Co może wpływać w groźny sposób na potencję u mężczyzn?

Smutny pan - zdjęcie partnera

Niestety, w Polsce mamy do czynienia z ogromnie szerokim problemem. Chodzi o to, że spora część facetów bagatelizuje problemy zdrowotne. Co ciekawe, nawet te, które dotyczą funkcjonowania seksualnego. Czyli – tak jest – potencji. I nagle dziwią się, że pożycie seksualne nie wygląda już tak jak kiedyś. Że nie mogą tak intensywnie, tak długo i tak mocno jakby chcieli.

A wszystko to…

Wynika z uporu i ignorowania. Bo czasem nawet najbardziej drobne objawy mogą się okazać bardzo konkretnym powodem. Do zbagatelizowania oczywiście, bo duża część facetów w swoich samczych przekonaniach może naprawdę totalnie odpychać, wręcz z freudowskim zacięciem wypierać wszystko to, co może świadczyć o tym, że naprawdę nie ma co liczyć na konkretne rzeczy. Nie ma się co oszukiwać. Jeśli zamiatasz problem pod dywan, nie ma co mówić o tym, żeby dojść do jakiegokolwiek rozwiązania. No chyba, że mówimy o pogorszeniu sytuacji. Czasem do tego stopnia, że nie da się nic zrobić. 

Rozsądek przede wszystkim

Trzeba sobie powiedzieć jasno jedną rzecz. Jedno co jest konkretnie ważne. Problemy z potencją, choć w dużej części dotyczą głównie sfery psychicznej, to jednak też są stricte powiązane z nawykami na poziomie żywieniowym oraz innymi. Co za tym idzie, trzeba sobie jasno i konkretnie powiedzieć o tym, że tutaj będziemy musieli sobie wprowadzić pewne specyficzne działania. Specyficzne, to znaczy takie, które będą z zasady wspierające. A nie będą sabotowały naszej seksualnej sfery. Według pracownika Allecco wiemy już, że chodzi nie tylko o odżywianie. Bo bez sportu, czy raczej  mówiąc ogólnie aktywności fizycznej, raczej trudno byłoby spodziewać się efektów. Tak jest, to nie są żarty, naprawdę. Tu trzeba się konkretnie nastawić na bardzo sensowne rozwiązanie.

Warto więc znaleźć pewnego rodzaju złoty środek. Coś co będzie stanowiło wypadkową pomiędzy zrównoważonym odżywianiem, fizyczną aktywnością i generalnie zdrowym podejściem do życia. Nie mówiąc już o odpuszczeniu sobie takich tematów jak palenie papierosów, z którego nigdy nie wynika nic sensownego.

Artykuł sponsorowany

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania