Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Sosnowiec - opinie - Sosnowiec, Lekarz rodzinny

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Sosnowiec
badania profilaktyczne, badania kierowców, poradnia zawodowych Sosnowiec
http://www.womp.info

Telefon kontaktowy: 

032 290 44 66

Dane adresowe: 

ul. Staszica  44 A
41-200 Sosnowiec

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-06-03 12:31, Aktualizacja: 2009-06-03 12:31

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Lekarz rodzinny Sosnowiec
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Sosnowiec

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Ta placówka to dno i 100

Ta placówka to dno i 100 metrów mułu a ,,gruba doktor z pokoju bodajże 26 to przykład typowej patologii uważającej pacjentów za odpad ludzki.Przeciez tam się nie da nerwowo do wytrzymać! Traktują ludzi schematycznie, zero-jedynkowo- każdy to pijak, dno i degenerat.Ich powinno się przebadać i to kompleksowo!!!

LUDZIE PRZESTAŃCIE PISAĆ

LUDZIE PRZESTAŃCIE PISAĆ NEGATYWY bo w tym pewnie o to chodzi, to nie jest prywatna placówka której zależy na dobrej opinii! Jeżeli mają odgórnie ustalone że mają uperdzielać ludzi to każdy negatyw jest dla nich prezentem. Może zacznijmy pisać że jest miło, łatwo i przyjemnie, że u nich odzyskanie prawka to bajka... To może wtedy ich zamkną i wystrzelą w kosmos gdzie ich miejsce

Niestety wszystkie

Niestety wszystkie negatywnie opinie są prawdziwe, w jakim normalnym kraju jeden lekarz podważa opinie innego, dlaczego badania robione u nich są lepsze niż badania robione gdzie indziej. Dzisiaj byłem na drugim podejściu i coś mi się wydaje że na tym się nie skończy bo tam chodzi po prostu o kasę i satysfakcję z upodlenia człowieka. Pewnie nawet nie można się nigdzie odwołać więc pozostaje tylko publiczne wyrażenie frustracji Więc jeszcze raz zapytam jakim prawem jakiś wiejski lekarz z Sosnowca podważa opinię neurologa z przychodni Medycyny pracy, opinie popartą prawidłowymi wynikami EEG i TK. Proszę o kontakt gdzie można dać w łapę bo chyba o to chodzi a będzie szybciej i może nawet taniej

w ZWIĄZKI Z FAŁSZYWĄ

w ZWIĄZKI Z FAŁSZYWĄ INFORMACJĄ WYDANĄ Dn. 15.11.2019r.. PRZEZ CODZIENNA STOMATOLOGIA ŁUKASZ BABCZYŃSKI W MYSŁOWICACH,( JEST NA ICH STRONIE FACEBOOK I UMIESZCZAJĄ JE NA INNYCH STRONACH ) UCZCIWIE INFORMUJĘ, iż BYŁA PACJENTKA TEGO PUNKTU MEDYCZNEGO A. B., NIE ZOSTAŁA SKAZANA ŻADNYM WYROKIEM W SPRAWIE DOTYCZĄCEJ NAPISANIA OPINII W INTERNECIE, TUŻ PO ZROBIENIU NA JEJ CIELE I TWARZY EKSPERYMENTÓW MEDYCZNYCH BEZ JEJ ZGODY W PLACÓWCE CODZIENNA STOMATOLOGIA - , ŁUKASZ BABCZYŃSKI NIE UMIEŚCIŁ NA SWEJ STRONIE ŻADNEGO SĄDOWEGO WYROKU, DLACZEGO? BO ŻADNEGO WYROKU PO PROSTU NIE MA. POSTĘPOWANIA W SĄDZIE rEJONOWYM ZOSTAŁY UMORZONE, NIKT NIC NIE UDOWADNIAŁ BO NIE DANO TAKIEJ MOŻLIWOŚCI NAWET ! ZAŻĄDAJCIE OD W/W WGLĄDU W TĄ DOKUMENTACJĘ AKT, TO SIĘ PAŃSTWO SAMI PRZEKONAJĄ CO W NIEJ JEST I ŻE CODZIENNA STOMATOLOGIA WPROWADZA PAŃSTWA W UMYŚLNY BŁĄD, SPRAWA W SĄDZIE ZOSTAŁA UMORZONA, TAK SAMO JAK ZOSTAŁO UMORZONE POSTĘPOWANIE W SPRAWIE WYSTĘPKU, KTÓREGO DOPUŚCIŁ SIĘ ŁUKASZ BABCZYŃSKI W ASYŚCIE PRACOWNIKÓW CODZIENNA STOMATOLOGIA – NA BOGU DUCHA WINNEJ PACJENTCE. aKTUALNIE TOCZY SIĘ POSTĘPOWANIE W OKRĘGOWYM SĄDZIE LEKARSKIM ODNOŚNIE ZABIEGÓW Z MEDYCYNY ESTETYCZNEJ NA TWARZY I CIELE PACJENTKI POD KĄTEM ZMIAN NA UDZIE KTÓRE TWORZĄ LITERY żRESZ ŹLE - LUB JESZ ŹLE PACJENTKA SAMA SOBIE TEGO NIE ZROBIŁA A NA WIZYCIE ZOSTAŁA JEDNOCZEŚNIE NAŚWIETLONA URZĄDZENIEM MEDYCZNYM BEZ JEJ ZGODY KTÓRE SPOWODOWAŁO PROCES TERMOLIPOLIZY I TERMOLIFTINGU- TRWAŁE ROZBICIE KOMÓREK TŁUSZCZOWYCH NA CIELE - PODCZAS WIZYTY U W/W , LEKARZA. WYPOWIEDZIAŁ PACJENTCE UMOWĘ LECZENIA TUŻ PO TYM CO ZROBIŁ, PIENIĘDZY NIE ODDAŁ I NIE PRZEPROSIŁ TAKIE REALIA SZANOWNI PACJENCI ODWRACAJĄ LEKARZE KOTA OGONEM POTEM WYPIERAJĄC SIĘ WSZYSTKIEGO CO ZROBILI NAWET SAMEGO PACJENTA , TAK TO WYGLĄDA TRZEBA DOMAGAĆ SIĘ POWOŁANIA BIEGŁEGO DERMATOLOGA W SPRAWIE TEGO CO UCZYNIŁ P . BABCZYŃSKI, BO W IZBACH LEKARSKICH UMYŚLNIE PROWADZĄ NIEDBALE POSTĘPOWANIA WYJAŚNIAJĄCE PANIE KOPEĆ WSTYDŹ SIĘ PAN!9mz

Zdrowi psychiczne lekarze to

Zdrowi psychiczne lekarze to tam nie pracują.. Reklamacji nie uwzględnia kasy nie oddaje. Zwykła szuja nie lekarz.

Tyle czytam o tym pożal

Tyle czytam o tym pożal się Boże przychodni, a raczej osobach tam pracujących, ale to wszystko prawda. Przekonałam się kiedy 3 razy był mj mąż. Wszystkie wyniki, które robił u nas, były nie ważne. A u nich były zupełnie inne. Lekceważą opinię lekarzy z innych miejscowości. Mają się za najważniejsze i najmądrzejsze, a są opryskliwe i jak sądzę mało wyuczone do tych potrzebnych zawodów. Dno kompletne, nie mogę uwierzyć, że to są ludzie do pomocy. Powinny pracować w kostnicach, bo tam niektórych wysyłają. Nerwowo ludzie się wykańczają. Niech wiedzą, że karma wraca i życzę im wszystkiego najgorszego. Niech ich spotka wszystko co najgorsze.

Regina W.zniszczylaś mi

Regina W.zniszczylaś mi calą karierę,ale pamitaj karma wraca.Omijajcie ją za daleka.Takiego lekarza,który na wstpie juz Cię przekresla,to powinni zatrudniać w zakładach psychiatrycznych.Obym cie juz nigdy nie musial oglądać.

Pani orzecznik Regina W.to

Pani orzecznik Regina W.to chyba najgorszy lekarz,u którego bylem,po 20 latach jeżdżenia wozkiem nie dostałem zdolności,ona się nadaja jako nasihelga do Oświęcimia,arogancka i cyniczna,nie daje sobie nic powiedzieć powiedzieć,życzę jej wszystkiego co najgorsze,omijajcie ją z daleka,cały ten osrodek to jest jakaś pomyłka.

Nie wiem gdzie mam się

Nie wiem gdzie mam się udać z odwołaniem.od 5 lat nie piję alkoholu a psychiatra wysyła mnie na terapię odwykową bo muszę udokumentować moją abstynencję,badania wątrobowe w porządku.Nie rozumiem jak w obecnych czasach może istnieć tak popierdolony ośrodek gdzie liczy się tylko kasa.Kultura i podejście do ludzi jak za komuny na komisariacie,wszystkie badania z zewnątrz nie ważne.poradźcie gdzie można napisać skargę na tą placówkę bo nie powinna istnieć w takiej formie,może trzeba z telewizją tam przyjechać i pokazać ludziom i władzom co tam się odpierdala za numery

Czy ta placówka jest

Czy ta placówka jest wyłączona spod jurysdykcji Państwa Polskiego i nikt nie odpowiada za to w jaki sposób są tam traktowani obywatele ?
"Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi ?", to jest nic w porównaniu do chamstwa i złej woli personelu tego ośrodka.

ludzie tam skierowani są

ludzie tam skierowani są traktowani jak zwierzęta ,jak alkoholicy nałogowi ,wydziera się duże pieniądze i wmawia że nie przejdą badań bo są alkoholikami jak nie kobieta w pok. 21 to psychiatra uznają że nie przechodzisz badań bo pijesz alkohol mimo że zapłaciłeś 600 do 800 zł w tej zorganizowanej grupie nie ma szans na pozytywne orzeczenie.Koleżanka dała w łapę za drugim terminem i ma orzeczenie pozytywne..WYMIEŃCIE TAM PERSONEL

dno... i uwłaczanie

dno... i uwłaczanie godności człowieka w pok. 21 baba ,która już dawno powinna być zwolniona z pracy za traktowanie pacjentów inni nie lepsi ,liczy się tylko wydzieranie pieniędzy od pacjentów za zlecane badania i robienie wszystkiego by orzeczenie było negatywne i znowu termin i następne pieniądze..Czy w tym państwie KTOŚ z tym zrobi porządek...?

Witam wszystkich. To co mnie

Witam wszystkich. To co mnie tam spotkalo to masakra. Zrobilem wlasne prywatnie badania watrobowe. Nie uwzgledniono ich wogole. W piatek robilem, w sobote odebrale. Bylo wszystka w idealnych normach. Pokazojac dokument w ponuedzialek w sosnowcu pani zucila tym papierem mowiac CYTUJE"TAKUE BADANIA SIE ROBI TU,BO Z KONT MAM WIEDZIEC ZE NIE ZAPILES RYJA W SOBOTE ." O POMSTE DO NIEBA. STARE CIPY Z TOTALNYM BRAKIEM KULTURY NIE MOWIAC JUZ O TYM ZE KAZDY TRAKTOWANY JEST Z GORY JAK MENELMENEL I BANDYTA. PRAWDA JEST TAKA ZE JA NIE PIJE WOGOLE A AKURAT PECHA MIALEM BO WYPILEM JEDNO PIWO I BYLEM ZMUSZONY Z WYZSZYCH PRZYCZYN JECHAC SAMOCHODEM. NO TRUDNO NAUCZKE MAM. A TE PANIE TEZ BEDA MIALY PONIEWAZ ZGLOSILEM SPRAWE WYZEJ. NIE MOWIAC JUZ O KOSZTACH JAKIE TAM PONIOSLE TO I TAK TAM WSZYSTKO KRECI SIE WOKOL PIENIEDZY. KARA NIE JES GRZYWNA CZY WYROK SADOWY. KARA JEST SOSNOWIEC. SZCZEZE TO TE PANIE CHYBA POCHODZA Z BUSZU BO JAK MOZNA TRAKTOWAC W TEN SPOSOB LUDZI.ZADUPIE HAMSTWO I KURESTWO. TAKA TAM JEST KULTURA I OPIEKA MEDYCZNA. JEST TO PRZYKRE.

KULTURA PAŃ w rejestracji

KULTURA PAŃ w rejestracji jak i pielęgniarek w pokoju nr 12 pozostawia sobie wiele do życzenia!!!!!!! Bezczelne, zbyt pewne siebie, odgrażające się, nie wolno o nic zapytać i broń Boże zwrócić uwagę...... myślę, że wprowadzenie do takiego miejsca "świeżej krwi" byłoby najlepszym rozwiązaniem i oczywiście zwolnienie kogoś dla przykładu, Panie mające "wyjebane na wszystko" może by przestały widzieć tylko czubek własnego nosa, robić wszystko z łaską a ludzi traktować zamiast z szacunkiem - to jak intruzów!!! Łaska z jaką się tam spotkałam woła o pomstę do nieba. Biedne baby muszą pracować!!! - Nie ma obowiązku pracy, nie podoba się to do domu!!

Dzisiaj tam byłem.

Dzisiaj tam byłem. Pomijając "badania", bo to osobny problem, miałem na koniec do zapłacenia 12,00 PLN za to, że wyślą mi decyzję pocztą. Schodzę do kasy a tam jedna Pani siedzi do mnie tyłem (dupą z przeproszeniem) a druga przodem i najzwyczajniej w świecie żre. Wyczekałem 10 minut (słownie dziesięć) i ..... nic , żadnej reakcji.
Te Indywidua nawet nie mają świadomości, że coś jest nie tak! W końcu stoi przed nimi pijak i złodziej "bo każdy pijak to złodziej"
Takie pytanie, gdzie można składać oficjalne skargi, Ktoś wie? Może do Rzecznika Praw Obywatelskich?

Dno. Szkoda slow na temat

Dno. Szkoda slow na temat tej placowki

lekarz starej daty obrazil

lekarz starej daty
obrazil mnie.Jestem lekarzem zaczal robic cyrki z zaocznym technikiem.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania