Studio Promocji Zdrowia Mieczysław Bąkowski - opinie - Płock, Homeopata

Wykwalifikowany pediatra z dostępem do niekonwencjonalnych metod leczenia chorób dziecięcych: homeopatia, ziołolecznictwo.

Telefon kontaktowy: 

503 075 772

Dane adresowe: 

ul. Kolejowa 27, 09-401 Płock

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2014-10-13 17:24, Aktualizacja: 2014-10-13 17:24

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Homeopata Płock
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Studio Promocji Zdrowia Mieczysław Bąkowski

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Kochani też jestem byłem

Kochani też jestem byłem pacjentem Pana doktora. Trafiłem do niego mając 16 lat z alergią dziś mam 37 i nadal jestem alergikiem. Zostawiałem naprawdę ładne sumy najwięcej jednorazowo 500zł na badania leki i odczulanie ale... Była tam też moja mama znajomi i u każdego zaczynał od lambli leczenia. Dziw e że każdy ma jakieś pasożyty czy tam robaki. Jedynym badaniem jest ta Salvia czy jakoś tak. Napewno dieta pomaga więcej niż te leczenia. Jedyne co zauważyłem to to że 20 lat temu to ja przyjeżdżałem do niego oplem calibrą a on miał poloneza a dziś... ma własną klinikę.

Rzetelny, uczciwy

Rzetelny, uczciwy lekarz,szczery wobec pacjenta, zaczyna od - diagnoza metodą "salvi"- (od lat stosowana na zachodzie Europy), oczyszczanie organizmu z toksyn,pasożytów ( jeśli są), antybiotyk tylko jeśli jest faktycznie niezbędny,no i zaleca swoim pacjentom to, o czym zapominają inni lekarze- zdrowa dieta pozbawiona cukru, chemikaliów i pszenicy,do tego jest otwarty na nowoczesne, skuteczne metody leczenia stosowane za granicą,a w Polsce będące w powijakach, tj na metody o których większość polskich lekarzy nawet nie słyszała! a które skutecznie leczą i/lub też zmniejszają objawy cukrzycy, nowotworów, łuszczycy, boreliozy( ja odkąd leczę się u niego nie mam już objawów boreliozy, ciocię wyleczył z nowotworu jelita grubego), jednocześnie nie neguje powszechnie uznanych w Polsce metod leczenia, nie odwodzi ludzi od ich stosowania,a jedynie wskazuje na ich +i -, o czym inni lekarze nie informują lub tylko je sygnalizują, Serdecznie polecam

To najczęściej

To najczęściej rekomendowany pediatria z Płocka w internecie i nie dziwne, bo wysoka skuteczność idzie w parze z pozytywnymi opiniami.

Terminy wizyt dopasowywał

Terminy wizyt dopasowywał zawsze pod nasz rodzinny grafik i nigdy nie przełożył spotkania, za co jestem wdzięczny.

Mnóstwo osób do niego

Mnóstwo osób do niego wpada z całego kraju. Widać to w gabinecie. Jestem u niego pacjentem długoterminowym i jednak lepiej zapłacić, ale mieć problem z głowy na dłuższy czas niż bujać się w publicznej służbie zdrowia. Polecam doktora, bo łamie schemat nierzetelności i stosuje filozofię, lepiej zapobiegać niż leczyć.

Z dobrym skutkiem wprowadza

Z dobrym skutkiem wprowadza rozwiązania medycyny chińskiej w leczeniu dzieci. Nie spotkałam tak szerokiej oferty u żadnego pediatry na lokalnym, płockim rynku.

Ten lekarz przede wszystkim

Ten lekarz przede wszystkim nie trzyma się utartych schematów, ale kiedy trzeba przechodzi na niestandardowe praktyki, co moim zdaniem zwiększa szansę dziecka na prawidłowy rozwój.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania