Gabinet Ginekologiczny dr n. med. Tomasz Grabowski - opinie - Częstochowa, Ginekolog

Gabinet Ginekologiczny dr n. med. Tomasz Grabowski
Częstochowa

Telefon kontaktowy: 

0601 471 747

Dane adresowe: 

ul. Wolna  15
42-200 Częstochowa

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-07-24 06:06, Aktualizacja: 2009-07-24 06:06

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ginekolog Częstochowa
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Gabinet Ginekologiczny dr n. med. Tomasz Grabowski

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Ten Pan to cham i prostak

Ten Pan to cham i prostak jakich malo! Byłam u niego pierwszy i ostatni raz! Jeśli jestescie przy tuszy tak jak ja to nie macie po co do niego isc,chyba że chcecie wysłuchać obraźliwych uwag na swój temat!dopiero kiedy usłyszał ze choruje na niedoczynności tarczycy, zmienił ton! Poza tym jedynie na podstawie bólu w dole brzucha, bez zlecenia jakichkolwiek badań, wymyślił u mnie jakąś bakterie i skierowal na laparoskopie! Jestem już po operacji i po cc,wiec kolejne zabiegi bez wyraznej potrzeby nie są dla mnie najlepsze! Okazało się ze mam zwykly stan zapalny drog moczowych! Odradzam zdecydowanie! Dla mnie to po prostu zwykły ,niedouczony gbor!

Szkoda, że aż tyle

Szkoda, że aż tyle złości wobec lekarza, którego Pani dopiero co poznała. Ja byłam u Pana doktora Grabowskiego 2 razy. Za drugim razem jego diagnoza - niezwiązana z chorobami kobiecymi - uratowała mi życie. Rozpoznał chorobę, którą kompletnie zlekceważył lekarz tzw. Pierwszego kontaktu. Jestem Panu Grabowskiemu bardzo wdzięczna! Polecam Pana doktora wszystkim swoim znajomym i koleżankom. P. S. Nie mam figury modelki. Wprost przeciwnie. Dorota Kawka

Zarozumiały, zadufany w

Zarozumiały, zadufany w sobie pseudo lekarz ktory nie zauwazyl wielu wad u mojego dziecka miedzy innymi braku nerek!!! Nie wykonal podstawowych pomiarów w czasie ciąży. Gdy okazalo sie ze moje dziecko jest chore ( zbadal mnie inny lekarz) umył ręce!!! Nie polecam. To partacz jakich mało.

Zdecydowanie nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam. Lekarz zarozumiały, wydaje mu się, że pozjadał wszystkie rozumy, a tak niestety nie jest.Po konsultacji z innym lekarzem dowiedziałam sie, że Pan Grabowski prowadzi ciążę tak jak sie ją prowadziło 10 lat temu... Nasz dumny doktorek z ambicjami sięgającymi niebios zatrzymał sie w sowjej praktyce i przekonany, że ma zawsze rację nie dopuszcza do siebie faktu, że popełnia wiele błędów. Nic nie tłumaczy, nie wyjaśnia. Beznadziejne podejście jak na dzisiejsze czasy i tak duże możliwości w wyborze ginekologa fachowca.

TRAGEDIA!! Leczyłam się u

TRAGEDIA!! Leczyłam się u niego ponad 9 lat. Cały czas uświadamiał mnie, że jestem bezpłodna. Gdy wreszcie zdecydowałam się na laparoskopowe przedmuchiwanie jajników nie zauważył, że od miesiąca byłam w ciąży. Na moje szczęście fatalnie przeprowadził zabieg i dlatego nie wydmuchał ciąży. Mimo wszystko poprosiłam, by prowadził moją ciążę do końca (przecież nie ma ludzi nieomylnych). Robiłam okresowe badania, zrobiłam badania prenatalne, na które w 2003r pojechałam do Katowic. Umówiłam się z doktorem w Klinice w Zabrzu na wywołanie porodu na tydzień przed terminem. Okazało się, że "doktor" tam wcale nie pracuje. Po licznych telefonach wreszcie raczył pokazać się w Klinice, by stwierdzić że moje dziecko będzie hipotroficzne i dlatego mam leżeć gdzieś w Zabrzu (a jestem z Częstochowy). Wiedział jak bardzo się bałam o to dziecko - by po tylu latach starań i po niepotrzebnej operacji - nie urodziło się chore!!!! Doktor nie raczył wyjaśnić pojęcia hipotrofi - bowiem jego zdaniem nie znam się na medycynie tylko na bankowości. A wystarczyło tylko powiedzieć, że dziecko urodzi się nieduże (córeczka miała 2850g i 56cm - więc była normalna). NIE POLECAM. W moim przypadku wszystko skończyło się szczęśliwie - z Kliniki wypisałam się na własne żądanie, by w terminie spokojnie urodzić w Częstochowie zdrowe dziecko. Ale nie wszystkie kobiety miały tyle szczęścia co ja.... JESZCZE RAZ ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem pacjentką tego

Jestem pacjentką tego lekarza, profesjonalista, rzeczowy. Jestem zadowolona, polecam innym pacjentkom, kompleksowe badanie, konkretny człowiek. Specjalista godny zaufania.

leczę sie u pana doktora od

leczę sie u pana doktora od lat jest bardzo dobry a pierwszy raz poszłam na wizytę do Niego 13 lat temu jest świetny polecam !!

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania