Elżbieta Skorupska - opinie - Poznań, Neurolog

Gabinet
dr nauk med. Spec. chorób dzieci, neurolog Elżbieta Skorupska

Telefon kontaktowy: 

0 61 861 97 40

Dane adresowe: 

60-274, Poznań, Palacza 86
woj. wielkopolskie

Dni i godziny przyjęć: 

na telefon

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-21 15:03, Aktualizacja: 2009-04-02 10:34

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Neurolog Poznań
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Elżbieta Skorupska

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Przyszłam do Pani po

Przyszłam do Pani po skierowanie na tomografię, nic więcej nie chciałam, bo już długo chodzę po lekarzach, mam diagnozę i nie chciała tracić dużo czasu na proste napisanie skierowania. Po pierwsze, Pani nie dozwolała mi nic powiedzieć, bo kiedy spróbowałam zacząć rozmowę, ona mówiła "tsssssssss!", co było w ogóle bez szacunku. Mnie potrzebne było skierowanie, więc cierpiałam, chociaż chciałam kilka razy zapytać, czy Pani naprawdę jest lekarzem lub może ja po prostu pomyliłam się drzwiami. Po drugie, kiedy w końcu Pani zobaczyła, że ja chcę skierowanie - postanowiła zrobić neurologiczne badanie, nie wiem, jaki był sens, bo diagnoza jest, neurolodzy (a nawet Profesor z tej dziedziny, który jest prawdziwym specjalistem w odróżnieniu od tej Pani) mnie badali już 100 razy, ale ok. Dziwne było to badanie, słabo mówiąc nie profesjonalne. Potem bez zapytania ta Pani zaczęła coś robić z moją głową. Na zapytanie mówi, że to badanie EKG. W ciągu badania ja poprosiłam o receptę na coś dla dobrego snu oraz na dzień, bo mam teraz dosyć nerwowy okres (poszukiwanie pracy, problemy chorobowe). Pani powiedziała, że podczas EKG muszę milczeć. Po badaniu, Pani dała mi moje dokumenty, skierowanie na tomografię oraz receptę na witaminkę B. Ja zapytałam o coś mocniejszego, bo to nic mi nie da, na co Pani powiedziała, że "nie będę dawałam takiemu dziecku receptę na mocniejsze leki", chociaż Pani chyba zauważyła, że mam 25 lat. Bez komentarzy. Nie chciałam się kłócić, więc milczałam. Następnie Pani powiedziała "następny Pan Michał, do widzenia". Ja byłam w szoku, bo po tym "magicznym" i dosyć nieprzyjemnym badaniu EKG nie było powiedziano ani słówka. Pytam o tym. I tu zaczyna się kulminacja : "Pani mózg nie jest jak u noworodka, widać, że Pani coś przeżyła", potem mówi dalej "EKG mówi, że Pani teraz ma okres nerwowy". Odradzam wizyty u tej osoby. Taki człowiek w ogóle nie ma prawa nazywać się lekarzem i otrzymywać pieniądze za pracę.

Proszę o radę Szukam

Proszę o radę
Szukam dobrego specjalisty, mój 5 miesięczny synek podczas karmienia - gdy już zasypia, dostaje mocnych drgawek główki i czasem rączek.
Proszę poradźcie, gdzie znajdę dobrego lekarza, który mógłby pomóc, który specjalizuje się w tego typu schorzeniach. Boję się, że to może być epilepsja. Jestem z Krakowa, ale odległość nie ma znaczenia. Pozdrawiam serdecznie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Widać że pani doktor zna się na swoim fachu. Ma podejście do dzieci. Polecam tym, którzy szukają dobrego neurologa. Warto było jechać 200km.

super!!

super!!

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania