Gabinet Stomatologiczny Beata Lipko Leśniewska - opinie - Poznań, Przeźmierowo, Implantolog, Implantoprotetyka, Stomatolog

Gabinety Stomatologiczne Beaty Lipko -Leśniewskiej to miejsce dla wymagających pacjentów, którzy cenią sobie profesjonalizm i zaangażowanie całego personelu w okresie przywracania estetyki i funkcji zębów. Wieloletnie szkolenia w zakresie protetyki, studia podyplomowe ukończone tytułem Mistrza Implantologii na Uniwersytecie we Frankfurcie nad Menem oraz 2 letnie szkolenie implanto-protetyczne w MPI Castellon potwierdzone certyfikatem z Uniwesytetu w Północnej Karolinie, ugruntowały wiedzę, dzięki której doktor Beata Lipko-Leśniewska oferuje swoim pacjentom leczenie na najwyższym poziomie. Implanty zębów są najlepszą i preferowaną metodą odbudowy braków w szczęce i żuchwie. Implanty dentystyczne są najtrwalszą i najbardziej estetyczną opcją odbudowy. Jeśli szukacie Państwo rozwiązania na utracone zęby powinniście rozważyć leczenie implantologiczne.
www.magicdentalstudio.pl

Telefon kontaktowy: 

61 652 3826, 506 048 705

Dane adresowe: 

62-081 Przeźmierowo, ul. Rynkowa 75c ( Pasaż )

Dni i godziny przyjęć: 

Gabinety przyjmują od pn.- pt. 8.00-20.00
Wcześniejsza rejestracja jest wymagana.

Koszt wizyty: 
Przygotowujemy kosztorys po ustaleniu planu leczenia
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-10-16 23:54, Aktualizacja: 2015-09-11 10:34
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Gabinet Stomatologiczny Beata Lipko Leśniewska

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Po raz pierwszy zawiodłam

Po raz pierwszy zawiodłam się na lekarzu polecanym przez ten portal. Z wielkimi oczekiwaniami przyjechałam na drugi koniec miasta. Na wstępie oddam Pani dr to, że jest miłą, uśmiechniętą osobą. Oprócz tego wizyta nie była najlepsza. Pierwszą rzeczą było 20 minut spóźnienia. Jak najbardziej zdaję sobie sprawę, że niektóre wizyty się przeciągają i nie zależy to od lekarza, jednak spóźnienie spowodowane było luźną rozmową Pani doktor z koleżanką, tuż przed moimi oczami. To jednak nie było najważniejsze, bo liczyłam przede wszystkim na owocną wizytę i diagnozę mojej wady. Niestety, choć wizyta trwała godzinę (!), wyszłam z niej nie wiedząc zupełnie nic. Pani doktor oglądając zdjęcia powiedziała, że istnieje kilka dróg wyprostowania mojego zgryzu. Po moim zapytaniu, dość oczywistym, która droga byłaby według niej najlepsza, odpowiedziała "to zależy od wady". Chyba widać moją wadę? Zadałam potem kolejne pytanie: "Czy mogłaby pani przewidzieć ewentualny koszt leczenia? Nawet mniej więcej" i dostałam identyczną odpowiedź: "To zależy od wady". W kółko zadawałam te dwa pytania, i dostawałam jedną i tę samą odpowiedź przez godzinę. Zero konkretów. Liczyłam na diagnozę i konkretne propozycje leczenia! Miałam wrażenie, że wizyta była specjalnie przeciągana w nieskończoność (aby dać poczucie niezmarnowanych pieniędzy? nie wiem). Pod koniec dowiedziałam się, że muszę wykonać kilka dodatkowych badań, dopiero wtedy otrzymam dokładniejszą diagnozę. Badania te można wykonać u Pani dr, odpłatnie. Ponieważ mam w rodzinie stomatologa i mogłam zrobić identyczne badania za darmo, na pytanie czy mogę je po prostu przynieść na kolejnej wizycie usłyszałam, że "nie bardzo, bo jak się robi badania na miejscu to od razu ma wszystko na komputerze". Tak jakby nie można było ich potem zgrać..? Podsumowując, przez cały czas trwania wizyty nie mogłam uwierzyć, jak bardzo można wymijać się z odpowiedzią i owijać w bawełnę. To było jak zabawa w kotka i myszkę. 250 zł wyrzucone w błoto. Z przykrością daję ocenę negatywną.

Byłem osobiście w klinice

Byłem osobiście w klinice Pani dr Beaty Lipko-Leśniewskiej, jak również w 4 innych klinikach w Poznaniu i Jarocinie skąd pochodzę i muszę z przyjemnością powiedzieć, że w Magic Studio otrzymałem rzetelne informacje na temat mojego aktualnego stanu i tego co jest konieczne do zrobienia. Nie bardzo rozumiem poprzedni wpis w którym Pani opisuje że ma w rodzinie stomatologa a mimo wszystko jeździ do innego gabinetu, a po drugie jeśli miała konsultacje z dr Lipko to zapewne chodziło o implanty, więc koszt "250zł wyrzucone w błoto" jak pisze ta pani, przy koszcie implantów zaczynających się od ok. 7000zł wydaje się być śmieszne.
Jeszcze raz, jestem bardzo zadowolony z konsultacji, zabiegu i opieki. Serdecznie polecam usługi dr Lipko, choć nie są to usługi na każdą kieszeń.

Ostrzegam wszystkich przed

Ostrzegam wszystkich przed skorzystaniem z usług gabinetu Magic Dental Studio Pani dr Lipko-Leśniewskiej. Pani doktor postępuje wobec pacjentów wyjątkowo nieuczciwie! Korzystając ze swojej renomy umawia pacjentów do siebie, po czym pacjent trafia do lekarza stażysty!
Na poszukanie specjalisty ortodonty dla swojej córki poświęciłam trochę czasu i zdecydowałam, że będę leczyć ją właśnie u pani dr Lipko-Leśniewskiej. Umówiłam córkę na wizytę. Na pierwszej wizycie córka miała wykonane - jak mnie poinformowano - wszystkie badania. Dopiero następna wizyta miała odbyć się u Pani doktor i na podstawie badań miał zostać omówiony plan leczenia. Na tą wizytę z dzieckiem pojechał mąż. Jakież było moje zdziwienie, kiedy po powrocie poinformował mnie, że córka miała zrobione jeszcze jakieś badania, a dopiero na następnej wizycie zostanie omówiony schemat leczenia. Została też przyjęta przez zupełnie inną lekarkę. Zadzwoniłam do gabinetu, żeby wyjaśnić sytuację. Pani w sekretariacie nie potrafiła wyjaśnić dlaczego na pierwszej wizycie nie wykonano wszystkich badań, tak jak to zostało wcześniej ustalone. Dopiero teraz też raczyła mnie poinformować, że zmieniono lekarza, bo Pani doktor Lipko-Leśniewska nie ma czasu i nie będzie leczyć mojej córki. Żeby leczyć dziecko u kogokolwiek nie musiałam szukać gabinetu oddalonego o 100 km od swojej miejscowości, zrezygnowałam więc z leczenia w tym gabinecie. Wtedy jednak okazało się że pani dr Lipko-Leśniewska znajdzie czas i ustalono nowy termin wizyty. Odpuściłam temat zupełnie niepotrzebnej wizyty, którą przeprowadzono w wyniku niechlujstwa ze strony gabinetu i niedopilnowania, aby wszystkie badania zostały wykonane na pierwszej wizycie. Na kolejną wizytę czekaliśmy miesiąc. Na dzień przed wyznaczonym terminem wizyty otrzymałam telefon z gabinetu, ze Pani Lipko-Leśniewska jednak nie ma czasu i przepisują moje dziecko do lekarki, która ją przyjęła ostatnio. W tej sytuacji definitywnie zrezygnowałam z leczenia w tym gabinecie żądając zwrotu wyników badań oraz kosztów nieuzasadnionej wizyty. Wyniki otrzymałam po wielokrotnych monitach telefonicznych na dzień przed wizytą w innym gabinecie. Zwrotu kosztów wizyty odmówiono.

Jestem bardzo wdzięczna za

Jestem bardzo wdzięczna za leczenie ortodontyczno implantologicze. Trwalo to dlugo ale bylo warte kazdej wydanej zlotowki. Oczywiscie nadal "serwisuje" ząbki u pani doktor i polecam leczenie w jej gabinecie.

Od roku mam implant

Od roku mam implant wstawiony u pani implantolog Lipko. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego i fachowości pani doktor. Wcześniej miałem wstawione implanty polskie (tańsze) w klinice w Poznaniu i różnica jest kolosalna( po roku obnażone implanty i brzydki zapach). Na zdrowiu nie można oszczędzać, teraz to wiem.
Bardzo polecam panią doktor każdemu kto planuje wstawienie implantu i ceni sobie jakość i profesjonalizm.

Bardzo cenię sobie

Bardzo cenię sobie profesjonalizm Pani doktor. Wiedza i umiejetności idą w parze czego efektem jest mój usmiech. Jestem bardzo zadowolony i mogę z czystym sumieniem polecić Panią doktor Lipko jako implantologa i osobę ktorej powierzyłem zdrowie moich zębów.
Alfred K.
P.S. warto obejżeć zdjecia na stronie gabinetu

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania