Anna Bartnik - opinie - Wrocław, Gastroenterolog, Internista

Bartnik Anna, dr nauk med.
Spec. chorób wewn.

Telefon kontaktowy: 

0 605 88 24 69 / (071) 324-98-44

Dane adresowe: 

53-439, Wrocław, Grabiszyńska 133

Dni i godziny przyjęć: 

piątek: 16:00-18:00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-14 15:01, Aktualizacja: 2008-08-14 15:01

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Anna Bartnik

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Absolutnie odradzam tego

Absolutnie odradzam tego lekarza! Przez całą wizytę lekarską byłam obrażana przez Panią Doktor, zostałam potraktowana jak zło konieczne, bo w końcu Pani Doktor studiowała medycynę, wiec można wszystko, prawda? Przyszłam do Pani Doktor z dwutygodniowym kaszlem, a wyszłam jako grubas, którego jeszcze trochę a straż pożarna będzie wyciągać przez okno, żeby zawieść do szpitala, bo w drzwiach się juz nie zmieszczę (dosłowne słowa Pani Doktor). I to nie jedyne słowa naruszające moja godność osobistą, które dzis usłyszałam od Pani Doktor Bartnik. Czy tak lekarz może traktować swojego pacjenta?

W opniach negatywnych chodzi

W opniach negatywnych chodzi chyba o inną osobę. Pani Doktor nawet przy końcu niedzielnego dyżuru na SOR-ze jest kompetentna, rzetelna ,ponadprzeciętnie dokładna i dociekliwa - a te cechy ratują życie!

Pani doktor jest osobą

Pani doktor jest osobą bardzo obcesową. Nie słucha pacjenta. Nie zwraca uwagi na jego dolegliwości. Jak leżałam w szpitalu była moim lekarzem prowadzącym. To był koszmar. Nie mogłam się dowiedzieć nic na temat stanu mojego zdrowia ani o planowanych zabiegach i badaniach. Standardowo wszystkim niezależnie od schorzenia aplikuje gastroskopię i kolonoskopię. Wypisuje leki które sa wzajemnie sprzeczne i wchodzą w interakcję. Oczywiście nic nie wyjasnia. Jest lekarzem intensywnie palącym papierosy. Cała jest przesiąknięta zapachem dymu papierosowego. Przy moich dolegliwościach ze strony układu pokarmowego jest to bardzo nieprzyjemne.

Zgadzam się z każdym

Zgadzam się z każdym słowem. Dodam jeszcze że słowo profesjonalizm jej zupełnie nie dotyczy a podejście do pacjenta wprost skandaliczne. Ignoruje objawy oraz podważa wyniki wcześniejszych badań. Nie słucha nawet sugestii Profesora przekazanych podczas konsultacji. Postawa Pani doktor przypomina mi znudzoną damulkę z urzędu której durny petent przeszkodził w piłowaniu pazurków.

Wspaniała Pani Doktor!

Wspaniała Pani Doktor! Uczciwa, profesjonalna, bezinteresowna, doświadczona z ogromną wiedzą i chęcią pomocy pacjentowi.
Myślałam, że już nie ma takich lekarzy :-) Ratuje życie!

lekarz, jakich ciągle za

lekarz, jakich ciągle za malo!!! pelen profesjonalizm. Uratowała mi zycie. :-)

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania