Aleksander Wilamowski Centrum Edukacji i Terapii - opinie - Przemyśl, Logopeda, Psychoterapeuta

Prowadzimy diagnostykę i terapię logopedyczną i psychologiczną.
Ofertę naszą kierujemy do dzieci i ludzi dorosłych, do pacjentów zdrowych oraz ludzi z niedostatkami intelektualnymi i psychofizycznymi, mających poważne i śladowe potrzeby terapeutyczne.
Diagnozę i terapię traktujemy interdyscyplinarnie. Pozwala to w 100% ocenić problem i opracować odpowiedni program działania. Formy i metody terapii dostosowujemy do potrzeb i możliwości pacjenta.
Zajęcia logopedyczne poprzedzone są dokładnym badaniem i wnikliwą obserwacją, które poprzedzają postawienie diagnozy. Wychodzimy z założenia, że diagnoza to podstawa. Trafna diagnoza potwierdzona przez specjalistów kilku dziedzin pozwala opracować skuteczny program terapeutyczny.
Zajmujemy się zarówno prostymi wadami wymowy, jak i problemami bardziej złożonymi takimi jak: jąkanie, afazja, alalia i inne.
Pracujemy się dziećmi mającymi problemy z czytaniem i pisaniem. Opracowaliśmy własną metodę nauki płynnego czytania. Uważamy, iż metoda syntetyczno-analityczna, jaką uczone są nasze pociechy zdecydowanie opóźnia i komplikuje ten jakże ważny etap rozwoju-etap nauki czytania. Efekty są bardzo spektakularne i praktycznie natychmiastowe. Nie jest tu ważny ani wiek dziecka ani „poziom wyedukowania”.
Zajęcia logopedyczne odbywają się w trybie indywidualnym lub grupowym, w naszej siedzibie lub w wyznaczonym przez Państwa miejscu. W ostatnim czasie powodzeniem cieszą się prowadzone przez nas grupowe zajęcia logopedyczne w przedszkolach i szkołach.
Logopedia to także poprawna dykcja i prawidłowa emisja głosu. Zapraszamy na ćwiczenia osoby starające się o przyjęcie do szkół artystycznych, dziennikarskich, managerskich i innych, gdzie liczy się poprawna mowa i piękny głos.
Nasz psycholog bada poziom rozwoju dziecka i określa ewentualne niedostatki. Prowadzi zajęcia terapeutyczne z dziećmi i młodzieżą niedostosowaną społecznie oraz ludźmi mającymi problemy emocjonalne i życiowe.

Telefon kontaktowy: 

509122540

Dane adresowe: 

ul. Ignacego Paderewskiego 23 Ł
37-700 Przemyśl
centrum-edukacja-terapia@wp.pl

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2010-05-24 20:48, Aktualizacja: 2014-11-21 12:30

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Aleksander Wilamowski Centrum Edukacji i Terapii

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Lekarz godny polecenia,

Lekarz godny polecenia, kompetentny i miły.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania