Wojciech Szewczyk - opinie - Katowice, Urolog

Gabinet urologiczny
doc. dr hab. nauk med. Spec. urolog Wojciech Szewczyk
e-mail: szewczyk@wp.pl

Telefon kontaktowy: 

0 602 60 08 13

Dane adresowe: 

40-095, Katowice, Podgórna 4
woj. śląskie

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-29 19:00, Aktualizacja: 2008-08-29 19:00

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Urolog Katowice
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Wojciech Szewczyk

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Również nie mogę polecić

Również nie mogę polecić tego lekarza. Na wizycie okazało się że aparat do USG nie działa, próbowało go uruchomić w trakcie wizyty wiele osób personelu wchodząc do gabinetu bez pytania. Przedstawiłem dokumentację moich dotychczasowych badań, wyprosiłem grzecznie osoby postronne i zostałem zbadany tym co urolog ma zawsze przy sobie - palcem do d.... Gdy tak stałem z opuszczonymi spodniami wszedł do gabinetu jakiś technik bez pytania. To wyczerpało moją cierpliwość. Na odchodne dostałem skierowanie na MRI - z wyników badań nic nie wskazuje taką konieczność.
Nikt mnie nie przeprosił za niemożność wykonania USG, nie zaproponował innego terminu wizyty z taką możliwością, za zachowanie personelu. Wizyta została opłacona przez mojego ubezpieczyciela prywatnego.
Szczerze odradzam wszystkim wybór tego lekarza.

Nie pozwołe źle mówić o

Nie pozwołe źle mówić o doc.W Szewczyku, może i jest trochę oschły i mało dostępny ale bardzo dobry fachowieacjent sc i bardzo skuteczny wleczeniu moim przypadku bardzo mi pomógł. Miałem nowotwór pęcherza a po dwóch latach jestem ppawie czysty za co serdecznie Mu Dziękuję.

Pacjent z Sosnowca

Nie polecam. Przejechałem

Nie polecam. Przejechałem wiele km bo wyczytałem, że dobry lekarz. Nie pomógł mi, nawet nie próbował, przy tym jest bardzo nieuprzejmy.

Jestem zawiedziony.

Jestem zawiedziony. Sugerowałem się dobrymi opiniami, błąd. Za wizyty zapłaciłem bardzo dużo, a lekarz nawet nie przejrzał wyników moich badań, nie mówiąc o tym, że nie był miły. Wizyty trwały do 5 minut, problem pozostał - nie polecam.

bardzo dobry lekarz.

bardzo dobry lekarz. Przekonałem się o tym wiele razy. Rzeczowo i kompetentnie traktuje każdego chorego. Obawiałem się trochę samego leczenia i nie było czego. Będę go polecać wszystkim, bo nie zawiodłem się.

Miałem poważny dylemat

Miałem poważny dylemat ponieważ dwóch lekarzy proponowało mojemu ojcu dwie różne metody leczenia raka prostaty. Jeden twierdził żeby usunąć raka chirurgicznie a drugi zaproponował leczenie farmakologiczne. Wtedy zwróciłem się o pomoc do Pana Docenta Szewczyka, który zbadał sprawę, dokładnie wytłumaczył w czym rzecz i rozwiał moje wątpliwości. Obecnie ojciec jest po operacji, nie ma przerzutów, ma bardzo dobre samopoczucie i cieszy się, że pozbył się niebezpiecznego problemu. Dziękujemy Panu Docentowi.

bardzo dobry lekarz sam

bardzo dobry lekarz sam wykonuje USG i ocenia na miejscu i tak wykrył u mnie polipa pęcherza moczowego. Teraz jest juz po operacji. zawsze na wizycie robi mi kontrolne USG

leczyli mnie antybiotykami

leczyli mnie antybiotykami przez 6 tygodni Nikt nie wpadł żeby zrobic USG i posiew moczu Docent zrobił i jedno i drugie i okazało się że mam kamień nas nerce, potem mnie zoperował i jestem jak nowa. To jest fachowiec !!

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania