Szpital Dziecięcy Dziekanów Leśny - opinie - Łomianki, Alergolog, Anestezjolog, Chirurg, Endokrynolog, Fizjoterapeuta, Gastroenterolog, Hematolog, Kardiolog, Laryngolog, Lekarz rodzinny, Logopeda, Okulista, Ortopeda, Patomorfologia

Szpital Dziecięcy Dziekanów Leśny
badania laboratoryjne, gastroskopia, kolonoskopia, rektoskopia, EKG, echo serca, punkt pobrań Łomianki
http://www.lomianki_dzierzanow_lesny.pl

Telefon kontaktowy: 

022 751 12 14

Dane adresowe: 

ul. Marii Konopnickiej  65
05-092 Łomianki

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-06-03 17:35, Aktualizacja: 2009-06-03 17:35
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Szpital Dziecięcy Dziekanów Leśny

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Urodziłem się w 1974r 25

Urodziłem się w 1974r 25 listopada w Warszawie, w szpitalu bielańskim, ale odrazu po opuszczeniu go, zamieszkałem z Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym im. Dzieci Warszawy, a później na przy szpitalnym osiedlu. Mieszkam tam do dziś. Jak wiadomo, 18km od centrum Warszawy w Puszczy Kampinoskiej.
Obiekt - szpital - ma bardzo ciekawą historię, status, architekturę
i miejsce połóżenia. Unikat.
Wybudowany w 1944r. w przeznaczeniu jako Główa Szkoła Oficerów Gestapo SS. Znałem ludzi którzy wozili cegły i budowali ten obiekt. Poza budowlą, zachował się częściowo pas startowy dla samolotów - bezpośredni dojad do szpitala dla autobusów i innego ruchu dorogowego. Ostatnia prosta :) Dojazd jest usytuowany od, faktycznie, tylnej części kompeksu. ...... :) Pierwsze moje mieszkanie było bespośrednio nad wejściem głównym od faktycznej strony budynku - teraz oddział chirurgi. Więc :) TIP TOP Apartement.
Zanim utworzono publiczny szpital, było tam sanatorium dla osób starszych i chorych psychicznie prowadzone przez sistry salezjanki - do dziś funkcjonuje potoczna okoliczna nazwa tego miesca - Senat.
Teren szpitala, około 16 hektarów, w tym stajnia - czynna też jako hipoterapia i to z unikatami :), np. biała klacz Milka o niebieskich oczach ....... *_* obecnie chora ........ - i inne, MA 6-CIO KROTYNY STATUS DYPOLOMATYCZNY. Polski, Amerykański i Francuski ze względu na status miast siostrzanych w tych krajach jako gminy, i bezpośrednio sam teren i obiekt, Rosyjski ze względów onitologicznych - ptactwo, Niemiecki - ze względu na stadardy funcjonalności achitektonicznych i Brytyjski/Angieski ...... Sorry :), chyba ze względu na charakter miejsca - Szpital dla Dzieci. .......... Zawsze myślałem o tym czy Michael Jackson zna to miejsce, chciałby znać lub ............. itd itp :) lub inne osoby, bo myślę, że to miejsce, w moim mniemaniu, niczym nie ustępuje, Windsor'owi, White House'owi, siedzibie w Sankt Petersburgu i innym na całym świecie, wącznie z : klasztorem w shaolin. :)

Szpital znajduje się na końcu ulicy, nie ma więc sklepów, ulic itd itp.
Od pętli autobusowej, z parkingiem i sklepem spożywczym obok, rozpoczynają się szlaki do pieszych spacerów i jazdy na rowerach. W weekendy można zobaczyć tu spacerujących Warszawiaków i nie tylko, z rodzianmi, dziećmi i w parach i ........
Największy ruch jest zawsze w okolicach 1 Maja.

*_*

Szpital i przedszkole na jego terenie, jak dowiecie się z ogólno dostępnych źródeł informacji, prosperuje na odpowiednim tylko dla siebie, poziomie.

P.Righult.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania