Tomasz Szewczyk - opinie - Olsztyn, Chirurg

specjalista chirurgii ogólnej
proktologia

Telefon kontaktowy: 

089 543 09 94, 089 527 46 20, 0606 320 828

Dane adresowe: 

ul. Hallera 4B
Olsztyn

Dni i godziny przyjęć: 

rejestracja telefoniczna codziennie w godzinach 9:00-18:00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-01-05 15:20, Aktualizacja: 2008-01-05 15:20

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Chirurg Olsztyn
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Tomasz Szewczyk

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Dr Szewczyk mnie operował i

Dr Szewczyk mnie operował i jestem mu wdzięczna, wszystkie moje wcześniejsze dolegliwości zniknęły i czuję się świetnie. W kontakcie osobistym i przy badaniach był normalnym, budzącym respekt lekarzem. Lekarz też człowiek i może czegoś nie pamiętać lub mieć gorszy dzień. Ja jestem zadowolona z pobytu w Szpitalu Miejskim na oddziale chirurgii ogólnej, pielęgniarki i pielęgniarze miłe i pomocne, przed operacją seria badań, lekarze sympatyczni, operacja udana - czego chcieć więcej? :)

Wspaniały , cudowny

Wspaniały , cudowny człowiek oraz lekarz . Doktor o bardzo dużej wiedzy , dowodem jest bardzo duża skuteczność leczenia , pomaga w b.ciężkich przypadkach. Polecam wszystkim chorym którzy szukają fachowca z prawdziwego zdarzenia.

lekarz jest bardzo ale to

lekarz jest bardzo ale to bardzo niemiły, poza tym bardzo źle odnosi się do pacjentów np. podczas kolonoskopii nie podaje znieczulenia twierdząc że nie ma na to czasu. PACJENT SIĘ DLA NIEGO NIE LICZY ALE PIENIĄDZE ZA TO BARDZO!! a na prywatny gabinet w Klinice Medycznej S. Szymański

Najgorszy lekarz z jakim

Najgorszy lekarz z jakim miałem wątpliwą przyjemność sie spotkać. Miałem szczeline odbytu, najpierw umówił mnie na prywatną wizytę na oddziale w Szpitalu Miejskim w Olsztynie, nastepnie nie pamietał rozmowy, w efekcie zbadał mnie jak chłop konia, przepisując mi Posterisan i inkasując 100 zł. Po badaniu szczalina dala dopiero znac o sobie, 2 miesiace meczarni do czasu operacji. Wmawiał mi jeszcze, ze jestem na cyku, chos w ogóle nie piję. Przestrzegam przed tym lekarzem!!!

witam mam pytanie czy ktoś

witam mam pytanie czy ktoś leczy szczeline odbytu,ja borykam się z tym od roku dajcie namiary na jakiegoś lekarza

Ze szczeliną to się idzie

Ze szczeliną to się idzie do Peterlajtnera, mądra głowo. A Szewczyk może mistrzem kurtuazji nie jest, ale to doskonały lekarz - przede wszystkim SKUTECZNY. I szczerze mówiąc, w d... mam, czy koło mnie skacze, ważne, że mi pomógł, chociaż woziłem się z jedną rzeczą po całym Olsztynie przez co najmniej rok i próbowano mnie leczyć na zdrowe narządy, takie były problemy z postawieniem diagnozy (nie dziwię się, bo objawy były dziwaczne). Szewczyk obejrzał mnie 2 razy (2. raz dla pewności), a jego zespół mnie naprawił. Tyle. Nie muszę z lekarzem robić noski noski, mam być zdrowy.

Ku przestrodze, ze

Ku przestrodze,
ze szczeliną do Peterlajtnera ?! Hmm, nie radzę. Borykałam się z problemem dwa lata i na samym początku choroby trafiłam do niego. Sam stwierdził szczelinę odbytu, której nie był w stanie wyleczyć, nadawał maści, które regularnie używałam, chodziłam regularnie na wizyty, a tu na jednej z wizyt Pan Doktor stwierdził, że szczeliny juz nie ma, poprostu zniknęła, pomimo moich problemów bólowych i krwi przy oddawaniu stolca. I takim sposobem ze szczeliny ostrej Doktorek doprowadził mnie do stanu szczeliny przewlekłej. Ci co borykają się z tym problemem, dobrze rozumieją co to znaczy szczelina przewlekła, a dla nie zorientowanych znaczy tyle, że jak jesteś w fazie szczeliny przewlekłej, to juz nie pomoże leczenie zachowawcze, tylko trzeba nacinać zwieracz. No i tu zaczynają wielkie schody, bo trzeba znaleźć mistrza w nacinaniu zwieracza, bo jak pójdziesz do konowała, to może się skończyć, tym, że stolca można nie trzymać do końca życia. Rozumiecie co to oznacza! I tutaj wiadomo, że jak ktoś sie chce leczyć na fundusz, to nie ma zbyt wielkiego wyboru, bo skierują cię do szpitala, do pierwszego lepszego konowała, który skalpelem pohaftuje twój tyłek i tutaj loteria, uda się, albo się nie uda, żaden tego nie zagwarantuje. Jest ryzyko, jeśli ktoś jest hazardzistą ok. Moja droga była długa i kręta. Najpierw zmieniłam lekarza, później zdecydowałam się na ostrzyknięcie szczeliny botoksem, jest to rozwiązanie, ale nie u każdego pomoże, w moim przypadku lipa, nie przyniosło efektów w ogóle, kasa wyrzucona w błoto. Jak juz byłam u skraju wytrzymałości nerwowej, zdecydowałam się na sfincterotomię laserową (zamiast skalpela, traktują ranę laserem). Znalazłam ośrodek, w którym to robią, niestety nie jest to zabieg refundowany, trzeba płacić ze swojej kieszeni, bo tylko można to zrobić prywatnie. Jestem już prawie 5 miesięcy po zabiegu i jest duża poprawa, byłam na badaniu kontrolnym lekarz powiedział, że w 80% rana jest zaleczona, ale żeby się zagoiła całkowicie trzeba się uzbroić w cierpliwość. Teraz po ok 2 latach leczenia szczeliny, mogę powiedzieć, że czuję różnicę. Przestrzegam, wszystkich żeby zbyt pochopnie nie podchodzili do tematu nacinania szczeliny odbytu skalpelem, jeśli już się zdecydujecie to lepiej zapłacić i zrobić sobie laserowo. Ja znalazłam super lekarza i ośrodek. Na forum nie chcę reklamować, ale dla zainteresowanych mogę podać namiary. Peterlajtnera absolutnie nie polecam do leczenia szczeliny odbytu. To jest moja odpowiedź na jedną z opinii, ale zamieszczę jeszcze swoją opinię na stronie z opiniami o tym lekarzu.

Proszę o namiar kliniki i

Proszę o namiar kliniki i lekarza .

Proszę o namiary ośrodka i

Proszę o namiary ośrodka i lekarza, to bardzo pilna sprawa- ból nie daje funkcjonować.

Czy mogłaby Pani podać

Czy mogłaby Pani podać nazwę ośrodka i lekarza?

Uwazaj baranku. Za takie

Uwazaj baranku. Za takie pomowienia ludzi ida pod sad. Trzeba byc chamem i prostakiem, aby szargac nazwisko lekarza.

Ten lekarz od pieciu lat jest na emeryturze i nie prowadzi zadnej praktyki.

Zbadaj swoj pusty i glupi czereb, a odbyt zostaw w spokoju.

To bardzo niekulturalny

To bardzo niekulturalny wpis. Jeżeli chciał Pan obnażyć czyjeś nieodpowiednie zachowanie - to tylko własne.

jak to nie pracuje jak jest

jak to nie pracuje jak jest ordynatorem w szpitalu miejskim????

czy to dobry proktolog??

czy to dobry proktolog??

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania