Centrum Stomatologiczne New-Dent - Małgorzata Kiernicka - opinie - Lublin, Stomatolog

Centrum Stomatologiczne New-Dent - dr n. med. Małgorzata Kiernicka

Dane adresowe: 

ul. F. Nowowiejskiego 6 D

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2013-03-22 09:05, Aktualizacja: 2013-03-22 09:08

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Stomatolog Lublin
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Centrum Stomatologiczne New-Dent - Małgorzata Kiernicka

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Świetnie wyposażony

Świetnie wyposażony gabinet. Nie ma problemu z umowieniem sie, nie biorą też dużo za leczenie zębów. Ze znanych mi lubelskich gabinetó są najlepsi.

Mam do nich zaufanie i to od

Mam do nich zaufanie i to od lat. W zasadzie od dawna chodze tylko na wizyty kontrolne, niemniej pare zębow mi uratowali. Polecam zlwaszcza uslugi endodontyczne – leczenie kanalowe u nich jest absolutnie bezstresowe.

Ilekroć jestem u nich to

Ilekroć jestem u nich to siadam na fotelu z zaufaniem i pewnością że nie będzie żadnych stresujących momentów. A uraz do stomatologów miałam spory. Już nie mam – dzięki nim.

Po kilku wizytach

Po kilku wizytach zdecydowanie mogę już powiedziec ze t obęda moi dentyści. Nigdy wczensie jnie spotkalem się z takim szacunkiem do pacjenta oraz z tym, ze nawet leczenie kanalowe jest wykonywane sprawnie i bezbolesnie. A był to mój największy koszmar, wolalem już mieć żeby rwane niż borowanie.

Świetni stomatolodzy.

Świetni stomatolodzy. Miałem robione 3 zęby kanałowo – ani jeden nie zabolał podczas leczenia, za to teraz wyglądają tak jakby nigdy nie było w nich próchnicy. To się nazywa profesjonalizm!

Dzięki nim w końcu mam

Dzięki nim w końcu mam proste zęby. Nosiłąm aparat niecałe dwa lata i z koszmarnych krzywulców zrobili mi uśmiech jak z filmu. Poelcam!

Polecam ten gabinet. Nigdzie

Polecam ten gabinet. Nigdzie nie spotkalam się z tak życzliwym i cierpliwym podejściem. Ponadto widac p osamym wyposażeniu ze to nei pierwszy lepszy gabinecik, a nowoczesnie wyposażone miejsce.

Po niefajnych przejsciahc z

Po niefajnych przejsciahc z poprzednim stomatologiem wylądowałem u nich i to z dość mocno zaniedbanym zebem – próchnica pod źle wykonana plomba. Musieli wszystko jeszcze raz oczyścić, wyborowac i zrobic druga plmbę od nowa. Tanio nie było ale na pewno solidnie. Także jak ktos szanuej swoje uzębienie i nerwy to polecam wybrac się do New-Dentu.

Niestty ząb nie do

Niestty ząb nie do uratowania wiec skończyło się rwaniem. Ale i to odbylo się bez problemu, dosłownie 30 sekund i zeba nie ma. Szacunek za wyczucie i umiejętności.

Pomogli mi w dość

Pomogli mi w dość hardkorowej sytuacji – ząb już prawie do połowy zeżarty przez prochnice. 2 wizyty i był odbudowany – z zewnatrz jak nowy.

Wiele lat leczyłem się

Wiele lat leczyłem się państwowo, ale niestety mój dentysta przeszedł na emeryturę, więc musiałem poszukać kogoś innego. Z New Dent jestem zadowolony. Byłem u doktor Małgorzaty Kiernickiej, na razie tylko z chorym zębem, ale prawdopodobnie zdecyduję się też na implanty, bo gabinet wydaje mi się na to wystarczająco dobry.

Wg mnie New Dent to

Wg mnie New Dent to porządny, prywatny gabinet, w którym przynajmniej człowiek wie, za co płaci. Miałam leczone kanałowo dwa zęby rok temu, do tej pory wszystko jest dobrze, chociaż wcześnie wciąż mi wracały problemy z nimi.

W gabinecie miałam leczoną

W gabinecie miałam leczoną paradontozę. Miałam duży problem z dziąsłami, bardzo krwawiły, zęby stały się nadwrażliwe, prawie nic nie mogłam jeść. Leczenie trochę trwało, ale wszystkie zęby udało się na szczęście uratować. Mnie leczyła akurat dr Kiernicka, ale w gabinecie przyjmują też inni lekarze. Polecam.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania