Ewa Neumann - opinie - Poznań, Dermatolog, Wenerolog

Gabinet
dr nauk med. Spec. dermatolog wenerolog Ewa Neumann

Telefon kontaktowy: 

0 61 847 54 25

Dane adresowe: 

60-521, Poznań, Słowackiego 55
woj. wielkopolskie

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-20 15:23, Aktualizacja: 2008-08-20 15:23

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Dermatolog Poznań Wenerolog Poznań
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Ewa Neumann

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Fatalne, lekceważące

Fatalne, lekceważące podejście! Pani dr bardzo niesympatyczna. Zadawała pytanie, po czym przerywała i krytykowała głośno każdą odpowiedz. O lekarzach specjalizacji alergologia wypowiadała sie w sposób poniżający i obrażający: "oszuści wyciągający pieniądze"...po czym sama zapisała te same leki, które dziecko miało zalecone przez panią alergolog. Pacjentami były 3 i 5 letnie dzieci. Po tym, jak zachowywała sie p. Dr w stosunku do nich i do mnie jako matki nie dziwie sie, ze dzieci które nie bały sie nigdy lekarzy teraz płaczą na samą informacje o jakiejkolwiek wizycie. Dziwi mnie tylko, ze taka porządna prywatna klinika jak np Luxmed, podpisuje umowy z takimi "lekarzami".

Nie polecam. Zgadzam się ze

Nie polecam. Zgadzam się ze wszystkimi powyższymi negatywnymi komentarzami na jej temat. To bardzo zarozumiała kobieta, która nie szanuje pacjenta i nie stać ją na miłe słowo. W jej gabinecie nie masz prawa się odzywać nieproszony. W dodatku twierdziła, że moja choroba wynika z faktu, że nie stosuję się do jej zaleceń (płaciłam za każdą wizytę, tonę najdroższych leków i kosmetyków więc dlaczego miałabym to robić?).

Beznadziejny lekarz i

Beznadziejny lekarz i jeszcze gorszy człowiek, niegrzeczna, chamska, samozwańcza hrabina, bezczelna i arogancka!!!

Pani doktor traktuje

Pani doktor traktuje pacjentów jak śmieci, poniża i obraża. To jest cham, prostak jest taka sama w prac jak i w zyciu.

Tragiczny lekarz! Wiecznie

Tragiczny lekarz! Wiecznie spóźniona, obrażona na cały świat, a szczególnie na pacjentów, którzy za "jedyne" 80zł mają czelność zakłócać jej spokój. Przyjmuje do 17:00 i ani myśli zostać kilka minut dłużej kiedy pacjent o to prosi. Jest zirytowana kiedy pacjent chce opowiedzieć jej o swoich dolegliwościach. Przepisuje antybiotyki i zupełnie nie przeszkadza jej że leczenie nie przynosi skutku. U Pani doktor nawet wypisanie recepty kosztuje. Stanowczo odradzam, kiepski diagnosta i niesympatyczna osoba!!

Niekulturalna, przyjmuje

Niekulturalna, przyjmuje prywatnie, a wizyta była opóźniona. Strasznie traktuje swoich pacjentów, nakrzyczała na mnie, że odważyłam się do niej odzezwać, jak ona już wszystko wie.

Pani doktor traktuje

Pani doktor traktuje pacjentów jak śmieci, poniża i obraża. Swój zawód wykonuje chyba za karę. Nie polecam w żadnym wypadku!

Pani doktor traktuje

Pani doktor traktuje pacjentów jak śmieci, poniża i obraża. Swój zawód wykonuje chyba za karę. Nie polecam w żadnym wypadku!

Rewelacyjna Pani doktor.

Rewelacyjna Pani doktor. Rozwiazala problem mojej corki. z ktorym bylam u 5 specjalstow w przeciagu ostatnich 2 latach w 2 tygodnie. Lekarz starej dobrej szkoły z ogromnym doswiadczeniem. Goraco polecam!

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania