W trakcie zabiegu cc zadecydował o usunięciu mięśniaka, który ze wcześniejszych ustaleń miał być usunięty w innym terminie. W szpitalu Pan Doktor przychodził do mnie, pytając się mnie o mój stan zdrowia i samopoczucie, więc czułam się bardzo bezpiecznie. Jestem bardzo wdzięczna za fachową opiekę i za to, że dzięki Panu Doktorowi nie będę musiała po raz kolejny kłaść się na stole operacyjnym. Równocześnie chciałam dodać, że bardzo pomogła mi w gabinecie Pana Doktora Bloka położna w sprawie dotyczącej karmienia piersią. Bardzo polecam.

Trafiłam do Pana Doktora

Trafiłam do Pana Doktora podczas pierwszej ciąży. Zajmował się mną od początku, aż do zakończenia połogu. Z początku byłam zachwycona lekarzem - miły, delikatny, dyskretny, rzeczowy i kompetentny. W dodatku polecany przez członkinie rodziny. Byłam zadowolona, że wreszcie trafiłam na godnego zaufania ginekologa. I w takim przekonaniu żyłam przez całą ciążę. Postanowiłam urodzić w szpitalu gdzie zatrudniony jest Pan Doktor. Mimo niepochlebnych opinii o samej placówce postanowiłam, że urodzę tam, gdzie jest mój lekarz prowadzący. W końcu to jemu ufam i on zadba o dobro swojej Pacjentki, która regularnie zasila nie małą kwotą jego portfel. Być może to wina hormonów i potrzeby poczucia bezpieczeństw, być może zwykła ludzka naiwność skłoniła mnie do myślenia, iż logiczne i oczywiste jest, że lekarz chociaż odwiedzi swoją pacjentkę po porodzie. O jakże się boleśnie pomyliłam. Poród odbył się z komplikacjami. Akurat Pan Doktor Blok nie pracował tego dnia, ale mimo wszystko zdecydowaliśmy się na telefon do niego w celu konsultacji - w końcu znał moją ciążę "od podszewki", więc kto lepiej mógł doradzić? Doktor stwierdził jedynie, że przecież nie ma go w szpitalu, więc nic nawet nie powie. Ok, może i tak ma być. Zakończyło się cc, a następnego dnia kiedy Doktór pojawił się w pracy, nie zajrzał nawet na pięć sekund zainteresować się jak to wszystko poszło. Nic. Może ja po prostu za dużo wymagałam? Jak się później okazało Pan Doktor podczas prowadzenia mojej ciąży nie zlecił niezbędnych badań oraz nie wykonał w odpowiednim tygodniu ciąży specjalnego usg sprawdzającego czy wszystko się prawidłowo rozwija. Po ochłonięciu i przeanalizowaniu wszystkiego straciłam całkowicie zaufanie do tego lekarza. Nie zrobił wszystkiego co konieczne, ani tego co mógł zrobić dla pacjentki jako człowiek-lekarz. Dlatego drogie Panie jeżeli oczekujecie od ginekologa ludzkich odruchów oraz 100% pewności, że wykona/zleci wszystkie niezbędne badania, zrezygnujcie z wykładania pieniędzy przed tym jedynie sympatycznym lekarzem.

Bardzo dobry i wszechstronny

Bardzo dobry i wszechstronny lekarz prowadził moją ciążę i pomógł przy trudnym porodzie oraz operował moja mamę, która miała olbrzymiego miesniaka, a w mojej miejscowości nikt nie chciał się tego podjąć.

To byłą dopiero pierwsza

To byłą dopiero pierwsza wizyta, ale lekarz sprawił na mnie wrażenie miłego, odpowiedzialnego i (no w końcu to też się liczy u ginekologa) - delikatnego.Nie wyśmiał mnie, nie krzyczał, nie zadawał pytań osobistych (typu- czy jest pani dziewicą), nie robił problemu z dnia cyklu , w którym przychodzę na badanie - a to wszystko już mi się zdarzało u innych lekarzy.Polecam.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania