Aleksandra Sobotka Psychoterapeuta - opinie - Gdańsk, Gdynia, Psychoterapeuta

Jestem absolwentką Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego i Psychologii Klinicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od ukończenia studiów stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe na różnorodnych kursach i szkoleniach. Wkrótce uzyskam Certyfikat Psychoterapeuty i Doradcy Systemowego Wielkopolskiego Towarzystwa Systemowego, które posiada atest Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Mam doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi i młodzieżą, jak też z osobami dorosłymi, przeżywającymi kryzysy psychiczne, osobami niesłyszącymi, dzięki czemu wypracowałam umiejętność elastycznego podejścia do każdego, kto wymaga pomocy psychologicznej. W pracy nieustannie sprawdzam się zarówno w działaniach interwencyjnych, jak też terapeutycznych.
Moje zainteresowania zawodowe są związane między innymi z rozwijaniem personalistycznego podejścia do osoby, wzmacniającym jej wewnętrzne siły do kształtowania samej siebie, z systemową terapią rodzin a także odkrywaniem niepowtarzalnego świata osób niesłyszących. Natomiast jako człowiek szukam możliwości odnalezienia w ludziach najgłębszych pokładów człowieczeństwa, ich wartości i tkwiącego w nich piękna. Prywatnie interesuję się muzyką etniczną, literaturą rosyjską, z przyjemnością czytam bajki terapeutyczne, tworzę rekodzieła i wspinam się po górach.

Telefon kontaktowy: 

698664658

Dane adresowe: 

zmiana adresu, nowy gabinet wkrótce

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2013-12-02 23:56, Aktualizacja: 2013-12-03 14:43

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Aleksandra Sobotka Psychoterapeuta

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Daje duże poczucie

Daje duże poczucie bezpieczeństwa i wiary w lepsze... Jestem sama zaskoczona tym, że już po dwóch spotkaniach patrzę na swoje problemy
z wielką nadzieją ich rozwiązania. Swietnie podejście do młodzieży,
(myślałam, że mój syn na drugie spotkanie w ogóle nie pójdzie, - a on
nawet słucha, odpowiada i jakoś się nawet wycisza, - po spotkaniu nawet ze mną rozmawiał 'prawie' normalnie:) Wierzę, że nam się uda, a za aktualny 'stan' bardzo dziękuję Pani Aleksandro.. (te światelko w tunelu widzę bardzo wyraźnie:)

Potwierdzam opinie, fajna

Potwierdzam opinie, fajna babka, liczy sie dla niej czlowiek, a nie odlicza czasu do konca sesji. Zabila mi cwieka, pokazujac wyraznie, co było nie tak i jak to rozwiazac, i to na drugim juz spotkaniu. Najpierw ja wysmialem, a teraz widze, ze miala racje. Zyleta. No, idzie ku dobremu

Trafiłam na Panią

Trafiłam na Panią Psycholog przypadkiem. Miałam kłopoty z mężem i dziećmi. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że wszystko zacznie się układać. Bardzo polecam wszystkim. Potrafi pomóc nawet przy krótkiej terapii. Poza tym emanuje ciepłem i spokojem. Czułam się przy niej bezpiecznie.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania